راه اندازی روز رسانی: Brevard County جمعیت و ترافیک بیشتر جلوتر از تلاش دوم در تاریخی SpaceX راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

توجه داشته باشید: ما به شما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف شهرستان Brevard به عنوان SpaceX و ناسا آماده شدن برای تاریخی 4:33 بعد از ظهر اندازی فضانوردان در داخل خدمه کپسول اژدها.

فضای فن با ناسا ریشه های واقعا هیجان زده می شود در اینجا’

10:47 صبح

Jason Varkett می داند که یک یا دو چیز در مورد برنامه های فضایی. پس از همه مادرش کارمند سابق ناسا Torie Lazaros شناخته شده است توسط Netflix بینندگان به عنوان یکی از ستاره های “فضای نمایندگی” جریان پلت فرم را نشان می دهد در مورد یک گروه سه نفره از جمع که پرسه زدن در کشور به دنبال بهترین معاملات در نادرترین مربوط به فضا یادگاری.

“من در یک فضای خانواده” گفت: Varkett, که گفت که او به نظر می رسد در چند قسمت در کنار مادر خود را. “من واقعا هیجان زده می شود در اینجا.”

Varkett و همراه تریسی دیلون سفر از مرکبات شهرستان در اوایل روز شنبه به امید گرفتن یک نمای سرنشین دار SpaceX راه اندازی از فضا مشاهده پارک در تیتوسویل.

چهارشنبه اسکراب “واقعا کار می کرد” Varkett گفت.

“که در واقع خواهر زاده من روز فارغ التحصیلی پس از آن هر دو فارغ التحصیلی خود را و یا راه اندازی,” او گفت:.

آن خواهد بود دیلون اولین بار شاهد یک سرنشین دار موشک زمین را ترک گفت.

“آن بوده است و نه سال” پس از آخرین crewed راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا, او گفت:. “من فکر نمی کنم این اتفاق می افتد.”

— اریک راجرز

بیشتر: 5 دلیل برای تماشای SpaceX تاریخی راه اندازی با موفقیت از مرکز فضایی کندی

ماساچوست, بازدید کننده, امیدوار, آب و هوا خواهد نگه دارید

10:40 صبح

فقط قبل از ساعت 10:30 a. m., شش, راه اندازی تماشاگران با کیپ Cod ریشه تخلیه فورد ون ماساچوست با مجوز و برچسب ها در کاکائو در ساحل اسکله پارکینگ.

“ما پایین آمد جمعه به عنوان به خوبی. ما فقط شروع به پارک — و ما در رادیو شنیده می شود که راه اندازی شد پاک” گفت: فرانک گیلمور بازنشسته راننده کامیون از 42 سال.

“آنها می گویند آن را 50-50. اما اگر آن باقی می ماند در نیمه راه مناسب و معقول مانند این را باید بروید — من امیدوارم که” گیلمور گفت: بالا بردن اسلحه خود را در آفتاب.

سپس گیلمور سوار یک موتور روروک مخصوص بچه ها و شروع نورد به سمت شمال کنار اسکله. ماساچوست است تعطیلات در گیلمور در فلوریدا, صفحه اصلی, و آنها را به ملبورن ساحل برای روز شنبه را پاک راه اندازی تلاش.

— ریک نیل

ساحل جنوبی دسترسی به پارکینگ پر سرعت

10:15 صبح

دسترسی به ساحل پارکینگ در Indialantic و بندر هند در ساحل در حال پر کردن به سرعت این صبح است. جنوب سواحل به طور معمول محبوب راه اندازی مشاهده سایت به معنی اوایل جمعیت به احتمال زیاد به طور عمده به خورشید پرستان.

اسکودوی کیپ کاناورال را Kyle Lapic بازدید از بستگان می گوید که او به دنبال به جلو به نه تنها این, راه اندازی, اما آینده “جدید” عصر اکتشافات فضایی.

“راه اندازی اجازه می دهد تا ما فشار محدودیت های فن آوری ما توانایی و اجازه می دهد تا ما را به توسعه عمیق تر درک علمی جهان,” او گفت:. “من هیجان زده می شود بخشی از دوره جدید در فضا پرواز و معتقدم که ما باید همچنان به سرمایه گذاری در, خلاق فکری و اقتصادی و جاه طلبی های این کشور است.”

— John A. Torres

بازدید کنندگان دعا برای خوب آب و هوا

10:00 a. m.

Pensacola مقیم ویکتوریا آزبورن که آموزش برای تبلیغ در مسیح برای همه ملت ها در اورلاندو وارد کاکائو در ساحل اسکله حدود 8:30 صبح برای راه اندازی.

“ما واقعا دعا که باران را خاموش نگه می دارد” آزبورن گفت.

“این یک معامله بزرگ است. من با یک گروه از دوستان. دو نفر از آنها از استرالیا و دو نفر از آنها از کنیا, آفریقا است. ما همه امیدوار به تماشای راه اندازی قبل از بازگشت,” او گفت:.

26 سال از راه اندازی یک پتو بر روی شن و ماسه در زیر کاکائو در ساحل اسکله pilings رو به شمال. او با یک گروه هفت نفره که سوار بیش از اورلاندو.

— ریک نیل

فضاهای پارکینگ پر کردن در کیپ کاناورال

9:50 صبح

بسیاری از خوب riverfront نقاط در طول Beachline گرفته شد 8:00 صبح تمام پارکینگ در ساحل, جاده های دسترسی در کیپ کاناورال کامل توسط 9:00 صبح Cheri پایین پارک کامل و بسته به تمام نقاط پارکینگ گرفته شده است.

— مالکوم Denemark

فضای طرفداران فروشندگان فرود در فضا مشاهده پارک

9:40 صبح

فقط پس از 9 صبح حدود 100 نفر در حال حاضر ارسال شده تا در بهترین نقاط در فضا مشاهده پارک در تیتوسویل برای دومین تلاش در تاریخی سرنشین دار SpaceX راه اندازی.

فروشندگان نمی صبر کنید برای جمعیت به خروش این بار قبل از اینکه ظاهر می شود ردی از خود به نقاط شاهین لیموناد یا تی شرت به ورودی تماشاگران.

پارکینگ در نزدیکی مشاهده بهترین نقاط در حال حاضر در حق rv ها و دیگر وسایل نقلیه بسته بندی شده در طول riverfront جنوبی پارک.

آسمان آبی در حال حاضر و گرما با شش ساعت به قبل از راه اندازی.

— اریک راجرز

تماشاگران شروع به وارد در کاکائو در ساحل اسکله

9:37 صبح

فعالیت و ترافیک پا در نزدیکی کاکائو در ساحل اسکله است که قابل ملاحظه ای سنگین تر از در طول این زمان سه شنبه ، یک خط از معطل ماندن وسایل نقلیه در حال انتظار برای ورود به اسکله پارکینگ که در آن تعدادی از وسایل نقلیه تفریحی پارک شده پیش از راه اندازی.

— ریک نیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>