‘اجازه دهید عشق پخش’: Lizzo می پیوندد التون جان از پالم اسپرینگز برای تشویق اجتماعی فاصله

مایدزرت | No comments

خواننده و ترانه سرا Lizzo پیوست التون جان خود را در طول iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا یک موسیقی در مراسم جمع آوری کمک مالی برای اولین پاسخ دهندگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و او در مورد صحبت های اجتماعی فاصله گرفتن از پالم اسپرینگز.

“اجتماعی فاصله چیزی است که ما انجام می دهیم برای ما سلامت” Lizzo گفت: در طول یک چت تصویری با جان, جایی که او محل برچسب غربی Coachella Valley city. “ما به گرد هم می آیند و نزدیک به مردم است. تماس با یک دوست شما صحبت نکرده و به در مدتی تماس با یک عضو خانواده است. این است که بسیار واقعی بیماری همه گیر. ما به تماشای تلویزیون و ما می بینیم بسیاری از ترس در تلویزیون اما ما نمی توانید اجازه دهید ترس گسترش سریع تر از ویروس. ما به عشق اجازه گسترش یافته است.”

Lizzo نگفت که کجا و چرا او در پالم اسپرینگز.

در این کنسرت که ویژه ستاره مانند آلیشا کیز و Billie Eilish جان با اشاره به مثبت مردم به ماندن در داخل خانه در سراسر جهان مانند تمیز کننده کانال ایتالیا گفت: “کانادا “کرک شده” با بیشتر شیر دریایی.

“پس از ما می آیند از این چیزی که وحشتناک است که من امیدوارم که ما در حال بهتر است برای هر یک از دیگر, من امیدوارم که ما عادلانه تر به هر یک از دیگر, و من امیدوارم که داشته ندار بیا با کمی بیشتر از آنها در حال حاضر” جان گفت.

Lizzo بازدید صحرا در سال گذشته به انجام در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio.

پس از آزادی از عمده برچسب اولین “چون من شما را دوست دارم” در 2019, Lizzo در زمان پاپ جهان با تعجب با تک آهنگ “آب” و “تمپو”. او برنده یک جایزه گرمی برای بهترین شهری معاصر آلبوم در ماه ژانویه است.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

با شماره های: Coachella Valley موارد تا کنون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>