نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 1 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

کارشناسان پزشکی باید هدایت راه

من یک Brevard County, resident. در طول این همه گیر من دریافت اطلاعات بیشتر از فرماندار و رسانه های خبری از از Brevard County کمیسیون.

نگه داشتن سواحل باز است تنها ترویج گسترش ویروس. من طرفدار کلانتر Ivey اما موفق به دیدن اجرای یک قانون رسمی با داشتن یک رای گیری در مورد یک بحران پزشکی. این نه یک جرم ولگردی و قانونی شکنی. این کمیسیون باید هدایت توسط متخصصان پزشکی, برخی از گروه های به اصطلاح کارشناسان.

کن Garasz, تیتوسویل

ما نیاز به تست بیشتر در حال حاضر

با توجه به مارس 30 داستان بیان وجود دارد بیشتر coronavirus موارد از موارد تایید شده در Brevard County, نویسنده اظهار داشت که به صورت محلی تشخیص داده می شود اما آزمایش مردم در اتاق اورژانس تنظیم شد و به خانه فرستاد و گفت: به خود منزوی.

من یک مراقبت های بهداشتی حرفه ای اما اگر یک فرد دارای یک سرفه خشک باید وجود داشته باشد یک تست. اگر تب وجود دارد باید یک coronavirus آزمون. و یا اگر یک فرد شکایت از دردهای عضلانی کل بدن یا اخیر مسائل تنفس وجود دارد باید یک آزمون. همه علائم باید تست شده و بدون سایر مقدماتی به عنوان دولت نیاز به, به عنوان جامعه گسترش است که در اینجا. ردیابی تماس نمی تواند بدون انجام تست های سخت و ضبط ممکن است حامل مهم نیست که چقدر خفیف یا چند علائم.

خواهد شد برخی یا بسیاری از منفی? بله اما سرایت و خطر بیشتر تست نکنید. آنچه مورد نیاز است در حال آزمایش سالم 600 نفر در روستاها به اثبات هیچ چیز نیست. CDC در حال حاضر با توجه به توصیه که همه پوشیدن ماسک صورت هنگام بیرون رفتن.

ما رهبران محلی و متخصصان مراقبت های بهداشتی امیدوارم گام برای غلبه بر دولت فدرال و بی کفایتی در نگه داشتن همه ما امن است.

ویلیام پل ملبورن

بسته یا باز ؟ چه خبر اینجا ؟

بروارد کمیسیون و کلانتر offic هستند در بالای این بحران تغییر ذهن خود را و رفتن در برابر کل پزشکی مشاوره از کارشناسان.

نزدیک سواحل بدون اجازه انجام این کار نیست. و آیا استفاده از county منابع محدود کردن گروه — اما ما با داشتن یک رژه به جشن شهرستان با استفاده از منابع است.

بله زندگی عادی بروارد. خود را به دولت خود دستور: ارسال پیام های مخلوط به هر کس و سپس اجرا در سراسر در محافل و گوش دادن به کلانتر pontifications.

نزدیک سواحل. آنها یک محل تجمع.

راجر Pszonowsky پالم بای

تست فرکانس و آینده

مارس 26 نسخه از فلوریدا امروز شامل تفسیر بیان “انتظار رکود تا گسترده COVID-19 انجام شد.” این استدلال مبتنی بر این فرض استوار است که اگر آلوده به مردم شناسایی شدند تنها آنها نیاز به قرنطینه و بقیه از ما می تواند ادامه کار در نتیجه اجتناب از یک فرض رکود است. و البته تهمت است که در گسل چرا که او موفق به توده آزمون.

در حالی که این برای تلفن های موبایل معتبر در نگاه اول استفاده از استدلال صدا افزایش گسترده شک. به قرنطینه تنها آلوده به مردمی که نیاز به تست بسیار زیادی نسبت همه 330 میلیون از ما حداقل هر هفته به این دلیل که کارشناسان ادعا می کنند یک فرد آلوده آلوده خواهد شد 2.55 افراد دیگر. یک تست منفی یک هفته تضمین نمی کند که ویروس رایگان هفته آینده. تست زیادی سهم از 330 میلیون افراد اغلب به اندازه کافی برای رسیدن به این ادعا بهره مند است که آشکارا غیر ممکن اما نیست که زحمت مردم به دنبال هر پایه به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

نویسندگان استادان دانشگاه که موفق به دقت سنجش خود را دارند اما فرضیه است که باید تعجب هیچ کس با توجه به منبع این موضوع و مغلوب ساختن پیشی جستن انجمن.

ریچارد Fanelly, ماهواره, ساحل

‘دعا برای پایان این ویروس’

به عنوان ما همه رو به یک ناشناخته و نامشخص آینده ناشی از کوروناویروس ما یک فرصت شگفت انگیز به ما نشان می دهد شهروندان این تفاوت که مسیحیت را می توانید در جهان ما.

ما در بر نامیده می شود برای گسترش پیام از عشق و برای نشان دادن همسایگان ما در راه های عملی چگونه ما به اشتراک گذاری هدیه ای از عشق است که به ما داده ما خدا. آیا شما یک همسایه سالمندان به تنهایی زندگی می کنند? توقف و یا تماس و ارائه را انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا کسی که آنها می توانید تماس بگیرید اگر آنها شروع به احساس بد. آیا شما مقدار زیادی از پول ؟ چگونه در مورد سفارش برخی در خط وعده های غذایی و ترک سخاوتمندانه راهنمایی برای تلاش کارکنان صبر کنید. آیا شما اضافی کاغذ توالت? در حال حاضر شانس خود را برای ارائه برخی از به همسایه خود را که نمی توانید هر.

اگر شما نمی توانید هر یک از این چیزها وجود دارد که یکی از چیزهایی که همه ما می توانید انجام دهید و آن را مهم ترین چیز از همه: دعا می کنم. دعا برای پایان virus. دعا برای بیمار بیکار رهبران تصمیم گیری مراقبان. هیچ یک از ما بوده است و در سمت چپ دست نخورده توسط این بحران است. اجازه دهید ما به عنوان مسیحیان متحد و به عنوان آهنگ می رود “آنها می دانند که ما مسیحیان توسط عشق ما.”

Barbara A. Beaugez ملبورن ساحل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>