نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 12 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

برنامه ریزی برای دوران سخت

هر شب دعا می کنم برای آن دسته از مردمی که شغل خود را از دست و لازم نیست که یک صندوق اضطراری ذخیره شده برای زمان های سخت مانند این.

من و همسرم زندگی می کردند از طریق بار دشوار در زندگی ما زمانی که ما گذاشته شده و یا از دست ما شغل یا به دنبال کار می کنند.

ما همیشه مقداری پول برای یک روز بارانی هر زمان ما پرداخت کردم. ما هرگز صرف بیش از ما ساخته شده و نمی توان خرید ما تصمیم گیری بر اساس چه مقدار پرداخت ماهانه شد.

آن را شکست قلب من برای دیدن ناامیدی خود را وقتی دیدم صف های طولانی خودروهای با مردمی که در انتظار غذا برای خانواده ها و همچنین صف های طولانی در فلوریدا در حال انتظار برای ثبت نام برای مزایای بیکاری. من شده است وجود دارد و انجام داده است که به عنوان خوبی.

برخی از مردمی را به سخت گیری در حال حاضر مانند قطع سرویس کابلی خود را در حال حرکت در با بستگان; شاید فروش برخی از اموال غیر ضروری و یا رفتن به یک فروشگاه و یا ترک سیگار و نوشیدن

من فقط می توانم امیدوارم که این وضعیت وحشتناک را راهنمای خود در آینده هزینه های عادات هنگامی که ما در طرف دیگر از این بیماری همه گیر و آنها شروع به صرفه جویی حداقل چند دلار در هر هفته برای شرایط پیش بینی نشده خواهد شد که تهدیدی برای امرار معاش خود.

جورج Papp, تیتوسویل

“هر تصمیم بی منطق’

در ماه نوامبر سال 2019 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داده شد توسط خود سازمان های اطلاعاتی است که یک بیماری همه گیر بود. تهمت نیست به ما بگویید.

وقتی که او گفت: هر چیزی در همه به آن می گویند که صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها با این ویروس بودند رفتن به محل کار و بهتر است که در واقعیت آنها از گسترش این ویروس. به ما گفتند عمومی نباید پوشیدن ماسک. این پوچ است. ماسک کاهش شانس پوشنده لباس را استنشاق ذرات عفونی دلسرد استفاده کنندگان از لمس کردن چهره خود را به هر کس از خطر و مهمتر از همه کاهش شانس کسی است که در حال حاضر آلوده را گسترش ویروس. اما ما فقط می توانیم اطمینان حاصل شود کسانی که آلوده هستند با پوشیدن ماسک اگر هر کس با پوشیدن آنها. اما ما هیچ ماسک.

این ویروس در حال حاضر به طور گسترده در ایالات متحده زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و پروازها از چین ترک آن دسته از ما که در حال حاضر دستور داد آنها را با حمل و نقل به تاخیر می اندازد. سپس Jared کوشنر ارسال DOD هواپیماهای باری برای دریافت ماسک در چین اما فقط برای چند شرکت بزرگ که با او ساخته شده است می پردازد. کره جنوبی فراهم می کند هر شهروند با دو ماسک با کیفیت بالا در هر هفته است. در ایالات متحده وجود دارد یک جنگ مناقصه با دلالان احتکار آنها.

همه چیز دولت ما به ما گفت که اشتباه بود. هر تصمیم گیری بی منطق بود. آنها با ارسال یک کشتی بیمارستانی به نیویورک و پس از آن حاضر به اجازه دهید آن را در درمان بیمار است. ما تا به حال ماه برای آماده سازی و در عین حال ما باید بیشتر از افراد بیمار هستند و به احتمال زیاد به بیشتر آمریکا مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در روی زمین است. ما در دنیای واقعی با خطرات واقعی است که واقعا می تواند ما را بکشند. آن است که هیچ جایی برای نشان دادن واقعیت جمهور.

دانیل Woodard, جزیره مریت

قرار دادن ترس کنار

من به عنوان خوانده شده صبح امروز تا حدودی نگران کننده مارس 10 ستون مهمان نوشته شده توسط دولت در کنگره باب Rommel. چقدر شرم آور است آن است که احساس نیاز به مقایسه رژیم صهیونیستی است. DeSantis به رژیم صهیونیستی است. کومو نیویورک. به او حمله و او را شخصا برای خود به اصطلاح ناله در مورد گرفتن فدرال کمک با این بیماری همه گیر. این خیلی اشتباه است که در این زمان بحران بهترین او می تواند انجام دهید این است که شخصا دیگر حمله فرماندار است که در برخورد با هزاران نفر از مرگ و میر در دولت خود را.

آیا شما زمان و تلاش شود بهتر است صرف تلاش برای انجام هر کاری شما می تواند کمک به به جای حمله, Rep. Rommel? من مطمئن هستم که اگر این نقش ها معکوس شد, شما نمی خواهد از شنیدن این از رژیم صهیونیستی است. کومو. آنها می تواند کمک به آنها را هر زمان ما باید یک طوفان ما. من اینجا زندگی می کنند در بروارد و دیده نیویورک قدرت خدمه در اینجا کار به رفع ما پس از این وقایع است.

این است که چه چیزی یا چه سیاست خارجه آمده است ؟ در زمان بد شما فکر می کنم که دولت ما تکرار می شود بیشتر محفوظ و adultlike. آنچه که ما لازم نیست که برای سیاستمداران خواستار این بیماری همه گیر دیوانگی رسانه ها زمانی که رسانه ها گرفتن اطلاعات مهم در مورد چگونه برای ایمن ماندن در طول این زمان. آیا آن را نمی شود خوب اگر این نمایندگان فقط می خواهد تمرکز در انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به جای مانورهای رندانه به سیاسی خود را عکس ،

چه شرم آور این مرد نشان دهنده 106 منطقه فلوریدا. من مطمئن هستم که ترکیبات خود هستند تا افتخار.

کارل Sieglitz, جزیره مریت

که ماسک انجام دو وظیفه

همسر من پیشنهاد کرد که من واقعا نیاز به پوشیدن فولاد ، شگفت زده پرسیدم: “واقعا شما که در مورد این ویروس این است که شما فکر می کنم من باید از ماسک در خانه؟” او هوشمندانه پاسخ داد: “من نگران ویروس. نفس خود را بوی وحشتناک این صبح است.” پیشرفت!

John L. Sandman, کاکائو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>