نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 26 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

دو کشور راه حل

پس از آن به نظر می رسد که ایالات متحده هرگز گرد هم می آیند در هر سازش معقول در هر چیزی من باید یک راه حل.

تقسیم این کشور توسط ایالات متحده. یک کشور خواهد بود لیبرال متحده آمریکا است. ادوارد و الیزابت وارن می تواند منجر شود. صنعت خودرو خواهد از ویژگی های Prius, سوبارو و volvos را. آنها می تواند قابلیت باز کردن مرزهای رایگان, بهداشت و درمان نامحدود, رایگان, سقط جنین را محدود گفتار و هر چیزی در همجنسگرایان/ MeToo حرکات دستور کار و همچنین محدود کردن آزادی های مذهبی. صنایع کلیدی خواهد بود Facebook, MSNBC/سی ان ان آیوی لیگ, آموزش و پرورش, خورشیدی/انرژی باد, و ماری جوانا, فروشگاه ها.

به کشورهای دیگر می تواند به نام محافظه کار متحده آمریکا به رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را در صنعت خودرو خواهد تشکیل شده و Suv ها و وانت و هر 4 چرخ دیسک. صنایع کلیدی خواهد بود تولید همه نوع صنعت سوخت فسیلی و هر دو خصوصی و عمومی برگزار می شود کسب و کار و بانکداری, فاکس نیوز و اجازه دهید فراموش نکنید فروشگاه اسلحه. آنها می خواهم یک شایستگی مهاجرت مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان به بخش خصوصی واگذار با مدیکر و مدیکید آزادی مذهبی و محدود سقط جنین.

هر کشور را از آن خود پایه های مالیاتی و دولت است. آیا این دو دولت-کشور, سیستم های رایگان ما همه از درد و تلف دلار مالیات ما در حال حاضر تجربه می کنید ؟

پاتریک آبهای Viera

تلویزیون, خبر بد برای سلامت من

من کوشش کرده ام که به اندازه من وحشت سطح هفته گذشته و به می گویند که آن را در یک سوار coaster غلتکی بزرگ گرفتن. من در نهایت نمیفهمد چرا: اخبار تلویزیون!

که 80 سال سن دارد و بازنشسته روزنامه نفر, آن سخت است برای من به این می گویند اما واقعیت این است که من وحشت سطح متفاوت است با مقدار از اخبار تلویزیون من مصرف می کند.

دست من پاک تر از آنها که تا کنون بوده است; من حمام درخشش; آشپزخانه من است که شسته و رفته به عنوان یک پین و روز دیگر من در واقع تمیز من یخچال و فریزر.

بنابراین من این مانیتور متصل به مچ دست من و من توجه داشته باشید من فشار خون به عنوان من تماشای اخبار و سپس او بر می آید. شما می دانید که منظور من; آن مرد که می تواند ثابت ثابت است و رفع خواهد شد همه چیز.

من شروع به hyperventilate و نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد یک کیسه کاغذی در این نزدیکی هست که من گوش دادن به این مزخرف چرند بیرون آمدن از دهان او روز به روز ساعت پس از ساعت. او مسئول او را در اتهام نیست; دولت باید آن را انجام دهد; او آن را انجام دهد; نه دولت او آن را انجام دهد.

من فکر نمی کنم دولت است و رسیدگی به این چیز و من مطمئن هستم که اگر آن را تا به حال خواهد شد و من 80 و به سادگی نمی توانیم به بیمار. بنابراین من فکر می کنم وقتی که بررسی می آید یا این که سپرده و یا هر آنچه در آن است من از آن استفاده خواهد شد برای خرید صابون. من فکر می کنم من قصد دارم به آن نیاز دارید.

جو Tierno ملبورن ساحل

ما ادامه خواهد داد به صحبت کردن در برابر تهمت

در پاسخ به پگی Reichle نامه از آوریل 20, آن است که مسئولیت ما به عنوان شهروندان این کشور به تماس ناپاک در دولت فعلی را عدم مراقبت برای آمریکایی ها. شده است وجود دارد یک چیز این دولت انجام داده است با میل و رغبت برای ما. ثابت دروغ و اطلاعات غلط روزانه است که زندگی را تهدید به میلیون ها نفر از ما.

اگر شما نمی توانید ببینید این دولت برای شم که آن را شرم بر شما. اگر شما نمی توانید ببینید که این رئیس جمهور عمدا قرار می دهد آمریکایی ها در معرض خطر, دوباره, شرم بر شما. اگر شما نمی توانید به او بی احترامی نگه می دارد برای حاکمیت قانون و همچنین قانون اساسی ما شما کورکورانه پیروی از این احمق. در این کشور ما هنوز باید آزادی بیان و ما ادامه خواهد داد به صحبت کردن در برابر این رئیس جمهور. این دولت نمی داند که چگونه به بهبود این بحران اما کارشناسان و دانشمندان و پزشکان و متخصصان انجام دهد. او نیاز به حرکت و اجازه دهید آنها را انجام دهد شغل خود را.

ژان Theroux, ملبورن

پلوسی را شفقت

وجود دارد که او دوباره می رود به هدر رفتن هیچ وقت در تلاش برای نگه داشتن آمریکایی ها به بردگی گرفته شده و به دولت فدرال است.

مجلس نانسی پلوسی به ایجاد یک کمیته برای نظارت بر توزیع از مردم coronavirus پول است. او به وضوح فکر می کند که دولت می داند که بهتر از مردم آمریکا آنچه ما نیاز داریم. چه توهین.

به تازگی پلوسی برجسته بود در تلویزیون در یک مصاحبه تصویری گرفته شده در درون او لوکس خانه در سان فرانسیسکو. او وجود دارد نمایش داده می شود یک یخچال بزرگ پر از گران لذیذ بستنی. او با خوشحالی لبخند زد و اظهار داشت که “این است چگونه (او) و خانواده او از این طریق دریافت کنید.” این تکان دهنده در معرض از نگرش او.

آیا او نمی دانید که بسیاری از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به دلیل COVID19 حمله به ملت ما و نمی تواند خرید عادی مواد غذایی برای خانواده خود را به غذا خوردن ؟ پاسخ مثبت است اما او فقط مراقبت می کند.

آمریکایی ها سزاوار بهتر از این. ما باید به یاد داشته باشید پلوسی عدم شفقت زمانی که ما با رفتن به پای صندوق های رای و مطمئن باشید به بازگشت آن را به او مانند اندازه گیری.

سیلویا شارپ, داگ شارپ پت مور-کارول و پائولا Estridge, Brevard جمهوریخواه کمیته اجرایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>