قانونگذاران در خانه را اولین گام برای تغییر, می سی سی پی امور خارجه پرچم

لدگر | No comments

می سی سی پی قانونگذاران در روز شنبه در زمان اولین گام به سوی تغییر پرچم و آن هم نبرد آرم هفته بعد از نصب فشار است.

قانون است که می گذارد و زمینه را برای پرچم شروع به حرکت از طریق خانه در اوایل بعد از ظهر به خانه قطعنامه 79 تصویب 84-35.

در صورت تصویب مجلس این طرح را پایین فعلی پرچم و راه اندازی یک nine-عضو کمیسیون به طراحی یک جدید. طراحی که شامل عبارت “به خدا ایمان داریم” و هیچ مؤتلفه نمادها. رای دهندگان خواهد و سپس برای تایید یا رد این کمیسیون طرح در ماه نوامبر.

سخنران فیلیپ کان R-کلینتون که علنا پشتیبانی از تغییر پرچم برای چندین سال گفت: نمایندگان مجلس حق چیز در عبور از این قطعنامه است.

“تغییر سخت است” او گفت:. “مردم در حال رفتن به مقاومت در برابر در ابتدا, اما من فکر می کنم در طول زمان آن را به اثبات رسیده است که این تصمیم درست است. ما در حال آماده کردن خود برای رسیدن به پتانسیل کامل ما در حال حاضر.

“ما سعی می کنید برای غلبه بر موانع به اندازه کافی در می سی سی پی به عنوان آن است. این یک فرصت برای ما برای پیدا کردن یک پرچم است که وحدت برای همه Mississippians و این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

زنده به روز رسانی: می سی سی پی مقننه پاک راه را برای پرچم رای

قبلا در این روز رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نشانه های او را ثبت نام یک لایحه برای تغییر پرچم یک بار نمایندگان مجلس با تصویب آن است. او در حال حاضر به اب راه رفتن را به پرچم دولت بحث است. تا زمانی که این هفته او بارها و بارها گفت که این پرچم تنها باید تصمیم گرفت دیگر همه پرسی شبیه به یک برگزار شد و در سال 2001. اما شنبه صبح ریوز گفت: این موضوع تا به حال رشد بیش از حد تفرقه.

“آن زمان برای پایان دادن به آن” ریوز نوشت: در رسانه های اجتماعی. “اگر (قانونگذاران) به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من آن را امضا کنید.”

قانونگذاران تصویب می سی سی پی را پرچم و آن هم نبرد آرم در سال 1894 نزدیک به سه دهه پس از پایان جنگ داخلی. Mississippians رای دادند و نزدیک به دو به یک در سال 2001 برای نگه داشتن زمان طراحی.

ریوز گفت: تغییر پرچم دولت نمی خواهد رفع تفرقه در می سی سی پی. آوردن دولت هم او نوشت:, “خواهد بود سخت تر از دوره نقاهت بعد از گردباد سخت تر از تاریخی سیل و سخت تر از آژانس فساد و یا زندان و یا حقوق آمدن فصل طوفان — حتی سخت تر از مبارزه با کروناویروس.”

تغییر پرچم نیاز به یک فرایند دو مرحله به دلیل عادی مهلت قانونی گذرانده اند. قانونگذاران در هر دو مجلس باید اول به حالت تعلیق در مهلت قوانین با اکثریت دو-سوم — که گام خانه در زمان شنبه. سپس آنها می توانند یک رای جداگانه بر روی پرچم خود را.

این روشن نیست که سنا به پیشنویس این قطعنامه است.

در مجلس سنا تغییر پرچم به نظر می رسد در اوایل روز شنبه به لولا در سه یا چهار رای. قانونی رهبران برای روز کار کرده اند به امن به اندازه کافی رای دو سوم اکثریت به عنوان فشار نصب شده از رهبران مذهبی ورزشی, چهره های ایالتی و مقامات منتخب و دیگران.

با وجود یک سخنرانی احساسی و عاطفی جمعه را … جرمی انگلستان R-Vancleave در حمایت از تغییر پرچم دیابت کریس McDaniel, R-Ellisville گفت که بدون رای یک شبه تغییر و حامیان تغییر پرچم هنوز هم نمی به اندازه کافی رای برای دو سوم آستانه. دیگران گفت: به اندازه کافی وجود دارد اما آن تنگ است.

بیشتر: ‘آن را به tear us apart’: شعله ور شدن تنش در کنگره به قانونگذاران فشار پرچم رای

McDaniel که اذعان کرده است این وضعیت در کنگره بسیار سیال است, پشتیبانی از نگه داشتن پرچم دولت. او گفت: هنوز 20 به 21 نفر از اعضای 52-عضو سنا که نمی خواهد رای به تعلیق قوانین و اجازه می دهد تا یک لایحه برای تغییر پرچم.

در خانه چند تن از نمایندگان ساخته پرشور سخنرانی هر دو حمایت و مخالفت با پرچم قطعنامه.

“بسیاری از مخالفان از تغییر پرچم دولت می گویند ما باید به ایستادن برای آنچه که درست است که ما نباید غار به فشار خارج … حتی اگر آن را بد برای کسب و کار” گفت: خانه Pro Tem Jason سفید, R-غرب صحبت در حمایت از این قطعنامه است. “من با کسانی که مردم… من امروز اینجا هستم به دلیل آن است که به سادگی درست انجام دهد.”

Rep. Chris Brown, R-Nettleton گفت: او را نه مدافع فعلی پرچم اما می خواهد Mississippians به رای گیری در مورد اینکه آیا آن را نگه دارید. “اگر ما را در این زمان پرچم در انتخابات با طراحی خوب مردم از می سی سی پی را تغییر دهید و آن را” براون گفت. “من باور دارم که. اجازه دهید خود را سرقت شادی است.”

بیشتر: Pro-پرچم ایالت کریس McDaniel می گوید قانونگذاران ‘نگه داشتن خط در پرچم رای

خانه قوانین کمیته که در آن چنین قطعنامه سرچشمه نمی در نظر گرفتن پرچم موضوع را صبح روز شنبه به عنوان بسیاری از انتظار می رود. آنها به جای پنجه چندین بودجه لوایح مرتبط با کروناویروس امداد. اما اوایل بعد از ظهر کمیته عقب و به سرعت گذشت آن.

این رای بر تغییر پرچم پوش روز از عدم اطمینان که آیا و هنگامی که قانونگذاران را مقابله با این مسئله است. حتی زودتر شنبه, قوانین, رئیس جری Turner, R-Baldwyn بود به خبرنگاران گفت که او هنوز هم ندارد “چراغ سبز” از رهبری برای پیشبرد پرچم قطعنامه. او گفت: قانونی رهبران هنوز شمارش آرا به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند به روشن شدن دو سوم آستانه.

تصویب نهایی در تغییر پرچم به نظر می رسد بعید است که رخ می دهد تا بعدا در آخر هفته — یا شاید دوشنبه.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>