اخراج furloughs: می سی سی پی شهرستانها هشدار می دهند که با کاهش بودجه شدید به دلیل ویروس

لدگر | No comments

مقامات دولت محلی هستند هشدار کاهش شدید بودجه از جمله furloughs و اخراج از شهر و کارکنان و با توجه به از دست دادن درآمد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

رو حدود 3.5 میلیون دلار کسر بودجه Vicksburg شهردار جورج Flaggs گفت: شهرستان خود را ممکن است فایل برای ورشکستگی فصل 9 که اجازه می دهد تا دولت های محلی حفاظت از طلبکاران در حالی که آنها در پرداخت بدهی از طریق برنامه پرداخت.

در طول یک مشترک سنا County امور/شهرداری جلسه کمیته روز سه شنبه در کنگره می سی سی پی, شهرداری, لیگ, مدیر اجرایی, شاری Veazey گفت که سناتور اولیه بررسی نتایج نشان می دهد 78 درصد از شهرستانها در دولت نمی خواهد که درآمد برای دیدار با الزامات بودجه برای بودجه سال آینده که شروع Oct. 1.

گولفپرت شهردار بیلی Hewes رئیس جمهور از می سی سی پی, شهرداری, لیگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی شهرستانها باید مجوز به برخی از $1.25 میلیارد دلار در مراقبت های عمل پول از دولت دریافت کرده است.

نمایندگان مجلس در دولت و کنگره آمریکا این هفته تصمیم گیری چگونه به divvy تا مراقبت در عمل بودجه.

فدرال مراقبت در قانون بودجه نمی تواند به از دست دادن درآمد برای دولت های محلی اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جبران برخی از هزینه های مرتبط با COVID-19 گفت: سنا County امور مرجعیت و آنجلا Burks تپه R جزئي.

Coronavirus همه گیر خواهد شد و تاثیر منفی درآمد محلی برای آینده قابل پیش بینی گفت: Hewes در نامه ای هفته گذشته به می سی سی پی, هیئت نمایندگان کنگره و کپی به رهبران دولت.

در Vicksburg همه گیر منجر به لغو این سال از دست می سی سی پی مجلل بزرگ درآمد booster برای شهر و مقدماتی برای Miss America Pageant. آن برنامه ریزی شده بود اما به تعویق افتاده است تا 2021.

می سی سی پی صدمه زدن به کسب و کار: بررسی ارائه می دهد نگاهی به تاثیر از coronavirus

Flaggs همچنین گفت: درآمد شهر گرفته است آمار از قمار در رودخانه شهر بسته شده است. اگر چه رستوران بازگشایی با محدودیت Flaggs گفت: از آن می تواند ماه قبل از مشتریان بازگشت به رستوران در شماره قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال ویران” Flaggs گفت: این شهر از دست دادن درآمد.

هتیزبرگ شهردار توبی بارکر اوایل این ماه اعلام کرد که این شهرستان را اخراج 39 و از بین بردن 27 پر نشده و موقعیت با توجه به از دست دادن درآمد. در هتیزبرگ آمریکا گفت: این تصمیم پس از شهرستان قبلا اجرا شده استخدام یخ.

در گولفپرت این شهر دیدن است 20 ٪ تا 30 ٪ کاهش در درآمد که حدود 1 میلیون در ماه Hewes گفت و هشدار داد اگر این شهر نمی توانید به کمک آن نیاز به furloughs حقوق و دستمزد کاهش و ممکن است اخراج.

هتیزبرگ: شهرستان کاهش 66 شغل — 39 اخراج 27 موقعیت های خالی را حذف

Veazey گفت: MML در تلاش است به آمده تا با آمار و ارقام در مورد میزان ضرر و زیان شهرستانها را رنج می برند به دلیل COVID-19 اما او گفت: تعدادی دشوار است چرا که این ویروس همچنان ادامه دارد.

این MML درخواست برای تغییر در محدودیت های فدرال محرک مراقبت در عمل بودجه. Hewes گفت: مراقبت در قانون بودجه می تواند به ایالات و شهرستانها با جمعیت حدود 500.000 معنی هیچ شهر در می سی سی پی خواهد واجد شرایط. بزرگترین شهر در دولت جکسون با جمعیت حدود 170,000 ساکنان.

مراقبت عمل نیز تنها اجازه می دهد تا شهرهای با جمعیت بالای 250 ، 000 به واجد شرایط برای شهرداری نقدینگی تسهیلات صندوق وام یک برنامه در ماه آوریل آغاز شده توسط فدرال رزرو برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با هزینه های اضافی به دلیل COVID-19 و تاخیر و کاهش مالیات و سایر درآمدها.

Veazey گفت: 85 درصد از حدود 300 شهرستانها در دولت باید جمعیت تحت 10,000.

Hewes گفت: باید در هر دو بزرگ و شهرهای کوچک نیست به طور قابل توجهی متفاوت است. “رئیس نگرانی از شهرداران ، شوراهای و تخته است و از دست دادن درآمد به هر شهرستان و شهر,” او گفت:.

Hewes گفت: اگر مراقبت های عمل پول طراحی شده است برای کمک به مردم و کسب و کار مقابله با از دست دادن درآمد آن باید قادر به استفاده توسط شهرداری ها و استان ها برای همان هدف.

این COVID-19 مراقبت در عمل حسن نیت و یک شروع خوب است اما به آن نیاز دارد اصلاح Hewes گفت.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>