نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 11, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سیستم برای بیکاری محزون می خوانی کهنه

من بازنشسته هستم و کمک به یک دوست, پسر, ثبت نام برای بیکاری. بیکاری (یا به عنوان ریک اسکات تغییر نام آن reemployment) سیستم آنلاین است جدی ننگ. من مشغول به کار در توسعه نرم افزار در سال 1995 و وب سایت برای متقاضیان, اتصال, فلوریدا آنلاین reemployment کمک سیستم به نظر می رسد مانند آن طراحی شده بود در سال 1995.

من می دانم که ما فرماندار فعلی هیچ چیز را به آن را بهبود بخشد; اما من فقط تعجب می کنم که چرا ما فرماندار قبلی و در حال حاضر-سناتور نگه می دارد گرفتن یک پاس. او ایجاد یک heartless بیمه بیکاری دفتر ارائه رقت انگیز هفتگی منافع هیچ کس نمی تواند زندگی می کنند; او نمی خواهید به تصویب قانون برای افزایش آن و panders بی رحمانه به اسپانیایی, جامعه, حجاب به عنوان نگرانی است.

هنگامی که او همیشه می خواهد پاسخگوی اقدامات خود را?

ایلین پاچه Indialantic

در حال حاضر هیچ زمان برای یک مالیات جدید

در مارس 14 Brevard, مدرسه, مدیره, جلسه, اعضای هیئت مدیره خواهد رای به تصویب یا تایید نمی کند مالیات بر فروش رفراندوم برای انتخابات ماه نوامبر. همانطور که از در حال حاضر من احساس گناه می کنم درخواست برای هر گونه مالیاتی در بودجه, به ویژه هنگامی که بسیاری از هموطنان ما بروارد شهروندان را مختل کرده است با مشکلات مالی.

بسیاری از هموطنان ما بروارد ترکیبات گذاشته شده است خاموش خواهد بود گذاشته قرار داده شده بر روی کردند و یا مجبور به حقوق و دستمزد کمتر برای حفظ کار خود را. لطفا به یاد داشته باشید که برخی از این افراد نیز از دست دادن خود را بیمه و باید برای رفتن بر روی کبرا. آیا ما متوجه چقدر گران است ؟ پس چگونه می تواند به هیئت مدیره مدرسه درخواست آنها را برای خود سخت به دست آورده دلار ؟

نکته دیگری که باید به آنها رسیدگی شود این است که هیئت مدیره و/یا مدرسه منطقه رهبری نباید درخواست دیگران به بیرون رفتن و مبارزه برای مالیات بر فروش در چند ماه آینده به خصوص اگر وجود دارد هیچ درمان و واکسن برای COVID-19. این امر می تواند خطرناک و خودخواه از هیئت مدیره بپرسید سیاسی کمیته اقدام برای به انجام رساندن.

این بروارد هیئت مدیره مدرسه باید مسئول با درخواست برای مالیات بر فروش همه پرسی در این زمان از آنجا که ما فکر می کنم باید از نیازهای مالی و ایمنی ما بروارد شهروندان است.

مارکوس Hochman Viera

چرا یارانه شیر flushers?

چرا ما پرداخت یارانه به دامداران برای سیفون شیر پایین تخلیه? در طول رکود بزرگ در ’30s و وقتی که من روی عرشه کشتی در دریا برای هفته ها و شیر تازه زد ما مصرف شیر خشک.

باب Brewster, کاکائو

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است به موقع اقدامات

یک نامه اخیر گله و شکایت است که “POTUS با اشاره انگشتان دست است.” بدیهی است که نویسنده بی اطلاع از اقدامات به موقع گرفته شده توسط رئیس جمهور و اقدامات انفعال و یا گرفته شده توسط دیگران است.

در اینجا بخشی از جدول زمانی.

در Jan.14: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد هیچ شواهدی از انسان به انسان انتقال ویروس.

در Jan. 21 دکتر Fauci گفت: “این یک تهدید عمده برای مردم ایالات متحده و این چیزی است که شهروندان ایالات متحده باید نگران حال حاضر است.”

در Jan. 23, که گفت که ووهان coronavirus هنوز تشکیل اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

در Jan. 28: رئیس جمهور چین و کسی که مدیر کل Tedros Adhanom با توافق برای اعزام یک تیم از کارشناسان بین المللی برای بررسی شیوع کروناویروس.

در Jan. 29: کاخ سفید اعلام تشکيل کارگروه است که کمک خواهد کرد که نظارت و شامل گسترش ویروس.

در Jan. 31: مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از ووهان پرس به نقل از “کارشناسان” این ادعا آن معکوس است.

در فوریه. 9 NYC دارای Chinatown رژه با اطمینان از هیچ خطر از شهردار.

در فوریه. 23: اولین شواهد از جامعه انتقال در ایالات متحده

در فوریه. 24: Nancy Pelosi, تفریحی, چینی گفت: “ما می خواهیم به مراقب باشید در مورد ما چگونه با آن مقابله کنیم اما می خواهم برای گفتن به مردم آمده به محله چینی ها, در اینجا ما هستند — ما در حال, دوباره, دقیق, امن — بیا به ما بپیوندید.”

در فوریه. 25: مردی Gras برگزار شد با چند نفر صدایی هشدار.

پس از آن POTUS بسیار فعال ظاهر شده است و بسیج افراد و شرکت ها و کشورها برای نبرد COVID-19.

Jack Ward, ملبورن

رئیس جمهور whitewashes شکست

من قصد دارم به نگاه به جلو و انجام آنچه من می توانم برای ایمنی دیگران و خودم. من ماندن در خانه و من را به پوشیدن یک ماسک خانگی اگر من باید بیرون بروید. من را فراتر از آنچه فرماندار اقامت در خانه سفارش می پرسد: — این کافی نیست.

اما من نمی خواهد اجازه دهید رئیس جمهور عیب پوشی از شکست خود را به آدرس این بیماری همه گیر در رفتن بلامنازع. یا خود و یا کوشنر را سرزنش-نخ ریسی به ما گفتن که این دولت مسئولیت و نه دولت فدرال نقش برای اطمینان از ایمنی مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اذعان کرد: “من نمی مسئولیت در همه.” و هر اعلام نظر گرفته شده است که سرزنش می افتد در جای دیگر.

او مسئول شکست ما برای تست به اندازه کافی. ما تا به حال تست شده فقط 2.3 میلیون آمریکایی که از 9 آوریل. کمتر از 1 ٪ از جمعیت.

او را نادیده شورای امنیت ملی 2016 را “همه گیر راهکار” جزئیات پاسخ جامع به بیماری های همه گیر بر اساس درس های آموخته شده در مبارزه با سارس و مرخص بی شماری از کارشناسان و همه گیر متخصصان است.

پنتاگون و ملی مطرح pandemic زنگ در ژانویه. مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز انکار منجر به یک ماه تاخیر در عمل و عدم توانایی در تقویت استراتژیک ما پزشکی ذخایر.

و halfhearted استفاده از دفاع تولید عمل شکست خورده است به بسیج در سراسر کشور پاسخ در برابر ویروس.

لطفا دنبال دستورالعمل CDC به طوری که ما می توانید در بالا از این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب به ما گفت “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر کنند.” نمی افتد و خود را سرزنش-تغییر در روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی. او را به آن. و انجام بخشی خود را.

ویکی Dorman, ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>