نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 27 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

ناکافی رئیس جمهور

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستمر خود را نشان می دهد عدم کفایت به رئیس جمهور ایالات متحده است. به عنوان رئیس جمهور او هم رئیس دولت و دولت ایالات متحده و فرمانده کل نیروهای مسلح مسئول اعدام و اجرای قوانین ایجاد شده توسط کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم در نمایشگاه بهشت از دستورالعمل تاسیس شده در قانون اساسی ما است. رئیس جمهور است و نه یک جادوگر قدرتمند تزار امپراتور یا پادشاه قلمرو; اقتدار خود را به خوبی تعریف شده است. بر این اساس به عنوان رئیس جمهور عمده دانش و یا حداقل آشنایی با این سند باید یک پیش نیاز است. مغلوب ساختن پیشی جستن فقدان دانش آشکار است. هر فرماندار بهتر است واجد شرایط برای تعیین زمان مناسب برای بازگشت به حالت عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است و آخرین تلاش خود را به misdirect سرزنش شدت COVID-19; سرزنش می افتد بر روی شانه های او. مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به عمل به سرعت زمانی که forewarned از تهدیدات بالقوه که در اوایل نوامبر است نابخشودنی. با وجود شواهد بر خلاف تهمت را رد می کند مطلع درباره جدیت این بیماری مطرح شده به ملت ما. مرد همیشگی دروغگو.

فاکس نیوز تا کنون “Trumplodytes,” پشتیبانی خود را احمق-سرسختی و دروغ در حالی که نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن مهم قانون اساسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن جعلی, اخبار, نظرات قابل ملاحظه ای وجود ندارد و نسبت به یک طرفه فاکس نیوز sycophants.

Gregory W. Hewitt, ملبورن

دستور برای تخریب

به عنوان رام امانوئل معروف گفت: “شما هرگز می خواهید یک بحران جدی به هدر برود. و منظورم این است که یک فرصت برای انجام چیزهایی که شما فکر می کنید شما نمی تواند قبل از.”

برای شروع شما مرعوب کل جمعیت ایالات متحده با گفتن آنها را که بیش از 2 میلیون نفر از آنها پیش بینی شده به مرگ از ویروس. سپس در حالی که آنها در وضعیتی وخیم از که شما تعطیل, اقتصاد, از بین بردن کسب و کار آنها سخت کار کرده و تمام زندگی خود را برای ساخت. بسیاری از این کسب و کارهای کوچک خواهد شد و هرگز دوباره.

با میلیون ها نفر از کارگران گذاشته شما را به یک درصد از جمعیت وابسته به یارانه های دولتی برای زنده ماندن. در ضمن در حال حاضر ظالمانه بدهی ملی افزایش می یابد تریلیون. شما وضعیت کلی جمعیت به اطاعت بدون سوال و یا اعتراض به این اظهارات از غیرمنتخب تکنوکرات و بوروکرات به عنوان به آنچه که آنها ممکن است یا نه ممکن است انجام این کار و که در آن آنها ممکن است یا نه ممکن است بروید.

اگر این دستور غذا را برای نابودی کشور ما و قانون اساسی ما آزادی من نمی دانم چیست. بیل ماهر بارها و علنا آرزوی یک رکود اقتصادی در امیدوار است که آن را به خلاص شدن از شر مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر سمت چپ مایل است برای به تاخیر انداختن دوباره باز از اقتصاد ما توسط ماه در یک تلاش آشکار برای انجام درست آن. و اگر شما هنوز هم یافت نشد کاغذ توالت ممکن است شما در نظر بگیرید سفارش-تحویل خانه از نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

مریم Speight, کاکائو, ساحل

چگونه می توانم شما احساس می کنید ؟

من اخیرا پیشنهاد یک نظرسنجی از همه مردم در شهرستان Brevard به تعیین که چگونه بسیاری از آنها به خوبی احساس و چگونه بسیاری از علائم COVID-19. فراموش نکنید که پیشنهاد. یک برنامه جدید HowWeFeel توسعه داده شد در ماه مارس سال 2020 به: “در بررسی روزانه در مورد چگونه شما احساس می کنید و ببینید که چه افراد دیگر در حال انجام در نزدیکی شما…کمک داده های خود را برای کمک به دانشمندان در مسیر ویروس.”

این برنامه را پوشش می دهد همه مردم در جهان است. به ترجمه و بومی سازی آن شرکت کنندگان با قرار دادن در کد پستی. همسر من در بر داشت این در Pinterest. وجود دارد بسیاری از حامیان مالی از جمله Bill & Melinda Gates Foundation, پینترست, Feeding America, در میان بسیاری دیگر. این مقدار داده های مورد نیاز برای حل این COVID-19 بیماری همه گیر.

فلمینگ قانون Indialantic

باز حمل خطرناک است

در پاسخ به فلوریدا مقاله امروز “در دادگاه می گوید DeRossett نمی تواند پیگرد قانونی” وجود دارد خودنمایی نقص.

نیاز من به یاد بروارد کلانتر Wayne Ivey که مدت کوتاهی پس از معاون اسمیت به ضرب گلوله کشته شد Ivey به نام باز حمل ایالتی که من پیدا کردم پوچ و نادان. در آن زمان من در نامه ای به فلوریدا امروز تماس Ivey ذهنی ناپایدار و اصرار او را به استعفا عاجلانه. من هنوز هم معتقدم این امروز با توجه به اخیر خود antics.

ایستاده خود زمین به ثمر رسید در طول جب بوش سلطنت به عنوان فرماندار. اعتقاد من این است و باید بر خلاف قانون اساسی. Ivey می گوید او هنوز هم پشتیبانی از دبیر کل اما خود را فراموش متعاقب بیانیه حمایت از باز حمل که به اعتقاد من خطرناک تر است به پلیس و از دبیر کل.

به قول Ivey, او هنوز هم معتقد است که این حکم کاملا رک و پوست کنده قرار می دهد زندگی در خطر است. در برآورد من این است که به اندازه کافی برای ارسال Ivey بسته بندی در نوامبر اگر نه هر چه زودتر خود را برای عدم به رسمیت شناختن واقعیت خود قرار می دهد همه ما در خطر است.

لایحه Lundell هندی هاربر بیچ

ما نیاز به ماسک صورت

ادعای دولت که یک سربند یا پارچه ماسک کافی است حفاظت هستند نادرست است. اگر چه بهتر از هیچ چیز آنها موثر در توقف ذرات کوچک. هر کس باید پوشیدن پزشکی ماسک صورت یا N95. در کشورهایی که به طور موثر متوقف اپیدمی به عنوان مثال کره جنوبی آنها در دسترس همگان است. تا به حال دولت ما در پاسخ به شایستگی به جای انکار این مشکل برای سه ماه خواهد بود که این مورد در اینجا به عنوان به خوبی.

دانیل Woodard, جزیره مریت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>