نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن coronavirus کمک می سی سی پی برای کسب و کارهای کوچک

لدگر | No comments

می سی سی پی را در تلاش کسب و کارهای کوچک برخی از آنها هنوز هم بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند دریافت کمک های مالی از $1000 به $25,000 از دولت $1.25 میلیارد دلار در فدرال مراقبت در قانون بودجه, نمایندگان مجلس در روز جمعه گفت.

روز جمعه در می سی سی پی مقننه آغاز شد و این روند برای اولین تخصیص بودجه از $1.25 میلیارد دلار دولت از بسته محرک اقتصادی فدرال.

مجلس سنا پیشنهاد تماس برای گذراندن حداقل 100 میلیون دلار بیشتر برای کسب و کارهای کوچک از جمله آرایشگر مغازه ها, سالن مو و ناخن سالن.

روز جمعه در یک فرمان اجرایی جدید Gov. تیت ریوز گفت آرایشگری مو سالن و ورزشگاه بسته برای بیش از یک ماه می تواند شروع بازگشایی در روز دوشنبه اما کسب و کار باید به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشت.

ریوز که قبلا اجازه شام خوردن در خدمات به سر در رستوران ها با برخی از محدودیت. او همچنین اجازه پارک به بازگشایی شده است. فرماندار همچنین اجازه داده است کسب و کار خرده فروشی به بازگشایی با محدودیت در تعداد مشتریان مجاز در داخل به 50 درصد از ظرفیت عادی.

می سی سی پی coronavirus موارد جمعه: 13 جدید, مرگ و میر, رکورد 404 موارد جدید

بررسی های اخیر گزارش شده نزدیک به 90 درصد از می سی سی پی کسب و کار گفته است: “منفی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

نکات برجسته سنا پیشنهاد برای کسب و کار کوچک عبارتند از:

  • کمک های مالی از $1000 به $25,000 به کسب و کار با بیش از 50 کارمند.
  • اولیه اولویت خواهد بود واجد شرایط کسب و کار اجباری یا داوطلبانه بسته به علت COVID-19 که دریافت نکرده فدرال کمک.
  • پیشنهاد می شود شناخته شده به عنوان “سال 2020 COVID-19 می سی سی پی کسب و کار کمک کنند.”
  • سنا پیشنهاد تماس مبلغ 15 میلیون دلار را کنار بگذارند برای اقلیت متعلق به کسب و کار.
  • می سی سی پی سازمان توسعه خواهد نظارت بر اعطای برنامه و تصمیم جزئیات خاص.

پیشنهاد می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann و مجلس فیلیپ کان اعلام کرد آتش بس در نبرد خود را بیش از کنترل $1.25 میلیارد دلار است.

سه دیدار رهبران سیاسی موافقت مجلس را مناسب پول و فرماندار خواهد شد و اداره آن است. ریوز حفظ کرده بود او تا به حال قدرت تحت شرایط اضطراری به خرج کردن پول است. کان و Hosemann گفت: می سی سی پی را اساسی می دهد قدرت را به قوه مقننه به مناسب بودجه دولت است.

ریوز گفت که او نمی مراقبت در مورد کسی که دارای کنترل بودجه, او می خواستم تا مطمئن شوید که بودجه رو به دست افرادی که به آن نیاز دارید به سرعت به عنوان امکان پذیر است. Hosemann که نظارت سنا گفت: مجلس حرکت خواهد کرد به سرعت به عنوان ممکن است به مناسب بودجه.

این روند آغاز شد و جمعه با بحث و جلسه کمیته در هر دو مجلس نمایندگان و سنا در مورد نحوه مناسب مراقبت عمل پول است. نمایندگان مجلس موافقت کردند که کسب و کار متاثر از coronavirus همه گیر خواهد بود اولین اولویت است.

کان روز جمعه گفت که بیکاری و کسب و کار کوچک کمک دو تا از چیزهایی که او می شنود در مورد بیشتر است. او تاسیس کمیته در مجلس روز جمعه به کار در برنامه ریزی برای هزینه های مراقبت های عمل پول است.

“کسب و کارهای کوچک است که یکی از چیزهایی که به نشانی بلافاصله” کان گفت.

قانونگذاران احتمالا برای آخر هفته در روز جمعه. آنها را به بازگشت به دولت و کنگره در روز سه شنبه در ساعت 10 صبح بیشتر به بحث در مورد برنامه ریزی برای خرج کردن پول است. رای در یک کسب و کار کوچک هزینه های طرح است که انتظار می رود هفته آینده به قانونگذاران گفت.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>