نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 5 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

مخلوط پیام در بروارد سواحل

من نمی فهمم این سیاست باز سواحل و بسته پارکینگ ساحل. شهرستان نگرش به نظر می رسد “احساس رایگان برای بازدید از ساحل اگر شما زندگی می کنند در این نزدیکی هست اما اگر نه ما در حال رفتن به آن را دشوار است برای شما.”

ساکنان بیش از همه بروارد در اینجا نقل مکان کرد در بخشی به لذت بردن از سواحل حتی اگر آنها نمی خرید اموال beachside. نمی تواند وجود داشته باشد یک رویکرد متفاوت مانند داشتن ساحل گشت به سازمان دیده بان برای متفرق کردن جمعیت? محدود کردن ساحل پارکینگ برای اتومبیل های ثبت شده در شهرستان ؟

باب عاقلانه جزیره مریت

سلام به بسیاری از این بحران

در مارس 3, روزنامه فلوریدا امروز تیم والترز تمدید تشکر صمیمانه به همه پرستاران و پزشکان در خط مقدم از COVID-19 ویروس همه گیر حاکی از این است که هر دو پدر و مادر خود شده بود پرستاران. من کاملا با او موافق بود. من نمی توانم تصور کنید استرس است که برخی از آنها تجربه و آنها به طور مداوم با قرار دادن یک پا در مقابل دیگر هر روز آنها را به کار می کنند و هر روز برای آنها بازگشت به خانه.

من می خواهم برای اضافه کردن به لیست از مردم شجاع که او نیز آسیب پذیر هستند در محل کار: فروشگاه مواد غذایی کارمندان فروشگاه های مواد مخدر کارمندان و داروسازان, سخت افزار, فروشگاه کارمندان. رستوران و کارگران که آماده برای رفتن به وعده های غذایی برای تحویل و یا منظقه که گاهی اوقات مجبور به کار در کنار یکدیگر کمتر از شش فوت از هم جدا.

من احتمالا فراموش کردن برخی از کارگران است. آنها نه کاملا به عنوان در معرض به عنوان پرستاران و پزشکان اما بعد از آن دوباره آنها هیچ وقت نمی دانید. من فقط می خواستم آنها تشکر می کنم و آرزو می کنم برای آنها و خانواده شان سلامتی خوب است.

سالی دراپر جزیره مریت

با تشکر در میان آن همه

من می خواهم برای تشکر از شما و کارکنان خود از جمله تحویل پرسنل برای ادامه به انجام کار خود را/خود شغل. من همچنین می خواهم یک تشکر از شما به تمام پست ایالات متحده حامل خود را برای ادامه به ارائه ایمیل در هر روز است.

می تواند شما پست بزرگ با تشکر از شما به هر دو روزنامه حامل و ایمیل حامل?

Vickie Pafford کاکائو

آنچه ما بودند و گفته بودند

به من گفته شد که ماسک نمی خواهد کمک کند بنابراین ما نمی خرید ماسک. به من گفته شد که زنجیره عرضه خواهد قطع نمی شود, بنابراین من نمی ذخیره کردن کاغذ کالا و در حال حاضر من اصلا کاغذ کالا.

به من گفته شد که دفاتر خواهد استخدام کاهش اقدامات, اما زمانی که من رفتم برای انتصاب دکتر, پرستاران بودند نه خروس و نه نقاب و صندلی بسته بندی شده بودند با هم — همه با نزدیک تر از 6 فوت.

به من گفته شد که مردم پلیس خود را, بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای ملی ندای “در خانه ماندن” و همانطور که از آوریل 4, بیش از 7,800 مردم مرده بودند در ایالات متحده است.

چه خواهد شد آن را برای دولت برای محافظت از مردم خود را? ما در ویروسی جنگ و دولت ما است نه مسئولیت. من یک بار به اعتقاد ما در دولت این است متزلزل ایمان من در دولت ما فوق العاده است. من هنوز هم یک وطن پرست و من هنوز هم دوست دارم امریکا است.

لورا Petruska ملبورن

حق بیمه کانال های کابل می تواند زمین

در این دوره از بودن خانه نشین تلویزیون است که مردم یک چیز مشترک دارند که آن را به اقامت تا تاریخ در مورد ویروس و جهان اخبار.

وجود دارد بنابراین بسیاری از شرکت ها و خدمات کمک به کمک به هر کس حفظ در این دوره پر تنش اما پس از آن دیگر وجود دارد که هنوز هم اصرار بر ساخت سود خود را در تمام هزینه. از آنجا که تلویزیون در حال حاضر این مرکز از همه بیشتر فعالیت و از آنجا که هر کس نیست تماشای اخبار 24 ساعت در روز, آیا آن را نمی شود خوب اگر شرکت های کابل و سرگرمی ارائه دهندگان مانند HBO و دیگران را در ارائه خدمات خود را بدون پرداخت هزینه مانند بسیاری از خدمات دیگر سازمان ها انجام شده است ؟ این ارائه می کنند مردم را با نوع دیگری از استرس و در برخی موارد پولی امداد و کمک گرفتن ذهن خود را از جریان ثابت از ناراحت کننده اطلاعات است.

فقط آنقدر وجود یک خانواده می توانید در محدوده خانه خود را بدون کمک های خارجی است. به اعتقاد من صنعت سرگرمی است که قابلیت ارائه مهمی سوپاپ اطمینان برای تخلیه مقید کردن احساسات و نگرانی هایی است که مصرف جامعه ما در طول این بسیار پر استرس بار.

Thomas E. Johnson, پالم بای

هزینه های کروناویروس

در سراسر جهان در کشورهای در پاسخ به COVID-19 با تلاش های جدی برای identif و جداسازی مناطق به خصوص عفونت خطرناک است. آنها این کار را با علم به این که آنفلوآنزا از 1918-1919 کشته شدن بیشتر مردم از جنگ جهانی اول خود را ابزار اصلی, بود, تست, تست و تست بیشتر. مشخصا آمریکا ثروتمندترین کشور در جهان trailed دور پشت در تست.

من می بینم که در حال حاضر Brevard County خواهد در حال حاضر از طریق درایو تست شارژ افراد $145 ،

کره جنوبی ظاهرا انجام می شود یکی از بهترین شغل ها در جلوگیری از رشد این بیماری همه گیر. من البته وجود دارد اما من نمی بینم هر گونه شواهد در خبری از مردم به اتهام برای این آزمون.

اگر شما می خواهید به سود نظام سلامت که توسط بسیاری پزشکی/مجتمع صنعتی شما مجبور به پرداخت برای آن را بدون توجه به شرایط.

Alex Reid, کاکائو, ساحل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>