نماینده مجلس assails ‘هاج خپل’ از عابر در فلوریدا در تماس بهتر برای ایمنی عابر پیاده

فلوریدا تودی | No comments

قانونگذاران در حال حاضر به دنبال به ایمنی عابر پیاده, اتفاقی, پس از مرگ اخیر یک نفر و آسیب جدی دیگری در نزدیکی دانشگاه ایالتی فلوریدا پردیس.

به طور خاص, پانل مجلس سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا تأیید می خواهم یک لایحه (SB 1000) به اضافه کردن و بهبود عابر در سراسر کشور.

در Jan. 30, 19 ساله, روانشناسی دانش آموز, ناتالی Nickchen بود در عبور در 1000 بلوک غرب تنسی خیابان که او زده بود و کشته شدن توسط یک راننده است. یک هفته بعد یکی دیگر هنوز ناشناس 19 ساله FSU دانشجو برخورد کرد و به طور جدی صدمه دیده در عبور از نزدیکی سنت آگوستین و خیابان.

مثل همیشه بزرگترین مانع هزینه: این لایحه برای اضافه کردن یکی از اواسط بلوک عابر در تالاهاسی در مشغول شمالی خیابان مونرو در دریاچه الا بود کمی بیش از $386,000 سوابق نشان می دهد.

دولت ایالت کیت پری, R-گینسویل ارائه این لایحه به مجلسی تخصیص بودجه کمیته حمل و نقل, گردشگری و توسعه اقتصادی است. سیستم فعلی از عابر گیج کننده است به عابران و رانندگان به عنوان کسی که حق دارد از او توضیح داد.

بیشتر: دانش آموزان خواهد بود بخشی از بهبود ایمنی عابر پیاده, FSU رئیس جمهور جان خرمن کوب می گوید:

“آنچه ما در حال حاضر یک هاج خپل سراسر کشور از فلاش چراغ زرد برخی از چراغ قرمز برخی از (با) بدون چراغ در بعضی خودکار برخی تایمر بر روی آنها” پری گفت: توصیف های مختلف عابر.

آخرین لایحه شده و تحت بررسی برای یک زن و شوهر از سال است. پری با ذکر یک دانش آموز کشته در یک عبور در شهرستان Brevard و گفت: او آگاه شده از دانش آموزان کشته شدن و یا به طور جدی زخمی در گینسویل و در حال حاضر در تالاهاسی.

این لایحه نیاز به برخی از عابر عابر پیاده “به کنترل هماهنگ کنترل ترافیک دستگاه سیگنال” و “پیاده روی سیگنال های کنترل (به) مطابق با ترافیک استانداردهای مهندسی و (دولت) مشخصات.”

این لایحه همچنین نیاز به ترافیک و پیاده سیگنال های کنترل در اواسط بلوک عابر. برای مثال ترافیک نزدیک شدن عبور برای آمدن به توقف کامل قبل از پیاده مجاز به وارد کنید.

اما دولت و مقامات حمل و نقل ارائه نمونه از این هزینه نیز اشاره کرد که پنج جدید عابر همراه ایالات متحده 98 در فلوریدا هزینه بیش از $1 میلیون نفر است.

بیشتر: درخواست آنلاین برای بهتر ایمنی عابر پیاده در تنسی خیابان تساوی بیش از 10K امضا

برآورد هزینه متفاوت است اما این لایحه “انتظار می رود که منفی و معنیداری تاثیر مالی در دولت و دولت های محلی هزینه” کارکنان تجزیه و تحلیل گفت.

پری گفت: او کار کرده است در این زبان به سهولت مالی نگرانی های مطرح شده توسط فلوریدا لیگ شهرستانها به عنوان مثال. اما همچنان نیاز به انجام چیزی به او اضافه شده است.

“چیزی که ما داریم یک تناقض است که منجر به آسیب های متعدد و مرگ و میر در سراسر کشور” پری گفت پانل. “بنابراین آنچه در این لایحه می کند این است که سعی کنید به برخی از یکنواختی به چه عابر تنظیم شده است.

“ما یک وظیفه از نظر ایمنی برای محافظت از شهروندان و ما وظیفه دارند تا همه چیز را یکنواخت در سراسر کشور.”

لایحه بعدی سران اصلی تخصیص بودجه. یک همراه و همدم لایحه در خانه ای که در آن پاک شده است دو نفر از آن سه کمیته اختصاص داده.

تماس با نویسنده ارشد بایرون دابسون در [email protected] و یا در توییتر @byrondobson.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>