نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 29 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

زمان به دوباره فلوریدا ماسک بان

نقل قول از قانون فلوریدا:

“876.12: پوشیدن ماسک هود و یا دستگاه های دیگر در راه هیچ فرد و یا افراد بیش از 16 سال سن باید در حالی که با پوشیدن هر گونه ماسک هود و یا دستگاه به موجب آن هر بخشی از صورت است که پس از پنهان پنهان یا پوشیده شده است تا برای پنهان کردن هویت پوشنده لباس را وارد کنید پس یا بود یا به نظر می رسد بر هر lane, پیاده روی کوچه و خیابان و جاده و بزرگراه و یا دیگر راه های عمومی در این دولت است.”

این قانون به تصویب رسید بسیاری از سال پیش برای جلوگیری از KKK از راهپیمایی از طریق شهر. در حال حاضر به نظر می رسد این قانون باعث می شود مجرمان از همه ما بیش از سن 16 را انتخاب کنید که به پوشیدن ماسک در مکان عمومی برای اهداف پزشکی است. این قانون به عنوان خوانده شده آن را می سازد هیچ استثنا به دلایل پزشکی.

من واقعا تعجب هیچ کس دیگری برداشت تا در این جنگ است. شاید مقننه باید بررسی این مجسمه برای اصلاح و یا شاید این تبدیل شده است و در عین حال یکی دیگر از قانون نادیده گرفته می شود.

ریچارد Rahn, جزیره مریت

مسائل دیگر هنوز هم مهم

این دردناکی آشکار در این بیماری همه گیر است که ما در واقع زندگی در یک جامعه جهانی. برخی از “علل عاطفی” راسل راینهارد نقل در مارس 18, نامه, از قبیل ممنوعیت پلاستیک, آیا رنگ پریده به زمان “مرگ و زندگی و مسائل” ناشی از ویروس است. اما که نمی شود آنها را کمتر مهم است. این وضعیت سیاه و سفید نیست. آن است که به مراتب پیچیده تر از قرار داده می شود با احتیاط در محفظه – تقریبا همه چیز به نوعی تحت تاثیر قرار هر چیز دیگری.

متعدد وجود دارد تئوری های توطئه در مورد ریشه های این ویروس است. من اعتقاد ندارم هر که من شنیده ام — و من امیدوارم که هیچ یک از آنها درست هستند. من می خواهم برای دیدن تعدادی از تیم های بین المللی از محققان و دانشمندان و پزشکان و سلامت عمومی کارگران به همان نتایج در منشاء SARS-CoV-2 بر اساس شواهد علمی.

ویروس جهش — این چیزی است که آنها انجام می دهند. همین دلیل است که یکی می توانید چند سرماخوردگی در یک فصل و جدید وجود دارد واکسن آنفولانزا هر سال است. این یکی به احتمال زیاد جهش یافته به طور طبیعی – شاید برای اولین بار در یک خفاش یا برخی از حیوانات دیگر است. سوال من این است که اگر شرایط در این منطقه به دلیل آلودگی هوا یا آلودگی آب با سرعت بالا جهش یا ناشی از نوعی از پیچ و تاب و ساخته شده است که آن هیولا در آن است ؟ شاید آلودگی از ساخت آن بی اهمیت نی های پلاستیکی.

سوزان Curran, ماهواره, ساحل

سپاسگزار حضور رهبری

من ستایش اخیر مهمان نویس جان بایرون برای بحث خود را از شیوه های جاری و کوتاه مدت تنظیم ما را تجربه کنند. من فقط می تواند بر این باور است که انسان با آموزش و تجربه خواهد حاکی از آن است که شکست دولت به صورت زمان همه گیر استوار تنها بر دوش “ناکارآمد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

چه مدت پیش بود ما تجربه آسیایی, آنفولانزا, آنفولانزای خوکی و مشابه تهدید برای بشریت ؟ تا به حال هیچ دیگر دولت نگاه سیاسی کریستال توپ و پیش بینی تهدیدات احتمالی در سراسر جهان همه گیر?

همه ما باید خدا را شکر این چینی ها همه گیری آنفولانزای اتفاق نمی افتد تحت تماشای قبلی ما “رهبری از پشت” مدیریت”.

جیم سنگ ملبورن

باک متوقف می شود با POTUS

در Jan. 24, 2020 یک صدای جیر جیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن:

“چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

در Jan. 22 او گفت: “ما آن را کاملا تحت کنترل” و به دنبال آن است که در 30th بیان کرد: “تنها 5 نفر در آمریکا” باید این ویروس.

در حال حاضر او سرزنش چین که شهرداران ، فرمانداران و کسی او می تواند برای پوشش خود و دولت خود را از دست داده و این بیماری همه گیر.

بهداشت عمومی و امنیت ملی کارشناسان تکان دادن سر خود را هنگامی که رئیس جمهور تهمت می گوید coronavirus “از هیچ جا آمد” و “blindsided جهان است.”

این مقامات شده اند هشدار در مورد آینده همه گیر برای سال ها و با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم در سال 2018 به از بین بردن امنیت ملی و شورای ریاست در کاخ سفید به اتهام آماده شدن برای که اگر دیگر همه گیر خواهد ضربه زدن به ملت است. پیتر ناوارو که به عنوان معاون رئیس جمهور هشدار داد این دولت از یک و نیم میلیون آمریکایی مرگ و میر در ماه ژانویه است. واشنگتن پست گفت: طبقه بندی جلسات در ماه های ژانویه و فوریه هشدار داد از بی ثباتی جهانی از همه گیر.

متاسفم آقای رئیس جمهور اما “باک متوقف می شود با شما.”

هری Deffebach, Indialantic

ضد قرنطینه شورشیان

یکشنبه گذشته این موضوع از فلوریدا امروز شامل عکس از یک ضد قرنطینه شورشی در مبارزه با کامل لباس شاهانه یا فاخر در مقابل یک پوستر خواندن: “من می خواهم به جای مرگ بر من پا از زانو زندگی.”

چگونه شجاع و الهام بخش این احساسات است. سایه پاتریک هنری. به چالش کشیدن بد اشکال.

من اعتماد است که باید این اشکال در مدیریت به نفوذ خود در مبارزه با togs و جرات را به تلاش برای او را به زانو خود او نمی خواهد به دنبال منحرف کردن منابع پزشکی مورد نیاز به نگه داشتن ما stay-در-خانه ترسو زنده است.

Simon M. Pristoop هندی هاربر بیچ

COVID-19 جلسات دردناک برای تماشای

این درد به تماشای مردم انباشته کمتر از شش فوت جدا از یکدیگر پشت سر رئیس جمهور تریبون روزانه. من آنها را مانند گروگان قربانیان و من آنها را به دیدن اگر آنها در حال چشمک زدن را “نجات بده!” پیام.

پس باید من COVID-19 اطلاعات در تلویزیون از رئیس جمهور و یا رعایت شوخ طبعی و حکمت از هومر سیمپسون?

تصمیم گیری, تصمیم گیری است.

بارب Bayley, ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>