خط تعطیلی آینده به ایالتی 10 در نزدیکی Indio این هفته

مایدزرت | No comments

یک Caltrans پل تثبیت پروژه در حال حرکت به سمت شرق در بزرگراه بین ایالتی 10 می تواند با دندان قروچه کردن در طول روز ترافیک در شرق Coachella Valley شروع پنج شنبه.

بخشهایی از هر دو شرق و رو به مشرق من-10 در حال برنامه ریزی برای کاهش از چهار خط به یک در چندین پل از پنج شنبه تا شنبه Caltrans, مقامات گفت.

کار برنامه ریزی شده است که از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز.

برای اولین بار است که رو به مشرق من-10 در 44 خیابان در Indio در پنجشنبه سپس westbound من-10 در پنبه دره گود و باریک در روز جمعه و به دنبال آن به سمت شرق از دره گود و باریک پنبه در روز شنبه.

کار خود ادامه خواهد داد به حرکت به سمت شرق نسبت به بلیت و ایالتی آریزونا خط گفت: فیلیپ Havins, یک, Caltrans منطقه 8 اطلاعات عمومی افسر اگر چه او گفت: پیمانکار ممکن است نیاز به دوباره کار قبلی مکان در آینده است.

به 2.4 میلیون دلار پروژه تعمیر و نگهداری است که به کار گرفته شده توسط Velarde ساخت بتن, Inc. از سن فرناندو و برنامه ریزی شده است برای قرار دادن در ماه ژوئن بسته به آب و هوا, مقامات گفت.

برای به روز اطلاعات در مورد چگونه Caltrans پروژه ها تأثیر ترافیک بازدید quickmap.dot.ca.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>