نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 16, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

فلوریدا بیکاری سیستم ‘کهنه’

من اقامت در فلوریدا از سال 1962 تا 2010 که در آن زمان شاتل برنامه به پایان رسید و همسر من و من مهاجرت برای کار. همانطور که شما آگاه هستند از پایان برنامه شاتل ناشی از یک فاجعه اقتصادی برای سال های بسیاری است. ما شخصا از دست داد $150,000 در خانه ما و اکثر ما پس انداز.

خوشبختانه همسر من بوده و قادر به ادامه کار خود را به همین دلیل است که من نوشتن از, Madison, Alabama. دلیل من برای این مکاتبات به آدرس فعلی وضعیت بیکاری در فلوریدا. من دختر ساکن در شهرستان Brevard, جایی که او صاحب یک سالن مو. او برای اعمال نرخ بیکاری و در حال حاضر برنامه خود را حل و فصل می گوید-به پایان رسید. چه معنا است ؟ گرسنگی چون سیستم ما کهنه است و ما بی منطق و اهمیتی نمی دهند در مورد فلوریدا شهروندان ؟

در حالی که مقامات دولتی ما به خانه به یک خانه خوب با مواد غذایی بر روی میز بسیاری از شهروندان فلوریدا در حال رفتن بدون غذا و بدون امنیت بدون دانستن به کجا بروید یا چه کاری انجام دهید حتی اگر دولت فدرال ما مستقر تریلیون دلار برای کمک به شهروندان ایالات متحده است.

در ضمن دختر من و هزاران نفر دیگر هیچ ایده چگونه آنها خواهد پرداخت اجاره حفظ آب و برق و یا غذا روی میز چون آنها نمی توانند به یک پاسخ مستقیم از بیکاری سیستم.

فلوریدا شکست خورده است. لطفا خود را بیکاری سیستم کار را به این کسب و کارهای کوچک و خدمات صنعت مردمی می تواند زنده ماندن. آنها ستون فقرات جامعه ما در حال پشت سر گذاشت.

این است که واقعا غیر قابل توجیه در این نقطه است. ما شده اند در برخورد با این COVID-19 شیوع هفته در حال حاضر و مردم هنوز هم هیچ پاسخ.

جولی Stinnett, Madison, آلاباما,

فروشگاه کتاب باید ضروری بیش از حد

من فکر می کنم که همه فروشگاه های کتاب باید در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس. من می دانم که دولت تنها می خواهد ضروری کسب و کار باز کردن اما به نظر من کتاب فروشگاه های واجد شرایط به عنوان ضروری است. پس همه ما در خانه های ما تقریبا در تمام طول روز ما نیاز به نوعی از انحراف. علاوه بر کتاب ها و مجلات این فروشگاه را نشان می دهد تلویزیون و سی دی موسیقی فیلم و بازی و صنایع دستی است. به سادگی کارکنان در یک ساعت اولیه و از بین بردن همه چیز را در فروشگاه.

بری گودمن ملبورن

‘هشدار’ به عنوان نوامبر روش

عملکرد دولت ما دولت کنونی شده است به طور کلی فقیر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس; اکثر جمهوری خواهان فکر می کنم در غیر این صورت.

رئیس جمهور نمی تواند برگزاری تظاهرات پس از او انجام روزانه تهمت واقعیت را نشان می دهد طراحی شده برای سیر کردن خود نیاز به خود aggrandizing و هاوکینگ خود presumptive, گرامی مفاهیم بهداشتی و توصیه های پزشکی معمولا محفوظ است برای حرفه ای ها.

او ارائه slap-dash آمالگام از گمراهی, obfuscation, ساخت و اغراق در نتیجه مخلوط پیام و سردرگمی در مقطع اهداف با دولت حرفه مقامات پزشکان و اپیدیولوژی.

به سادگی با هر اندازه مغلوب ساختن پیشی جستن عمیق شکست رهبری در کشور ما جنگ coronavirus است که بدیهی ترین منصف آمریکایی است.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است و مشغول توسل به حامیان او در طول جلسات روزانه بقیه از ما آمریکایی ها باید اقامت هشدار به آنچه که رئیس جمهور ما واقعا با تمرکز بر روی خود و انتخاب مجدد.

می پرسید چگونه ؟ برای اولین بار توسط بی اعتبار استفاده از نوشتن در برگه های رای و حمایت از فرمانداران که نشان می دهد بد-ایمان fealty به او مانند سرکوب رای دهندگان از طریق کاهش ایستگاه های رای گیری و کاهش رول رای دهندگان و همچنین gerrymandering. پس از آن تهمت را ثابت قدم توهین به حمله به مطبوعات آزاد به عنوان خبر جعلی. و در نهایت امتناع خود را به اطاعت از مقررات برای شفافیت و نظارت گسترده coronavirus نجات تا به عنوان پاداش اهدا کنندگان و نفوذ دستفروشان .

اگر یکی این است که توجه ما رئیس جمهور در تلاش است تا underfund رای دهندگان حفاظت تخصیص. او همچنین تنظیم صحنه برای اعلام از دست دادن خود را تقلب در ماه نوامبر. اقامت هشدار از طریق نوامبر ضروری است.

بابی کامرون Indialantic

نگاه به گذشته برای نشانه

من حدود 10 در طول جنگ جهانی دوم و به یاد داشته باشید آشفتگی از زمان و چگونه نگران مردم بودند در آن زمان.

از همه مهمتر من به یاد بیاورید “رزی پرچ کن” و تمام افرادی که در سرویس نیست اما منجر به جنگ شود. من نیز فراموش نکرده اند که چگونه رئیس جمهور روزولت بود قادر به تهیه صدها تانک و هواپیما در یک روز و یک نیروی دریایی کرافت یک روز برای ارائه به نیروهای ما با نیازهای خود را.

من به یاد داشته باشید بیش از حد, سخنان رئیس جمهور ترومن: “جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود.” او می دانست که او تا به حال که مسئولیت دفتر.

سریع به جلو به روز جاری را که در آن پزشکان و پرستاران نمی تواند به درستی محافظت از خود را از این بیماری همه گیر. چیزهای ساده مانند ماسک و لباس و هواکش در دسترس نیست پس از این ویروس جنگ شروع شد و آن در جریان بوده است برای چند ماه و نه روز.

شما در قرعه کشی نتیجه گیری خود را.

جو D’صنعتی آمیکو, جزیره مریت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>