بانوی بانک های گل رز ساخته شد به عشق پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

او در حال غرق خود را در نوجوان نامزد برای پیوستن به تلاش خود معروف سفر به استرالیا در 1700s. پس از بازگشت به آقا یوسف بانک مشهور در میان گیاه شناسی مجموعه و کاملا مرد در مورد شهر لندن است. او ازدواج Dorothea Hugessen و آنها زندگی خود را صرف با هم جمع آوری و یا شاید جمع اوری گیاهان و چیزهای دیگر. یوسف می یابد رفتم به باغ گیاه شناسی سلطنتی در Kew در حالی که Dorothea را خریداری پر از ساختمان های کوچک انگلیسی لبنی در کشور است.

ما می دانیم که این به دلیل Dorothea به حال شهرت. با توجه به یوسف او بود “کمی قدیمی-چین دیوانه (sic) اما او آرزوهای خود را به مخلوط به اندازه عقل با جنون به عنوان امکان پذیر است.” برخی می گویند آن را با شروع یک دوستی با Wedgewood خانواده که در آن بسیاری از قطعات معامله شدند به عقب و جلو. در حالی که جوزف سفر خود را با باغبانی همراهان و جامعه برجسته, Dorothea شکار بسیار کهن آسیایی, چینی, پرسلن, جاری شدن سیل به انگلستان از طریق هلندی شرق هند معامله گران است.

قبلا بسته به تجارت این بود برخی از قدیمیترین صادرات تاریخی و عتیقه چینی. او مشهور شد و او لبنی کتاب نوشته شده در مورد مجموعه ثابت مهمی رکورد که خوانده شد همه جامعه علمی و مردمی است. ظاهرا Dorothea مجموعه بسیار عظیم بود او ویلا “هستون” در بهار بیشه و آن لبنی ساختمان عتیقه محبوب بودند جمع آوری لکه های سرامیک علاقه مندان است.

همه که باقی می ماند به یاد Dorothea زندگی یک گل رز چینی گونه ها به طور طبیعی. به نام او و شوهرش, Rosa banksiae بود که معمولا به نام بانوی بانک ها افزایش یافت و پس از اولین معرفی در اواخر دهه 1700. این گونه است که غیر معمول botanically از گل رز دیگر ساخت آن را واقعا منحصر به فرد در باغ. اول آن را یک کوهنورد در حال رشد از ریشه — رشد تقریبا مثل یک تاک. دوم غیر معمول برگ ها سبز تیره و براق در هر دو طرف. وجود دارد چند-به-هیچ خار در طولانی انعطاف پذیر نی ها ساخت این علاقه از باغبان ها به صورت بدون درد, آموزش هرس و مرتب.

اگر شما آشنایی با این گیاه, نمونه های زیبا دیده می شود در حصار در ورود به o’donnell گلف در مرکز شهر پالم اسپرینگز. وجود آنها بافته شده به لینک های زنجیره ای برای ایجاد یک گل زیبا اثر زمانی که آنها گل سفید در بهار. اغلب آنها برای اولین بار افزایش یافت به شکوفه در فصل ساخت بسیار محبوب لهجه قبل از باغ از خواب بیدار. متاسفانه خیلی از انگلستان است که بیش از حد سرد برای این گل اما رشد آنها در داغ ما کویر آب و هوا.

وجود دارد دو شکل در دسترس هر دو بلبرینگ به طور کامل-دو گل.

Rosa banksiae, ‘آلبا Plena,’ منطقه 6-11 سفید بانوی بانک ها افزایش یافت

برف سفید گل ها و عطرها را به این شکل محبوب ترین از این گل رز. هاردی به اندازه کافی برای انگلستان آن را ممکن است برای زنده ماندن در زمستان کشتن به ریشه و مجددا اما آن را نمی بلوم با توجه به این از دست دادن در هر سال. در اینجا در بیابان آنها رشد و شکوفه بهتر از هر جای دیگری است. این است تمیزترین از تمام سایه تاکستان انگور برای پناه فضاهای زندگی در فضای باز.

رزا بانکسیا, ‘Lutea,’ منطقه 8-10 زرد, بانوی بانک ها افزایش یافت

رنگ زرد گل و مشخص نبود از گل عطر باعث می شود این فرم کمتر جذاب و در عین حال آن را به همان اندازه شدید در بیابان. گاه به گاه یخبندان حد رشد و اندازه نهایی. این فرم استفاده نمی شده است در arbors اما در فضاهای کوچکتر که در آن آموزش دیده برای سطوح عمودی.

مراقب باشید که بانک ها افزایش یافت نمی ممکن است به خوبی در باد. محلی نمونه به نظر می رسد وجود داشته باشد تنها در محله پناه کوه در قسمت جنوبی شهر. آن را به احتمال زیاد خواهد شد به سرعت در حال خشک نگهداشتن آن است که بیش از حد باد می وزد و باعث پراکنده شاخ و برگ و محدود شکوفه. موفقیت در زمین گلف حصار که عطر که ورود هر بهار با عطر چین باستان به ما می گوید این است که یک نامزد خوب محلی است.

گیاه شما در حیاط روی لی طرف ساختمان بر روی نرده ها و یا سازه های سربار. نگه داشتن آن را به سادگی هرس شده تا تعطیلات, سپس اجازه دهید جوانه فرم آزادانه بهار آمده. در حالی که بسیاری از گیاهان خرس به نام بانک با توجه به جوزف معروف فعالیت تنها این یکی از افتخارات Dorothea به تنهایی برای او عشق باستان, آسیایی, چینی و به اشتراک گذاری این مجموعه با علاقه مندان در فراورده های لبنی. و شاید در حالی که شوهر او بود دریافت تمام شکوه و عظمت او را رایگان به شادی کردن در عشق او را از جمع آوری چای گلدان و کاسه و خاص معطر گل رز که آمد با آنها از فراتر از دیوار بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>