قانونگذاران امن $5.4 میلیون دالر برای بهبود مرکز شهر هتیزبرگ راه آهن گذرگاه

لدگر | No comments

خطوط راه آهن که اجرا را از طریق مرکز شهر هتیزبرگ شده اند هر دو برکت و لعنت را برای ساکنان و صاحبان کسب و کار.

حمل و نقل قطار اجرا از طریق Hub شهر چندین بار در روز و Amtrak هلال خط مسافران به ارمغان می آورد از شهرستانها مانند نیواورلئان آتلانتا و نیویورک دو بار در روز.

در حالی که حمل و نقل کالاها و مسافران و از هتیزبرگ فراهم می کند یک تقویت اقتصاد محلی رانندگان و کسب و کار تا به حال سهم خود را از سرخوردگی — قطار توقف در خیابان اصلی قطع جریان ترافیک و جلوگیری از مشتریان از وارد شدن به مورد علاقه خود را در فروشگاه و یا رستوران.

به دنبال وجوه فدرال: هتیزبرگ به درخواست برای کمک مالی به کاهش تأخیر قطار

“آنها نمادین در مرکز شهر منطقه” هتیزبرگ رئیس اداری افسر ان جونز گفت: در اوایل داستان. “با این حال ما شکایت کاملا به طور منظم در مورد ما جاده های مسدود شده, گاهی اوقات بیش از 15 دقیقه 30 دقیقه و ما تا به حال برخی از موارد که در آن نزدیک به یک ساعت.”

سردرد ناشی از همان صنعت که در اطراف مرکز شهر ساخته شده بود به زودی می تواند کاهش داد در حال حاضر که بودجه فدرال برای مرکز شهر بهبود تبدیل شده است در دسترس است.

جایگزین پی: هتیزبرگ امید به کاهش سردرد ناشی از توقف قطار

ایالات متحده سنسور. راجر ترکه یا چوب کوتاه و سیندی هاید-اسمیت و ناحیه 4 کنگره استیون پلازای پنج شنبه اعلام کرد که هتیزبرگ دریافت خواهد کرد حدود 5.4 میلیون دلار برای ساخت یک مسیر جدید در امتداد سالن خیابان که شامل یک پل بر روی ملی کانادا در شمال و جنوب خط راه آهن.

“دفتر ما شده است در مرکز شهر (کومو) برای بیش از 10 سال من از نزدیک شاهد دیدن قطار تراکم است که شما را برای ساعت تاخیر,” پالازو در روز جمعه گفت. “این نه تنها زحمت آن را یک مسئله ایمنی.”

هتیزبرگ شورای شهر: پل هوایی پیشنهادی برای از بین بردن منطقه مرکز شهر

در علاوه بر این به دیگر ایمنی, بهبود, پروژه نیز مستلزم جدید راه آهن اتصال به نورفولک جنوبی راه آهن حیاط برای از بین بردن وقت گیر سه نقطه تبدیل می شود که جلوگیری از ترافیک تا 45 دقیقه در یک زمان.

“اعطای این بودجه یک گام بزرگ به جلو در کمک به شهر ما حل و فصل موضوع حمل و نقل که بسیار دیر شده” شهردار توبی بارکر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما سپاسگزار برای ما هیئت نمایندگان کنگره برای حمایت از آنها و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد این پروژه در روزهای آینده.”

پول می آید از وزارت حمل و نقل گرانت است که 45 درصد از 12 میلیون دلار پروژه. شهر باید کمک باقی مانده 55%.

ترکه یا چوب کوتاه هاید-اسمیت و پالازو هر نامه نوشت و از پشتیبانی برای این شهر برنامه به وزارت حمل و نقل. هتیزبرگ انتخاب شد برای تثبیت زیرساخت های راه آهن و ایمنی بهبود برنامه جایزه از میان ده ها تن از پروژه های دیگر در سراسر کشور.

مشکل مداوم: شهر به دنبال پاسخ به قطار معضل

پالازو اعتبارات هتیزبرگ رهبران برای چشم انداز خود را به عنوان هتیزبرگ همچنان به رشد.

“شهردار بارکر رهبری به خصوص فوق العاده بوده است” این کنگره گفت. “کومو رشد کرده است به طوری که به خوبی به عنوان تجارت است که از طریق نورد (شهرستان) و شاهد تجدید حیات کسب و کار در مرکز شهر هتیزبرگ یک دهه گذشته این است که کیفیت زندگی موضوع است.

“من شخصا فکر نمی کنم از آن خواهد شد ممکن است بدون شهردار بارکر رهبری است.”

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>