آخرین مراسم در میان coronavirus: هیبت اضافی احتیاطی در محل

مایدزرت | No comments

در مذهب کاتولیک آخرین نماز و بابىگرى داده شده به یک فرد قبل از مرگ شناخته شده به عنوان آخرین مراسم. برگرد. الکس Gamino از بانوی یاری رسان ما در Indio است که تجویز سوگندی که قبلا به نام anointing از بیمار به تازگی برای دو نفر.

“زمانی که فرد بیمار است و یا در بیمارستان ما را به حضور فرد و برای آنها دعا, دعا برای روح القدس برای آمدن بر آنها را با قرار دادن دست ما بر سر خود و برکت آنها را با برکت نفت برای بیمار در کف دست خود را و پیشانی” Gamino گفت. “که به طور سنتی آنچه که ما انجام خواهد داد.”

اما در coronavirus همه گیر خانواده و روحانیت به احتمال زیاد قادر به بازدید از بیمارستان در عزیزان خود را در لحظات پایانی. در هر شهرستان ریورساید بهداشت عمومی ملاقات در بیمارستان ها محدود است برای محافظت از بیماران ، کارکنان و جامعه است.

لی برنج رسانه ای هماهنگ و متخصص ارتباطات برای آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج گفت: last rites در حال اجرا در کنار تخت بیماران که در انزوا و حکومت برای هر کسی که با COVID-19.

بیشتر: به روز رسانی: Coronavirus موارد افزایش در یکشنبه عید پاک

بیشتر: یکشنبه عید پاک خدمات تلویزیونی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای churchgoers به ماندن در خانه

کالیفرنیا مدیر ارتباطات تاد برک Tenet Healthcare ملی سلامت کنگلومرا عامل Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز, JFK, بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره یک سیاست مشابه.

“اگر چه ما نمی توانیم اجازه می دهد اعضای روحانیت به حضور فیزیکی در اتاق COVID-19 مثبت بیماران ما تشخیص اهمیت بازدیدکننده داشته است خود را به بیماران و خانواده های آنها” برک گفت. “کارکنان ما شده اند کمک به روحانیت و خانواده به اتصال از طریق تلفن و یا چت تصویری قابلیت.”

جان اندروز مدیر ارتباطات برای اسقف نشین از سان برناردینو گفت: اگر کشیش قادر به وارد بیمارستان last rites نمی تواند اداره هر راه دیگر.

“وجود دارد هیچ راهی برای انجام آن بدون اینکه با فرد و مسح آنها را از لحاظ جسمی” اندروز گفت. “اسقف گفت: کشیش به ارائه آخرین مناسک و مسح به کسانی که تنها نزدیک به مرگ, و این شامل افرادی که بیمار هستند با COVID-19. شده اند وجود دارد موارد که در آن ما شده اند قادر به انجام این کار و موارد ما با توجه به دسترسی به یک مرکز. در آن موارد بسیار متاسفانه و متاسفانه ما قادر به ارائه آن سوگندی.”

کریستینا L. H. Traina یک استاد مطالعات مذهبی و صندلی وزارت واینبرگ دانشکده هنر و علوم در دانشگاه نورث وسترن گفت: آن را حس می کند چرا last rites نمی تواند با تلفن انجام می شود.

“آخرین مناسک مانند عشای ربانی مقدس سفارشات غسل تعمید و تایید است که در آن شامل حضور فیزیکی برگذار با گیرنده و/یا اشیاء فیزیکی مانند نان و شراب و روغن و آب. حتی توبه شامل تخمگذار در دست در برائت” Traina گفت.

Gamino گفت: زمانی که او را قادر به ورود به بیمارستان به اداره last rites انجام آن با ماسک و محافظ دنده و همچنین اقدامات احتیاطی اضافی.

“ما در واقع نمی لمس فرد” Gamino گفت. “ما دعا بیش از سر خود را بدون دست زدن به آنها را. توصیه از کلیسای در حال حاضر ما با استفاده از برخی از فرم Q-Tip و یا توپ پنبه به روغن مالی سر و دست به جای استفاده از انگشتان ما.”

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش Riverside County, Gamino گفت: او نه اداره سوگندی برای هر کسی که با COVID-19. وقتی پرسید که آیا او خواهد او تردید برای یک لحظه.

“من نمی خواهد می گویند نه” Gamino گفت. “من فکر می کنم من احتمالا تماس اهل یا دو که من می دانم در زمینه های پزشکی نظر خود را بپرسید و رفتن از وجود دارد. من در تلاش برای یک سوپرمن گفت: “من فوق العاده سالم, من خوب!’ من می خواهم به عنوان precautious به عنوان امکان پذیر است.”

