لیدی گاگا در حال برنامه ریزی یک راز Coachella قبل از تنظیم آن به تعویق افتاد

مایدزرت | No comments

لیدی گاگا در حال برنامه ریزی یک راز در این سال Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, سرگرمی دینامو گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه.

او نشان داد این طرح در حالی که اعلام تاخیر از آلبوم بعدی. “علم رنگ شناسی.” آن بود که قبلا برنامه ریزی شده به بیرون آمدن در مارس 10.

“من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده همه چیز برنامه ریزی شده برای ما به جشن می گیرند با هم,” او نوشت. “من تا به حال یک راز Coachella مجموعه صف و تعداد زیادی از سرگرم کننده دیگر شگفتی است که برخی از آنها من هنوز برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن با شما بسیار به زودی!”

آوریل جشنواره در Indio به تعویق افتاد در ماه مارس توسط تولید کننده Goldenvoice بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus. Coachella برگزار خواهد شد Oct. و 9-11 16-18, 2020. آن موسیقی کشور همتای دلیجان برگزار خواهد شد Oct. 23-25, 2020.

بیشتر: Coachella دلیجان موسیقی جشنواره حرکت به اکتبر میان coronavirus نگرانی

بیشتر: Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

بیشتر: Coronavirus: نوازندگان و هنرمندان را به livestream در طول همه گیر

در زمان تماس ساخته شده است این ویروس تا به حال هنوز برای اعلام جهانی همه گیر و کالیفرنیا بود و در عین حال به موضوع پناهگاه در محل سفارشات اما نگرانی در مورد اجتماعات بزرگ نصب شد.

دل شکسته که قبلا انجام شده به عنوان یک headliner در این جشنواره در سال 2017.

روز سه شنبه او گفت: “علم رنگ شناسی” است که “هنوز هم بسیار در راه” و او را اعلام جدید و تاریخ انتشار به زودی.

گاگا که نام واقعی است Stefani Germanotta گفت که آن را احساس نمی کند حق را به یک آلبوم منتشر شده در جهانی همه گیر و تمرکز باید بر روی پیدا کردن راه حل.

“من امیدوارم که شما می توانید ببینید که زمانی که زاج نمی آمد من می خواهم ما را قادر به رقص با هم عرق و هم آغوش و بوسه و آن را ترین بمب افکن جشن تمام وقت,” او نوشت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. آیا شما هر گونه داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus مؤثر است و کار خود و یا کسب و کار ؟ یک سوال در مورد منابع در دسترس? رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>