وکیل خواستار پلیس را تهدید علیه معترضان جدی

فلوریدا تودی | No comments

پیش از این آخر هفته برنامه ریزی تظاهرات مسالمت آمیز برای برابری نژادی Brevard County وکیل با ارسال نامه ای به دادستان فیل کماندار کلانتر Wayne Ivey و دیگر سازمان های اجرای قانون هشدار آنها را از تهدید خشونت علیه معترضان.

وجود دارد برنامه ریزی راهپیمایی روز شنبه به افتخار جورج فلوید در کاکائو و در Canova ساحل در ملبورن و دیگر روز یکشنبه در تیتوسویل. فلوید کشته شد مینیاپولیس پلیس در روز یادبود در حالی که دستگیر زمانی که یک افسر خود را برگزار زانو به پشت فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که برای اجرای قانون به درمان همه شهروندان به همان اندازه” وکیل جسیکا تراویس گفت: با استناد به دو اخیر بازداشت آمریکایی های آفریقایی تبار برای ساخت Facebook تهدید علیه پلیس و بروارد courthouses.

تراویس گفت متعدد وجود داشته است رسانه های اجتماعی تهدید ساکنان سفید در برابر این آخر هفته را راهپیمایان با هیچ دستگیری. “من نگران که ما اجازه معتبر تهدید اسلاید. اگر شما چیزی می گویند چیزی,” او گفت:.

این تهدیدات شامل چیزهایی مانند کسی گفت: آنها می خواهید برای ذخیره کردن بر روی یک پشت بام با یک تفنگ تک تیرانداز و “را برخی از سگ باطل.”

“به نظر من نکته اصلی این است که اگر این تهدیدات را نادیده گرفته و آن را تقویت درک بسیاری در جامعه در مورد ناعادلانه شیوه های پلیس” تراویس گفت:, و اضافه کرد که او دریافت کرده است و نه شخصی پاسخ از هر یک از آژانس های او تماس گرفت.

کاکائو را Caprellia استوارت بود پس از دستگیری به اتهام نوشتن پست های رسانه های اجتماعی ترویج سوزاندن وسایل نقلیه پلیس. ملبورن ساکن Antwan یاتس به اتهام ترغیب ساکنان به رایت کردن دادگاه خانه در ملبورن Viera و تیتوسویل. هر دو سیاه و سفید هستند.

کلانتر Wayne Ivey گفت: دفتر خود را طول می کشد هر تهدید برای جامعه به طور جدی و آنها را با دقت مورد بررسی قرار گرفت.

“با هر گزارش یا تهدید ما صرف مقدار قابل توجهی از زمان و تحقیقی تلاش برای تعیین اینکه آیا تهدید کیفری است در طبیعت شناسایی مظنون به خصوص در مورد ناشناس و یا حساب های ساختگی و ساخت جامع مورد که مقاومت در برابر موشکافی از یک محاکمه” Ivey گفت. “همه گزارش تهدیدات دنبال این همان پروتکل شامل حال هدایت به دادستانی برای دادستانی در نظر گرفتن. تنها پس از یک تحقیق کامل می تواند مشکوک بود واقعا شناسایی و بررسی قانونی تعیین اگر این پیام در واقع جنایی در طبیعت است.”

Ivey گفت: در هر دو بازداشت تا کنون “این دادگاه با صدور حکم برای دستگیری آنها و هر یک پس از پذیرش به اعمال خود.”

تراویس را در میان تعدادی از محلی وکلای دفاع جنایی اهدا وقت و تلاش خود را به FACDL یا فلوریدا انجمن دفاع جنایی وکیل خواهد شد که ارائه نرم افزار رایگان نمایندگی به هر غیر خشونت آمیز بی بضاعت از معترضان دستگیر اعمال حق خود دست به اعتراض زدند. این گروه را یک غرفه در کاکائو مارس با وکلا توزیع کارت با شماره تماس بگیرید و توضیح دهید که مردم را از حقوق اساسی.

Ivey گفت: هیچ چیز مهم تر از نگه داشتن هر کس امن است.

“من نمی تواند بیشتر افتخار چگونه ما با هم کار کرده اند را به مطمئن شوید که هر صدای, شنیده,” او گفت:.

کاکائو اداره پلیس نیز کار کرده است با آوریل دهندگان برای اطمینان از ایمنی از راهپیمایان و جوامع اطراف آن جمع آوری و به گفته سخنگوی ایوان مارتینز.

“ما از همه شهروندان ما برای گزارش هر گونه فعالیت مشکوک و منبع مستقیم از هر گونه تهدید دیده و یا شنیده” مارتینز گفت. “وجود دارد بسیاری از شایعات و اظهارات بی اساس بودن ساخته شده و ما با احترام درخواست عمومی به شرکت در گسترش این شایعات.”

تراویس گفت که او امیدوار است برای دیدن دستگیری از کسانی که در ساخت تهدیدات علیه معترضان.

“نادیده گرفتن چنین تهدیدات خواهد بود یک شکست تحقیرآمیز به نگرانی هایی که مطرح شده توسط جورج فلوید, جنبش,” او نوشت: در نامه اش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>