می خندد لباس و برنده: 1966 باب امیدوارم که برنده داگ ساندرز بود تمام زمان شخصیت

مایدزرت | No comments

یک لبخند بزرگ خواهد صلیب داگ ساندرز’ چهره و سوسو زدن خواهد بهار را در چشمان او هنگامی که او در مورد صحبت 1966 باب هوپ کلاسیک.

“ساندرز 2, Palmer از طریق” ساندرز می گویند. “این چیزی است که سرفصل گفت.”

ساندرز خوشحال در گفتن داستان چگونه او را ضرب و شتم آرنولد پالمر در حذفی که در سال 1966 مسابقات, ساخت مرغک در اولین حذفی سوراخ par-3 15 و خاموش کردن پالمر. پالمر از دست رفته بود سبز و سون در به راه اندازی یک پر زدن توپ است که او تا به حال هرگز این شانس را به ایجاد.

برای همه بازی پالمر در باب هوپ رویداد در دهه 1960 و برای همه بازی بیلی کاسپر در صحرا که در دهه ساندرز بود سمت راست وجود دارد با دو سالن Famers در دهه اول آنچه که در حال حاضر آمریکا بیان مسابقات گلف. ساندرز که فوت یکشنبه در 86 آمد در یک سکته مغزی یا دو در واقع besting پالمر و کاسپر در این دهه است.

بیشتر: پاسخ به سوالات شما در مورد اینکه چرا شهرستان گلف تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس

بیشتر: هنرمند اسکاتلندی گریم باکستر بازگشت به آمریکا ریشه با Avondale باشگاه گلف نقاشی

پالمر برنده سه بار از دست داده و یک چهارم در این دهه در حذفی با Sanders. کاسپر برنده دو بار در سال 1965 و 1969. اما ساندرز تا به حال یک پیروزی بیش از پالمر و دو مکان دوم را پس از اتمام امیدواریم در این دهه از جمله مکان دوم را به پایان برساند به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در سال 1967.

یک پسر و یک گلف باز

اما بازی خوبی را در این مسابقات تنها بخشی از داستان برای Sanders. متولد در گرجستان اما تگزاس با انتخاب ساندرز یکی از شخصیت های بزرگ در تور PGA. او هرگز خودداری از نوشیدن و یا یک زن و یا یک زمان خوب است و اغلب کسانی که خوب بار شامل افراد نوع او را مالش شانه با امید سال پس از سال است. ساندرز دوستان با شخصیت به عنوان بزرگ به عنوان فرانک سیناترا و رئیس جمهور جورج دبلیو بوش.

او همچنین یک طاووس, هماهنگی رنگ لباس خود را در هر روز داده شده با کفش, شلوار, پیراهن و ژاکت همان رنگ. یک روز از آن خواهد بود و بنفش و بعد قرمز و بعد زرد.

در سال 2000 زمانی که ساندرز به خوبی گذشته یک بازیکن رقابتی اما هنوز هم امیدواریم که در طول عمر معافیت او به دست آورده به این رویداد با سال 1966 برنده ساندرز آمد به سلام می گویند در حالی که بازی پنجم ، او در سبز که روز و من اگر خود را در جوراب سبز بودند. او كوتاه شلوار خود را به نمایش کامل سایه سبز و جوراب و شروع به راه رفتن دور. سپس او متوقف شد تبدیل به اطراف خم کردن تسمه شلوار خود را و گفت: “من لباس سبز است بیش از حد.” او خندید و رفت به کار خود ادامه دور.

اما برای همه لباس و اواخر شب نوشیدنی و مشاهیر ساندرز می تواند بازی کند. 1966 امید پیروزی 15 از 20 برنده در تور PGA برای ساندرز بزرگ ور رفتن معمولا که نوسان های ویژه کوتاه و سریع backswing که تولید عکس های فوق العاده. در نظر بگیرید که در آن 20 برنده مسابقه حرفه ای برنده از حال اروین گرگ نورمن و داستین جانسون. البته ساندرز’ 20 برنده را شامل نمی شود عمده. او تا به حال 13 top-10 پس از اتمام در رشته های اصلی از جمله بالا 10 در هر چهار رشته در سال 1966.

هیچ رشته, اما مقدار زیادی از سرگرم کننده

معروف ترین قلم مو با یک عمده برنده شد و در سال 1970 انگلیسی, باز, زمانی که او از دست رفته دو پا زدن توپ در 18 سوراخ در قدیمی و البته در سنت اندروز که موفق به کسب عنوان. به جای او رفت و به یک حذفی با جک نیکلاس که برنده دوم خود را به انگلیسی باز است. در نمونه ساندرز مد او می گویند برای بقیه زندگی خود را که او به سختی تا کنون فکر در مورد از دست رفته شانس در محیط باز. در واقع ساندرز گفت: گاهی اوقات او می تواند یک کل پنج دقیقه بدون فکر کردن در مورد آن است.

یکی از ساندرز’ بهترین داستان – حداقل آنهایی که او می تواند بگوید در شرکت مودب – آمد و از سال 1970 باب هوپ مسابقات است. بازی با معاون رئیس جمهور Spiro Agnew, ساندرز در عنصر خود را در مشخصات بالا جفت شدن در یکی از این تور بزرگترین احزاب است. اما در اولین سوراخ در لا کوئینتا کشور باشگاه Agnew سعی خود را 3-چوب یک سبد مسیر به سمت چپ fairway. ساندرز بدون شک چت کردن امید به سمت راست fairway هرگز دیدم Agnew شات موشک مرده راست و به پشت ساندرز’ ،

مبهوت و سر خود را با خونریزی ساندرز پذیرفته Agnew عذرخواهی و دو شد سریع دوستان است. سال بعد با همان دور اول جفت شدن Sanders نشان داد تا در اولین سه راهی در نقره کلاه به لذت از Agnew و جمعیت است.

که ساندرز. هرگز اجازه ندهید یک زمان خوب یا یک خنده خوب لغزش دور.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>