درس هایی از والت دیزنی جهان را بازگشایی: کوچکتر جمعیت را تشکیل می دهند برای COVID-19 پروتکل

فلوریدا تودی | No comments

چهل و چهار سال پس از آنها honeymooned در پادشاهی سحر و جادو, سرود و استیو نمایش ملبس به گوش موش با “44” مزین در یاد روسری و مطرح برای عکس در مقابل سیندرلا قلعه.

دو تن از آنان در میان حدود 16000 نفر که فرود در والت دیزنی جهانی روز شنبه به عنوان پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی استقبال مهمانان برای اولین بار پس از COVID-19 مجبور پارک’ بسته شدن 15 مارس.

پارک باز حتی به عنوان دولت آفتاب ثبت یک افزایش شدید در عفونت های جدید. روز شنبه, فلوریدا, وزارت بهداشت, گزارش 10,360 جدید موارد 18 روز متوالی است که حداقل از 5000 مورد جدید از رمان coronavirus اعلام شده است و هل دادن مجموع موارد به 254,511.

و کسانی که ساخت راه خود را بازگشت به “جایی که رویاها به حقیقت می پیوندند” یافت کوچکتر بسیار بیشتر از مقادیر و COVID-19-آگاهانه جهان است.

باز روز در دیزنی جهان آن را به عنوان اتفاق افتاده است: کوچک جمعیت خطوط کوتاه اجتماعی فاصله و COVID-19 merch

Coronavirus-مجبور تغییرات بی شمار از لمس-رایگان پیشانی متوسط چک به دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و شش پا جداسازی بین مهمانان در خطوط.

اجتماعی فاصله تاکید شد که با علامت بر روی همه چیز از زمین به دیوار به سطل زباله و تقویت شده توسط علاوه بر این از پلکسی گلاس-صدر پارتیشن بندی در خطوط و پارتیشن بندی در ثبت نام در مغازه ها. بازدید کنندگان که دستور غذا تا به حال به آن سفارش آنلاین قبل از آنها می توانند وارد رستوران خود را حذف ماسک و خوردن. ماسک شدند اجباری به جز در هنگام غذا خوردن.

هیچ کدام از آن متوقف دیزنی وفادار از snagging رزرو به زودی آنها را باز کرد تا در اواخر ماه ژوئن برای اولین بار برای کسانی که با توسل رزرو و سپس برای annual passholders.

قبلی پوشش: Passholders پیدا کردن نشانه هایی از COVID-19 بار به عنوان Disney World استقبال آنها ‘صفحه اصلی’ به صورت ویژه پیش نمایش

بیشتر: دیزنی چلپ چلوپ کوه برای دریافت تم جدید میان تماس به خندق نژادپرستانه تاریخچه

این نشان می دهد هر دو 64 “کاملا” در مورد گسترش COVID-19 در فلوریدا.

و پورت سنت لوسی, فلوریدا, ساکنان “شنیده می شود تمام گنجینه” ویژه “چرا شما می خواهد برای رفتن وجود دارد در حال حاضر؟”

اما پاسخ خود گفت: کارول نشان می دهد این است که “چرا ما؟”

“ما در مورد این زیادی گفت:” معلم بازنشسته. “ما فکر می کنیم دیزنی است که مصرف بسیاری از اقدامات ما احساس امن تر از اینجا در فروشگاه. ما خیلی ترس مردم است. ما شکل اجازه دهید زندگی می کنند.”

دیزنی است و مشخص نیست که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان این برنامه ریزی به اعتراف شنبه یا آنچه که شمارش خواهد شد و در آینده قابل پیش بینی. اما لعن Testa, co-نویسنده کتاب “راهنمای غیر رسمی به والت دیزنی جهان” تخمین زده است که وجود دارد فقط 10,000 مهمانان در پادشاهی سحر و جادو و یکی دیگر از 6000 در پادشاهی حیوانات در روز افتتاحیه.

“برای قرار دادن این تعداد در چشم انداز پادشاهی سحر و جادو به طور متوسط کمتر از 60 ، 000 در هر روز,” او گفت:, و اضافه کرد که این هفته پیش نمایش وقایع برای annual passholders جلب بین تقریبا از 7000 و 8000 در هر روز است.

مهمانان صف تا اوایل در والت دیزنی جهانی مرکز حمل و نقل که در آن آنها می تواند هیئت مدیره مونوریل کشتی یا اتوبوس برای پادشاهی سحر و جادو.

بازدید کنندگان که تصمیم به سوار یاد مونوریل از حمل و نقل و بلیط مرکز به سحر و جادو پادشاهی ورودی ایستاده بود به خوبی مشخص شده به لحاظ اجتماعی فاصله صف. قطار کابین تقسیم شدند با استفاده از وینیل موانع و تنها یک یا دو خانواده اجازه داده شد در هر.

