اجازه دهید آن را ‘پدر ‘ روز’ به افتخار کسی وجود دارد که یک کودک نیاز دارد به او بیشتر | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

به عنوان ما به جلو نگاه به این سال را به جشن روز پدر, من می خواهم به این باور هستند که این تعطیلات ممکن است misnamed.

من برای رای دادن پدر و روز.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک پدر و به عنوان یک پدر. سابق بیولوژیکی دوم رفتاری. موجد یک عمل از طبیعت; با بچه همه پرورش. آن را قطعا بسیار آسان تر برای تبدیل شدن به یک پدر نسبت به متعهد به تبدیل شدن به یک پدر است.

یک پدر ممکن است یا نه ممکن است یک پدر بیولوژیکی. یک پدر کسی است که وجود دارد زمانی که یک کودک نیاز دارد او را بیشتر در زمان های خوب و بد زمانی که هدایت و هدیه از باز کردن گوش و مراقبت از قلب مهم هستند.

پدران در تمام سنین و مراحل زندگی است. پدربزرگ و عمو عموزاده و برادر, خانواده, دوستان, معلمان و روحانیون و مربیان و مربیان و حتی افسران نظامی می تواند نقش پدر در لحظات بحرانی در زندگی فرد.

پرورش و خوانده پدران در میان اکثر افراد خاص چون هدیه خود هستند به موقع در زندگی یک کودک است. باز کردن درب و قلب برای کودکانی که نیاز ها و احساسات شکننده خاص ترکیبی از محبت و مهربانی و رهبری است. چگونه بسیاری از ما شجاعت و تعهد به پذیرش کودک دیگر به خود ما?

من خودم از پدر چون از روز 1 — در واقع یک دقیقه — فرزندان ما حضور شده است چیزی خاص و حتی به من مقدس است. من معنی نیست که به رخ کشیدن اما من معتقدم که من به دست آورد که ضروری صفت فرزندپروری مثبت — برای تبدیل شدن به کسی که یاد گرفته چگونه به عشق از فرزندان ما و کسی که دوست دارد آنها را بدون قید و شرط.

من یاد گرفتم خیلی از فرزندان ما و به این روز احساس می کنم که مثبت تحت تاثیر خود نگرش مثبت عالی اخلاق کار و ارادت به خانواده است.

پدران باید عالی مسئولیت به شخصیت انصاف و تدریس این درس از عدالت است. احترام و ارج نهادن به تفاوت نژاد و جنسیت و طبقه اقتصادی و توانایی های منحصر به فرد بخشی از یک پدر نمونه.

من آمده ام به این باور است که عدم حضور پدران در زندگی فرزندان یا جسمی و یا عاطفی است که یکی از بارز ترین عوامل کمک به کودکی استرس … و پریشانی.

در حالی که واضح است که بسیاری از مادران هستند قهرمانانه و ارائه فوق العاده سطح مراقبت با محبت و حمایت و رهبری خانواده من آموخته اند که کودکان نیاز به بیش از یک مراقب اصلی.

بیشتر: حتی به عنوان حافظه خود را پژمرده موسیقی زندگی اهمیت: RIP, ‘پاپا جک’

بیشتر: 75 سال از ازدواج های بی شماری لحظه های عشق

تماس با من یک کشاکش اما من فکر می کنم کودکان زندگی می کنند آنچه که آنها یاد بگیرند و چه کسانی در میان ما بهره مند نشده از هدیه سخاوتمندانه از نر ارشاد?

و اگر خانواده است که در ساختار غیر سنتی راه آن است که از هر دو جنس یا در خانه یا در جامعه را شامل می شوند در پرورش و مراقبت از کودکان.

من قطعا نمی مدافع قرار دادن کودکان در خطر اگر پدر و مادر خطرناک است و یا نفوذ خود را مضر به سلامت کودک و ایمنی.

اما با توجه به این واقعیت است که پرورش کودک است در بهترین حالت آن یک تیم ورزشی بیایید توسعه یک اجماع برای توانمند سازی پدران حمایت از پدران و در صورت لزوم استخدام پدران به وجود داشته باشد برای کودکانی که به آنها نیاز دارید.

من به شما التماس کنم از درس زندگی ما آموخته ام — خوب و بد — از ما پدران. بیایید به افتخار آنها را با تقلید خوب غلبه بر بد و ارسال سیگنال به فرزندان ما در هر دو کلمه و عمل است که آنها ارزش دارد.

یکی از مهم ترین راه های توجه به فرمان “افتخار پدر و مادر تو” است که به سهم خود در ما پدر و مادر نام به یک موسسه خیریه است که منعکس کننده ارزش های ما یاد گرفته ایم از کسانی که هموار راه ما.

در پدر خود را افتخار و یا در حافظه خود را, شاید شما را انتخاب کنید به داوطلب برای خواندن به کودک, بازدید تنهایی سالمند و یا ارسال یک یادداشت به یک دوست از دست رفته. چه بهتر عمل می کنند قدردانی از خودمان را به نام کسانی که بسیار داد به ما ؟

جک لوین بنیانگذار 4Generations موسسه است تالاهاسی مبتنی بر سیاست حمایت کند. او ممکن است در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>