“این سخت نجیب بار’

این کشیش لورنزو لبریجا است اسقفی کشیش بازدید از روحانیت به کلیسای سنت پل در صحرا در پالم اسپرینگز و مدیر موسس TryTank تجربی آزمایشگاه برای کلیسا رشد و نوآوری است. او بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای ارائه خدمت در زمان مرگ است. کوتاه خدمات در کلیسا نماز کتاب “کتاب نماز مشترک” که شامل واژه گذشت را برای نسل های پس از آن منتشر شد در 1549 در دوران سلطنت ادوارد ششم انگلستان است.

“این شروع می شود با این مناجات در زمان مرگ که در آن خانواده در اطراف فرد می گویند این دعا با هم” لبریجا گفت. “این یک” پدر ما ” و ما باید یک زن و شوهر از نماز. آن را بسیار شخصی است.”

لبریجا و شرکت خود را TryTank تجربی آزمایشگاه باید 102 داوطلبان و اضافی 60 کشیش در حالت آماده به کار برای ارائه “خدمت در زمان مرگ” از طریق تلفن. آنها ساخته شده وب سایت خود را شماره گیری یک کشیش در دسترس برای بیمارستان ها در سراسر کشور.

اما او افزود: اولویت این است که همیشه باید در حال حاضر برای فرد و خانواده خود را با نگه داشتن دست خود را و مسح آنها را با روغن مقدس.

“که همیشه ترجیح اما این سخت نجیب بار” لبریجا گفت. “جای تاسف این واقعیت است که من نمی تواند انجام دهد که آنچه که من به تشکر است این واقعیت است که ما باید از این فن آوری است که اجازه می دهد تا این فرد هنوز هم در حال حاضر به کسانی که کلمات و حتی جسمی ما نمی توانیم. زیرا جایگزین خواهد بود اگر این 30 به 60 سال پیش فرد خواهد بود در حال مرگ به تنهایی و بدون کلمات.”

آرامش خانواده ها و کارکنان بهداشت و درمان

خاخام استیون روزنبرگ از معبد اشعیا در پالم اسپرینگز نیز یک آسایشگاه روحانی و دارای تجربه ی گسترده بودن با کسانی که در لحظات پایانی. او اداره “Vidui” است که نهایی اعتراف در یهودیت است.

پس از همه گیر آغاز شد روزنبرگ است که ارائه خدمات خود را از طریق تلفن, زوم, اسکایپ و یا هر راه دیگر برای حمایت از بیمار و خانواده خود را.

“اگر بیمار انتوبه و نه قادر به صحبت و سپس من ارتباط بیشتر با خانواده که من می دانم که باعث می شود آن را بسیار دشوار” روزنبرگ گفت. “این باعث می شود کار ما خیلی سخت تر چرا که ما باید انجام دهیم ما آموزش روحانیون کار از طریق چند تن از موانع. آن را بیشتر به چالش کشیدن اما ما سعی می کنیم بهترین ما می توانیم. در حالی که کامل نیست ما باید به فکر حفاظت از خودمان و کسانی که قوانین یک دلیل وجود دارد.”

روزنبرگ همچنین مشاوره غم و اندوه و گفت: این دوره قلمرو ناشناخته برای همه.

“که در آن من به طور معمول انجام دهید که در شخص من در حال حاضر انجام است که در زوم و یا در تلفن,” او گفت:. “چه اتفاقی می افتد حتی زمانی که کسی می گذرد وجود دارد بسیاری از غم و اندوه. غم و اندوه یک فرایند است که طول می کشد زمان طولانی و ما سعی کنید به کار با خانواده از بيمار را تصویب کرده است. بسیاری از است که در حال حاضر انجام می شود آنلاین در این نقطه است.”

در درجه اول یک روحانی حاضر است برای خدمت به نیازهای کسانی که بیمار و خانواده خود را, اما روزنبرگ اضافه شده وجود دارد گروه دیگری از افراد که نیاز به حمایت در حال حاضر کسانی که مراقبت از بیمار است.

“ما فراموش متخصصان مراقبت های بهداشتی تحمل سنگین تلفات عاطفی به ویژه در زمان هایی از این و وزن آن در سلامت روان حرفه ای به عنوان” روزنبرگ گفت. “این چیزی است که به عنوان یک روحانی که من سعی کنید و کمک به آنها را با.”

با توجه به روزنبرگ داشتن یک سیستم پشتیبانی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی روانشناسان و یا هر کسی در خارج وجود دارد, کمک به دیگران در طول این زمان بسیار مهم است.

“چه اتفاق می افتد به بسیاری از افرادی که در حال انجام آموزش روحانیون محل کار و یا کمک به مردم از طریق آخرین مراحل زندگی ما باید قادر به قرار دادن ما چیزهای خود را در خارج قرار داده و احساسات ما در یک جعبه قادر به در حال حاضر. به همین دلیل آن را بسیار مهم برای کشیش به یک سیستم پشتیبانی خوب و آنها را به صحبت با کسی” روزنبرگ گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected](760) 778-4617 و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>