در حالت عادی قبل از COVID-19 روز قطار شده اند پر به اتاق ایستاده تنها ظرفیت اما جس و براندون بولاک از ساراسوتا فلوریدا نمی پیدا کردن مقدار از یک خط است. آنها پیدا کردن تازه مقادیر صندلی – یک حزب در هر مشخصه و هیچ کس ایستاده حلق آویز بر روی نرده – و یک مقدار کمتر اتشی جمعیت بیش از حد معمول.

“این احساس را از طریق امنیتی و خطوط مونوریل خیلی استریل گفت:” جس بولاک, 31. “قطعا معمول شامپانی جو اما قابل فهم است.”

در داخل پارک آنها کوتاه تر منتظر جاذبه های مورد علاقه و هر چند در زمان بولاک گفت: منتظر شد بسیار طولانی تر نمایش داده شده در دیزنی برنامه یا نشانه.

آن را بارید در برخی نقاط به 100-درجه-به علاوه شاخص گرما خفقان بود. سیندرلا قلعه glistened خلاصه بعد از یک بارندگی آن آبی و صورتی اسپارس تأمل در گودال کوچک آب بر روی سیمان. سحر و جادو پادشاهی مرکزی hub شد میزبانی نور جمعیت از عکس گرفتن به عنوان مهمان از ظهر.

به طور کلی گاو خوشحال شدند با چه دیزنی انجام شده برای استقبال از مهمانان اما “برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر می کنم جهانی انجام داده است یک کار بهتر” بولاک گفت.

“ما احساس فوق العاده امن’: آنچه که Universal Orlando بازگشایی بود

“اما دیزنی خواهد بود دوم نزدیک” او گفت:, و اضافه کرد که او و همسرش خواهد بود برای یک آخر هفته طولانی اقامت در هفته آینده.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که دیزنی ندارد به عنوان بسیاری از مکان ها برای استراحت و شما نمی دیدن به عنوان بسیاری از مردم از تمیز کردن به عنوان شما را در جهانی است.”

یک چیز دیگر ایستاده بود به خواهر مریم گریفین و Leslie, Harry از رککلدگ فلوریدا: “ما شاهد چهار کالسکه با چرخ فلک به جای صدها نفر” گفت: گریفین 56. “و هیچ یک پله در پاشنه خود را.”

عمده اما به شدت اجرا نزولی: کسانی که اجباری ماسک که خواهر موافق هستند “کاملا ضروری است” با توجه COVID-19 اما “کابوس” به پوشیدن ساعت در 90-plus-درجه حرارت Harry گفت.

با وجود هر گونه اشکالات منتظر و باران سرود و استیو نشان می دهد می گویند آنها فقط خوشحال به بازگشت به محل آنها را دوست داشت همه زندگی خود و بازدید اغلب پس از انتقال به شهرستان سنت لوسی چند سال پیش.

در Decked عروس-و-داماد لباس دو بازنشستگان شد سخت به دست در یک نسبتا کم جمعیت است. حتی بولاک گزارش دیدن “سالگرد, زن و شوهر” خریداری شده که “دوباره با هم” تی شرت های جدید به دیزنی مغازه ها به افتخار بازگشایی.

“ما نمی تواند راه رفتن در هر نقطه بدون احساس مانند یک هنرمند مشهور” کارول نشان می دهد بازگو کرد. “هر کس به ما ارائه تبریک همانطور که ما راه می رفت پایین خیابان اصلی …. تمام اعضای بازیگران – حتی دیزنی معاون رئیس جمهور – تبریک به همه.

“این ما, مبارک, محل,’, ” او گفت:. “و ما خیلی خوشحال می شود.”

خط پایین: توسط دیزنی جهان امن در حال حاضر ؟

“امن” است که یک اصطلاح ذهنی اما با تشکر از همه COVID-19 احتیاطی شما در واقع ممکن است احساس بیشتر محافظت در والت دیزنی جهانی از شما ممکن است در شما فروشگاه خواروبار محلی.

وجود دارد در نزدیکی کل-کل انطباق با چهره-پوشش مورد نیاز و به مناسبت است که مردمی تضعیف ماسک خود را در زیر بینی خود را به آنها ثابت آنها را به سرعت زمانی که خواسته به انجام این کار توسط کارکنان.

اضافی احتیاطی را در یک قیمت می آیند ، دیوار از جنس پلکسی گلاس سپر ثابت بهداشت ایمنی یادآوری اطمینان بخش هستند اما آنها همچنین شما خروج از “فانتزی” کم است. توانایی برای تجربه پارک headliners با دیگر کمی به هیچ انتظار بیشتر باعث می شود تا فضای وهم آور.

کمک: Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروز و ست Kubersky. تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

تصویری: Disney World سهام نگاه در داخل پارک به عنوان روز بازگشایی نزدیک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>