راه اندازی نیروی هوایی آژانس از کیپ کاناورال پاک با توجه به آب و هوا

فلوریدا تودی | No comments

ایالات داد راه اندازی تیم های پاک پرتاب یک Atlas V rocket شنبه پس از آب و هوای نامساعد به طور مداوم نقض معیارهای در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه تنظیم صحنه برای چرخش 24 ساعته.

197-پا موشک را در حال حاضر هدف 9:14 صبح یکشنبه, افتتاح 10 دقیقه پنجره برای افزایش نیروی هوایی X-37B آژانس از راه اندازی مجتمع 41. شرایط آب و هوا انتظار می رود برای ایستادن در 80 درصد “به” تضاد کامل با ابر-سنگین بارانی صبح شنبه را به اسکودوی کیپ.

فضا نیروی پیش بینی شده بود و انتظار خشن, آب و هوا شنبه با توجه به یک منطقه کم فشار در سواحل اما شرایط بدتر در واقع هل دادن شانس راه اندازی را به 20 درصد “است.” توفانی زمین بادها به عنوان مثال می تواند تحت فشار قرار دادند Atlas V به راه اندازی آن برج به حال تیم اقدام با پرتاب.

X-37B آن 29-پا بالدار payload قادر به صرف ماه ها و سال ها در مدار انجام آزمایش های مختلف هر چند بسیاری از آن عملیات کفن با نگرانی های امنیت ملی. بسیار شبیه شاتل فضایی دو X-37Bs در عملیات را به صورت عمودی و سپس زمین به صورت افقی در مرکز فضایی کندی. هر دو حتی در پردازش سابق شاتل فضایی آشیانه در نزدیکی خودرو مونتاژ ساختمان.

بوئینگ ساخته شده رباتیک فضاپیما متعلق به نیروی هوایی اما راه اندازی پرواز و فرود فضا نیروی. این ماموریت شناخته شده است به عنوان فضایی آمریکا نیروی 7 یا USSF-7.

چون X-37B دارای اولویت در محدوده اسکراب معنی SpaceX را برنامه ریزی شده صبح یکشنبه اندازی یک موشک فالکون 9 از راه اندازی مجتمع 40 منتقل شده به سمت راست. این ماموریت را به 60 بیشتر Starlink ماهواره برای این شرکت کم مدار صورت فلکی است که موکول به صورت 3:32 صبح دوشنبه. آب و هوا انتظار می رود که 90% “برو.”

همچنین در این محدوده را به نوبه خود در اطراف برای حمایت از SpaceX اولین پرتاب فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا در نزدیک به یک دهه. پس از یک 4:32 p. m. پرتاب در مه 27 خدمه کپسول اژدها را فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley از فولاد خوزستان پد 39A به ایستگاه فضایی بین المللی.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

راه اندازی یکشنبه

  • موشک: ایران راه اندازی داد Atlas V
  • ماموریت: X-37B آژانس
  • راه اندازی زمان: 9:14 صبح
  • راه اندازی پنجره: 10 دقیقه
  • راه اندازی مجتمع: 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه
  • آب و هوا: 80% “برو”

لحن به floridatoday.com/space شروع 7:30 صبح یکشنبه برای یک چت زنده و پخش از ماموریت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>