Lawrence County معاون و همسر از دست رفته در کشنده عید پاک طوفان

لدگر | No comments

دو گردباد قدرتمند پاره پاره یک مسیر را از طریق لارنس کانتی در یکشنبه عید پاک خوراکی درختان کاج و تخریب اموال در جنوب شرقی بخشی از شهرستان.

یکی از کسانی که مقدس تخریب خانه و اموال Lawrence County معاون کلانتر رابرت Ainsworth و همسرش پائولا به قتل هر دو.

Ainsworth, یک دیرین کارمند کلانتر نیز ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی کهنه. پائولا بود Walthall شهرستان معاون دیوان عدالت کارمند. او قبلا معاون دیوان عدالت کارمند در Lawrence County است.

صبح روز بعد رابرت پسر عموی برنت Ainsworth شد بررسی خرابه. او به یاد می آورد او اولین کسی بود که برای پیدا کردن معاون و همسر خود را در باقی مانده است. او مشکل روده-احساس و بلافاصله مجموعه ای از برای ملک در حدود 5 بعد از ظهر روز یکشنبه.

او گفت که او در بر داشت و این دو با هم در یک فینال در حالی که در آغوش برگزاری یکی دیگر از این دست.

“آنها محدود با هم. که غیر واقعی به من. من نمی دانم که چگونه است که می توانست اتفاق افتاده است,” او گفت:.

برنت گفت: Robert بر روی گوشی های با پدرش زمانی که او شنیده ام سر و صدا مانند یک قطار حمل و نقل. رابرت سپس به نام همسر خود را در اتاق خواب و به دنبال پناهگاه.

اما وجود خواهد داشت هیچ جایی برای پنهان کردن. طوفان بیش از حد شدید بود.

این گردباد که ravished این Ainsworth ملک ظاهر شده اند به قضاوت از نزدیک به سه ماهه-کشش مایل از درختان کاج به سمت چپ جامعی مانند چوب کبریت در پی آن است. دیگر درختان پیچیده بودند مانند corkscrews از 200 مایل در ساعت به علاوه باد.

چرخان پاره پاره بنیاد Ainsworth خانه به طور کامل ترک چیزی جز چند بلوک های خاکستر بالای خاک. نیروی خالص باد پاره پاره قاب فولادی از خانه در نیم و فلک کشیده و یک نیمه در حدود 500 متری دور آن پیچیده شده در اطراف یک درخت. نیم دیگر بود و پیچ خورده در نیمه شبیه یک قطعه از شیرین بیان.

یک تشک از خانه پیدا شد impaled در بالای جامعی درخت کاج 10 فوت بالاتر از سطح زمین. دو وسایل نقلیه فورد F-150 و مدل های قدیمی تر Chevy Corvette کشیده شد —قضاوت بر اساس تایر علائم در زمین — حدود 20 فوت از جلوی خانه.

ساکنان محلی جیمی Fredette به یاد می آورد دو گردباد لمس یکشنبه شب. او در خانه به عنوان طوفان, سیستم, گذشت, ماندم, به, با همسر امی و سه تا از بچه ها در گنجه خانه خود را.

“شما قطعا می تواند شنیدن وزش هدف قرار دادن خانه ها و درختان. این یک لحظه ترسناک برای ما,” او گفت:.

“در حال حاضر جاده ها بسیار صعب العبور وجود دارد و در حال شکسته درختان کاج در همه جا شما می توانید ببینید.”

مرتب سازی از طریق باقی مانده

خواهر رابرت ترزا Ainsworth اسمیت و دخترش الکسیس اسمیت Haselmaier نیز در اموال در دوشنبه مرتب سازی از طریق یک میدان گسترده ای از آوار و dodging شکسته شیشه و سیم خاردار و با اشاره قطعه چوب و درخت کاج. اسمیت گفت: آنها به دنبال رابرت و پائولا شخصی مقالات و عکس های خانوادگی.

نه بسیار می توان یافت. اما آنها قادر به بازیابی رابرت دریایی سپاه, لباس, بلوز, پر از مدال از وقت خود را در خدمت.

“من واقعا خدا را شکر ما قادر به پیدا کردن که” اسمیت گفت.

خانواده پت زنده

Haselmaier گفت که او از روی علاقه به یاد این بار او را به ملک و حیوان خانگی نوزاد گاو رابرت بود.

“او مورد علاقه من بود عمو. او عاشق حیوانات است. او گاو و خروس جوجه. این نوع یک مزرعه واقعا.”

“او را به رفتن به ماهیگیری با برادر من در آب های نزدیک در اینجا,” او گفت: با اشاره به فاصله.

او گفت: با وجود قریب به اتفاق خسارت به اموال خانواده حیوان خانگی, سیاه, لابرادور رتریور نام “Lillie” پیدا شد زنده در همسایه حیاط.

“او دوست داشت که سگ,” او گفت:.

Lincoln County پاسبان کلی پورتر که تا به حال مشغول به کار حرفه ای با رابرت در سال گفت: رابرت و پائولا شد دوست خوبی در جامعه است.

“این یک منسجم بنابراین همه نوع می داند هر کس و تحت تاثیر قرار زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

“من به اینجا آمدند به پرداخت من احترام به خانواده” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>