طرح دعوی در دادگاه: ملبورن ساحل شکارچی گنج ‘علنا جعلی’ مصنوع کشف در سال گذشته

فلوریدا تودی | No comments

اقیانوس شکارچی گنج که اعلام کرد کشف یک امکان باستانی پرو دفن ماسک در نزدیکی ساحل ملبورن در سال گذشته “علنا جعلی” این رویداد با توجه به طرح دعوی در دادگاه او را متهم به تقلب و مدنی سرقت.

مایکل تورس بود شکایت کرد در ماه گذشته توسط دریانوردان اکتشاف شرکت کارفرمای سابق خود در Hillsborough County مدار دادگاه. این شرکت به دنبال بازیابی $96,583 در پرداخت و $6,987 در شارژ هزینه از فوریه تا ژوئن 2018 2019 — به علاوه بیش از 61 میلیون سهم از سهام عادی صادر شده به تورس به ارزش حدود $471,000.

دریانوردان اکتشاف طرح دعوی در دادگاه گفت: تورس به دروغ خود را نشان داده نظامی حرفه ای و آموزشی در زمینه رزومه کاری خود را.

“تورس کاملا گمراه همه دریانوردان آن مدیریت مدیران و سهامداران و عمومی در مورد هر ماده نمایندگی او در مورد خود” طرح دعوی در دادگاه گفت.

تماس نظر, تورس معوق سوال Trescot دنده یک تمپا کار وکیل — “من در سفر” تورس گفت: از طریق پیام متنی.

دنده گفت: تورس هنوز در خدمت طرح دعوی در دادگاه و شرکت در حقیقت یاب مرحله از این پرونده است. دنده گفت که او معتقد است تورس’ نسخه از برنامه.

“این است که موضع ما این است که یک احمق طرح دعوی در دادگاه” دنده گفت.

“ما می شود پرونده یک دعوای متقابل است که در آن آقای تورس را به دنبال حفاظت از خود را از آنچه که او معتقد بودند نامناسب فعالیت های متعهد توسط Seafarer” او گفت:.

در ژانویه 2019, دریانوردان اکتشاف مدیر بازاریابی تماس فلوریدا امروز در مورد اتهام کشف و دعوت یک خبرنگار و عکاس به بازدید از شرکت پالم بای ،

طی مصاحبه ای در دفتر تورس — چه کسی گفت که او دریانوردان اکتشاف را افسر ارشد فناوری — گفت: او تا به حال کشف ممکن باستانی پرو دفن ماسک در نزدیکی ملبورن ساحل که ممکن است حمل شده توسط 1715 بشقاب اسپانیایی ناوگان.

تورس نشان داد جسم که به اندازه تقریبا 10 اینچ در سراسر. اخبار “کشف” همچنین به نظر می رسد در رسانه های مختلف از جمله صدای آمریکا و رادیو فردا. او بعد ها نمایش داده می شود جسم در طول یک ماه اکتبر قسمت از “سفر ناشناخته” در کشف.

این طرح دعوی در دادگاه گفت: آن همه جعل.

“و یا در مورد ژانویه 2019 تورس علنا تظاهر به پیدا کردن آنچه که او نامیده می شود یک باستان کفن و دفن ماسک پیدا کردن ملبورن, ساحل, فلوریدا یکی از دریانوردان را مشکوک گنج سایت” طرح دعوی در دادگاه گفت.

دریانوردان اکتشاف تمپا مبتنی بر داد و ستد عمومی شرکت مصنوع و گنج شرکت بازیابی عامل در امتداد سواحل شرق فلوریدا. تجاری نجات شرکت بدست می آوریم اکتشاف مجوز از فلوریدا وزارت امور خارجه اداره باستان شناسی پژوهش.

طرح دعوی در دادگاه گفت: تورس وعده داده شده مقامات شرکت او خواهد توسعه “یک undersurface جست و ساز است.” بر اساس رزونانس مغناطیسی تکنولوژی این دستگاه پیشگامانه خواهد بود قادر به اسکن در زیر سطح کف اقیانوس و شناسایی اشیاء با ارزش مانند نقره, سکه طلا, سکه و طلا و جواهر.

“تورس هرگز تا به حال هر تکنولوژی در حال توسعه در هر مد که او نشان داده خواهد انجام جستجو و پیدا کردن آثار به عنوان او آن را ارائه” طرح دعوی در دادگاه گفت.

“تورس ساخته شده با تمامی این نمایندگی به منظور گمراه دریانوردان به دست آوردن پول پرداخت شود و سهام صادر شده” طرح دعوی در دادگاه گفت.

پیام به دنبال نظر باقی مانده بودند برای دریانوردان اکتشاف اجرایی کایل کندی و کریگ هافمن شرکت تمپا وکیل.

در مارس 2019 — دو ماه پس از این ادعا ملبورن ساحل مصنوع کشف — تورس’ صاحبخانه ظ اخراج شکایت به دنبال حذف او از یک Eleuthera لین خانه در بندر هند در ساحل با استناد به نقض اجاره نامه.

Brevard County قاضی بعد از حکومت است که تورس بدهکار خود را صاحبخانه $22,294 در اصل و هزینه های وکیل. چارلز Schillinger به ملبورن وکیل است که به نمایندگی از صاحبخانه گفت: تورس “نابود” است که” توسط عامل آن را شبیه به یک برادری ،

“آنها تخریب طبقه چوب که تا به حال به جای به طور کامل. سوراخ در دیوار. شیشه های شکسته. آنها در واقع رنگ آمیزی آشپزخانه گرانیت” Schillinger گفت.

تورس نقل مکان به یک خانه در پرتگاه تراس در ملبورن. در ماه مارس خود را صاحبخانه وجود دارد در زمینه اخراج شکایت که گفت: تورس و یک زن بدهکار $3,400 در عدم پرداخت اجاره از ژانویه و فوریه. قضاوت پیش فرض وارد شد در برابر تورس در مارس 21.

Schillinger — که همچنین به نمایندگی از ملبورن صاحبخانه — گفت: تورس هنوز هم زندگی در خانه است. Schillinger گفت که او به دنبال یک حکم در اختیار داشتن به حذف تورس از این محل پس از فلوریدا COVID-19 اخراج مهلت قانونی به پایان می رسد در تاریخ 2 ژوئن.

دنده کاهش یافته است اظهار نظر در مورد اخراج و پرونده های حقوقی.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>