نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 15 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

‘ما در DEFCON 5’ در بروارد

من مات و مبهوت فراتر از آنچه که من شاهد در شهرستان Brevard پس از شروع استناد به وضعیت اضطراری.

از سمت راست بروید که مسئول بود هرگز توضیح داد: به هر کسی که تا هیچ کس از یک مرد در ساحل به شهرستان کمیسیون درک اضطراری وجود دارد برنامه ریزی و مدیریت تعیین شده تیم به آن را اجرا کنید.

پس از گرفتن ما رو کیستون کوپس و بسیار اشتباه است. چه اتفاقی می افتد مارس 13? در این میانه بی سابقه ای اضطراری, کمیسر Tobia می پرسد برای صندلی از سیاست گروه, کمیسر Lober به گام و کمیسر Pritchett بود به صورت پیش فرض در خط بعدی به سر می برد.

حیرت انگیز عمل می کنند قطعا به ما اطلاع همه که رهبری این است که فراتر از صرفه جویی در. Lober بود کار خود را انجام و به خوبی انجام می دهند. بر اساس نظرات عمومی توسط Pritchett روشن است او کاملا نا آشنا با مدیریت اضطراری طرح پس با تمام معنی اجازه دهید او مسئول آن است.

ما به طور موثر در DEFCON 5 و سیاسی اختلافات (که reeks حسادت) منجر به تغییر رهبری به کسی است که خارج از حلقه در تمام اورژانس بروارد جلسات در طول سال.

من نمی خواندن رمان این بد است. مردمی اگر بد شد حمله به ما ایمان من خواهد بود در بابا شبه نظامی و نه county رهبری به جز Lober — اما آقا شما باید بسیج اضطراری تیم برگزار شد و شرکت خود را به طور قانونی موظف موقعیت.

لیزا Packard, Indialantic

یک ایده برای سیاست محلی گروه

این یک پیشنهاد برای Brevard County سیاست و Brevard County کمیسیون. مشخص شده است که پیشنهاد من برای countywide بررسی برای درک بهتر میزان COVID-19 در بروارد.

اول توسعه یک وب سایت است که همه ساکنان این شهرستان می تواند دسترسی به پر کردن و پاسخ به چند سوال ساده به صورت زیر در نظر سنجی:

علائم اصلی از COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس و faigue.

لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید:

تاریخ:

شهرستان, شهر و/یا unincorporated منطقه از شهرستان اقامت شما در:

کد پستی:

تعداد افراد ساکن در آن محل اقامت: ___ (مثال 5)

فرد 1 # سن ____

آیا شما هر یک از علائم فوق?

بله____ هیچ ____

اگر نه ادامه به فرد # 2

اگر بله: شما تماس خود را دکتر ؟ بله ___ هیچ ____

این اضافه کردن فرد شماره 2-5 (تکرار بالا برای باقی مانده ساکنان)

این بررسی باید به شما یک ایده خوب از حدی از مشکل این شهرستان است که در برخورد با حتی اگر تنها 30% به 40% پاسخ دهند. هنگامی که وب سایت به پایان رسید اطلاع رسانی از بررسی می تواند ساخته شده توسط, متن, ایمیل, روزنامه ها, کارت پستال و یا شاید حتی سیستم هشدار.

فلمینگ قانون Indialantic

ستون نادیده سهم صاحبان biz

تیم والترز طرفداران بالاتر پرداخت برای برخی از کارگران در ستون های اخیر. پس از استناد به ثروت برخی از وارثان بنیانگذار خارج شده و دیگر در مورد آمار خارج شده و به او پیشنهاد می کند که دولت حکم که “شرکت های بزرگ” است که باز به عنوان ضروری کسب و کار “کارگران خود را پرداخت حداقل 20 دلار در ساعت است.”

او نادیده مشکوک قانونی بودن نیاز به برخی از کسب و کار به کارگران خود را پرداخت بیش از رقبای خود.

او در ادامه می گوید که ورثه می تواند استطاعت به انجام این کار. او به نظر نمی رسد به درک که مالکیت خود را در قالب سهام و آنها را مدیریت کسب و کار.

یک سایت خارج شده آمده است که یک Walmart مدیر موفق 300 همکاران. یک تخمین خوب است در حدود 250 در حال ساعتی, ساخت, متوسط حقوق و دستمزد است که تیم اشاره می کند. افزایش پرداخت های خود را به $20 به عنوان تیم نشان می دهد می افزایش حقوق و دستمزد هزینه در حدود $254,000 برای یک فروشگاه.آن را باید از جایی. مگر اینکه ورثه تصمیم به اهدا آن است که نیاز به برخی از ترکیبی از قیمت های بالاتر و کاهش یافته.

کارکنان خوشبخت به کار برای یک کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند. فقط درخواست یکی از میلیون ها نفر از کارگران که شغل خود را از دست اگر آنها ترجیح می دهند که مشغول به کار برای یکی از این کسب و کار است.

تیم برنامههای مبلغ پرداخت شده به S&P 500 اجرائی. سهم به جامعه کسب و کار مدیریت آنها بسیار بیشتر از ورزشکاران حرفه ای دریافت خواهید کرد که به طور مشابه بزرگ حقوق.

جیمز Beasom ملبورن ایجاد کرد

برخی را همه برای حفظ قدرت

این هیچ راز بزرگ است که چرا جمهوری خواهان در هر کشور در حال مبارزه با “رای الکترونیکی” ابتکار است که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند. کاملا به سادگی آنها هرگز یکی دیگر برنده انتخابات عمومی.

از پالايش مردم رنگ از رای دهندگان ثبت بستن رای دهندگان رای گیری مکان در اقلیت محله به gerrymandering رای گیری مناطق این فاسد و بی روح و ضد دموکراتیک سیاستمداران هیچ چیز را در قدرت خود را برای ماندن در قدرت.

تنها دلیل تهمت نشسته در کاخ سفید است زیرا از یک کهنه کالج انتخاباتی سیستم است که نیاز به لغو شود. او از دست محبوب رای 2.8 میلیون رای.

جان Cielukowski کاکائو, ساحل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>