راه اندازی روز رسانی: آنچه که در اطراف Brevard County?

فلوریدا تودی | No comments

توجه داشته باشید: ما به شما به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف شهرستان Brevard به عنوان SpaceX و ناسا آماده شدن برای تاریخی 4:33 بعد از ظهر اندازی فضانوردان در داخل خدمه کپسول اژدها.

رسانه راه اندازی در کوکو بیچ

9:51 صبح

تلویزیون خدمه که قرار پخش تجهیزات در Rikki ماورا میخانه در پایان کاکائو در ساحل اسکله با دوربین های دیجیتال با اشاره شمال در انتظار راه اندازی. در ساحل, دیگر, تلویزیون, دوربین اپراتورهای بنا کردن نقاط در سایه در زیر اسکله pilings. بیش از 30 خوانندگان ابتلا به امواج.

– ریک نیل

پارکینگ هنوز هم در دسترس است در Indialantic

9:41 صبح

یک درایو را از طریق Indialantic صبح امروز نشان داد تعداد بسیار کمی از مردم در جنوب سواحل است. پوشیده از ابر آسمان و اواخر بعد از ظهر به احتمال زیاد راه اندازی کمک به پراکنده کردن جمعیت. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از پارکینگ در James H. Nance پارک و در محفظه نقاط در امتداد سواحل.

آدم آذر مادام العمر “beachside” resident گفت که سازمان دیده بان برای راه اندازی کردند.

“این باعث می شود من افتخار می کنم به عنوان یک عمر ساکن شهرستان Brevard برای ما یک بار دیگر زندگی می کنند تا به عنوان ‘Space Coast,’,” او گفت:.

– John A. Torres

تماشاگران زود می رسند برای پیدا کردن پارکینگ در امتداد رودخانه

9:20 صبح

مردم شروع به پارکینگ درست در شمال جاده دولت, 528, در امتداد ساحل رودخانه موز در اوایل صبح. برخی از ماهیگیری برخی از خواب در اتومبیل های خود را با دیگران فقط در حال انتظار و امید برای آب و هوای خوب.

– مالکوم Denemark

تماشاگران شروع به وارد در کوکو بیچ

9:15 صبح

در کاکائو در ساحل اسکله بیل و Robbin, کیر پرداخت 40 دلار برای دو فضا برای پارک خود 35-پا Winnebago Sunstar موتور خانه. توسط 9 صبح زن و شوهر به حال تمدید خودرو و سایه بان و صندلی تاشو.

“این یک تاریخی راه اندازی. ما بازنشسته شد. و این چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم. ما نمی خواهید آن را از دست” گفت: لایحه که یک بازنشسته شهر نیویورک آتش نشان است.

زن و شوهر چپ روستاها حدود 6:45 p. m. به درایو به کاکائو در ساحل. آنها تا به حال قبلی تماشا کیپ راه اندازی موشک از پنجره خود را در وست پالم بیچ و روستاها.

آنها خواهد پیوست و بعد از امروز با فرزندان خود زندگی می کنند که در اورلاندو و غرب پالم بیچ.

– ریک نیل

ملبورن, ساحل, برنامه های اضافی گشت

8:49 صبح

همه چیز آرام صبح امروز در ملبورن ساحل که در آن رئیس پلیس ملانی Griswold چشم او در آب و هوا. Griswold گفت: وزارت او آماده است با گشت و برای رسیدگی به هر گونه پارکینگ مسائل که ممکن است می آیند تا.

“من وجود دارد خواهد بود برای تماشای,” او گفت:. “این یک رویداد تاریخی است.”

– John A. Torres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>