نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 4 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

هفته بحران, لحظه های از انعکاس,

در طول 55 سال روی این سیاره من است که بخشی از دیده و شنیده احمقانه ترین چیز — اما در ماه مارس و تا کنون آوریل به چالش کشیده اند بسیاری از من خیره و گرفته شده برای اعطا راه.

به عنوان یک معلم احساس کردم نیاز است اما در حال حاضر من احساس خوش شانس به بهترین دانش آموزان در جهان است که اقتباس کرده اند و نه یکپارچه برای ما اجباری مجازی قلمرو; به پدر و مادر که نگه داشتن در تماس هستند و حمایت و آنها را وادار سازد کارکنان که خستگی ناپذیر کار کرده برای تعمیر و زیباسازی ما شبح شهر پردیس.

به عنوان یک ملبورن حامی من گرفته شده برای اعطا بسیاری از کسانی که من را ساخته اند زندگی ساده تر: Publix و Dunkin Donut کارکنان انجام داده اند یک نمونه کار از نشان دادن فضل و صبر در این بالا-استرس بار (همراه با تعداد بی شماری از رستوران و فروشگاه رفاه کارکنان).

در نهایت به عنوان یک پدر و مادر که جوانترین دختر به تازگی در یک وحشتناک تصادف خودرو من به یاد مهربانی از این جامعه: آتش EMTs, افسران پلیس, صاحبان کسب و کار/مدیران و شاهدان متوقف ماند و به کمک نیست به نگرانی در مورد اجتماعی فاصله تنها نگرانی در مورد کمک به دختر من.

از شما بسیار سپاسگزارم. همه شما باید به کمک یک در زمان سخت گیرانه اغلب سرسخت و خود جذب بالغ بیشتر بازتاب و سپاسگزار.

امی Kaminski, ملبورن

چه شد که با ‘نامه’?

در مارس 31, تمام صفحه “نامه سرگشاده” ویلیام Blewitt اشاره به کلانتر Wayne Ivey به عنوان بروارد را “رئیس اجرایی است.” از آنجا که ؟ شهرستان کلانتر است و نه از راه دور اجرایی این شهرستان است.

بر خلاف اورنج کانتی که تحت منشور خود را دارای یک انتخاب شهرستان اجرایی (شهرستان شهردار), Brevard چنین موقعیت. فعلی اورنج کانتی شهردار جری Demings استفاده می شود که به Orange County sheriff.

Ivey است که به سادگی از بزرگترین آژانس های اجرای قانون در شهرستان (BCSO). در حالی که بسیار مهم دفتر کلانتر است و نه حتی رئیس بروارد مامور اجرای قانون. خواهد بود که دولت وکیل است که در نظام حقوقی جانشین کلانتر. کلانتر مانند دولت وکیل محدود است نقش آن را شامل نمی شود که اجرایی شهرستان Brevard.

هر چند من موافق نیستم با همه چیز Ivey می کند (یا می گوید) من حمایت او را به عنوان کلانتر. اما او هرگز انتخاب شده است بروارد ارشد اجرایی است. من در از دست دادن به درک که در آن آقای Blewitt کردم که ایده. شواهد بیشتری که چرا ما نیاز به تعلیمات مدنی تدریس در مدارس ما.

Gary Beatty, Sharpes

یادداشت سردبیر: این نامه در سوال یک آگهی پرداخت.

روبیو سناتور. سریع به رسانه ها باش

فلوریدا ایالت مارکو روبیو آخرین سیاستمدار به هم زدن جریان اصلی رسانه ها بیش از آن در گزارش coronavirus خواستار گزارش در تعدادی از ایالات متحده COVID-19 موارد بیش از آن در چین “عجیب و غریب” و “خوشدل.”

او معتقد است که پکن در حال دروغ گفتن در مورد اعداد. هرگز من او را شنیده انتقاد فاکس نیوز و یا دیگر محافظه کار رسانه های خبری که برای هفته عنوان شدت COVID-10 و هنوز هم گزارش های گمراه کننده و مضر اطلاعات است. هر اخلاقی اخبار خروجی باید مایل به تصحیح اشتباهات خود.

کارول طبخ Indialantic

انتخاب از باورهای یک موضوع شخصی

من این را تحسین آقای Don Williams’ نامه اخیر مورد تناقضات ادیان. از آن زمان ما به اندازه کافی به بحث ما هیجان زده به ما کوچک سر اعتقادات مذهبی پدر و مادر ما. به ندرت ما سعی کنید به مرتب کردن همه چیز را برای خودمان زمانی که ما به اندازه کافی به فکر می کنم.

همه ادیان را نمی توان درست زمانی که خود را اصول در تضاد با یکدیگر. که به اعتقاد ما باید اتخاذ? توحید (با یا بدون یک تثلیث), deism به اشکال مختلف از شرک و یا شاید آگنوستیسیزم یعنی یا الحاد ؟ آن است که وقت را بر همه تفکر بزرگسالان به بررسی دوران کودکی خود را دین و آمد تا با هر منطقی پذیرش یا منطقی جایگزین برای این القا اعتقادات.

هلن بنت رککلدگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>