نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 9 آوریل سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

تعریف ‘سوخته’

با ماندن در خانه های زیادی وجود دارد زمان بیشتری برای مطالعه این خبر. من به دنبال نزدیک در روز یکشنبه سرمقاله ادعا فلوریدا DOH شده است “سوخته.”

مثال اول داده شد و یک مرد شاغل در 1990s به عنوان یک “صنعت بهداشت” با فلوریدا DOH با بودجه $720K اجرای 16 برنامه با 3 کارکنان. او برگ DOH اما بازده در سال 2008 به کار های مختلف به عنوان یک دولت متخصص زهر شناسی با $0 بودجه و 1 کارمند اما حقوق و دستمزد بالاتر. این چه چیزی را ثابت می کند ؟ t منطقی است که 16 برنامه نیاز به یک بودجه این تعریف toxicologists تحقیقات بالقوه آسیب های ناشی از مواد شیمیایی چرا که او نیاز به یک بودجه و کارکنان علاوه بر حقوق و دستمزد خود را برای انجام این پژوهش است ؟

این مقاله در ادامه به بحث بودجه برای DOH در سال 2010 در 1.1 میلیارد دلار اما تنها $960 میلیون در سال 2020 است. شد کار ساخته شده کمتر از هزینه از طریق تکنولوژی ؟ بود وجود دارد یک تخصیص مجدد بودجه به بخش های دیگر با فرض اینکه برخی از وظایف? به نظر می رسد سازمان های مختلف انجام شبیه مرتبط با سلامت خدمات و بازرسی. چه DOH با $960 میلیون ؟

اما صبر کنید, انجام محاسبات ریاضی به DOH بودجه برای سال 2020 است $960 میلیون اما در پاراگراف بعدی این مقاله آمده اضافی $52 میلیون دلار بودجه اضطراری برای FDOH به علاوه 300 میلیون دلار در ذخایر. آن را با اضافه کردن به $1.312 میلیارد دلار یا $212 میلیون افزایش بیش از سال 2010 ؟

که تعریف این “برش”?

کارول پاپ رککلدگ

دوران سخت فاش کردن ماهیت واقعی ما

ما در حال رفتن را از طریق بار خطر ناک و دولت در حال انجام همه چیز آنها می توانید از فکر می کنم برای شکست این نامرئی دشمن. آنها انجام می دهند همه چیز درست است ؟ اما ما ساخته شده بسیاری از اشتباهات در طول جنگ جهانی دوم و پیروزی ما در آینده قوی تر از همیشه. سعی کنید به بیش از حد بحرانی و انجام همه شما می توانید به دنبال دولت دستورالعمل. آن را بدون شک بدتر قبل از آن بهتر می شود.

آنفولانزای اسپانیایی آلوده به 500 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حدود 50 میلیون نفر از جمله 675,000 آمریکایی است. اگر ما به دنبال دستورالعمل های ما باید قادر به شکست دادن ویروس و کاهش تعداد آلوده و کشته شدند.

این بار مثل این که ماهیت واقعی ما نازل شده است. من با افتخار می گویند اکثر آمریکایی ها در حال نشان دادن عشق و احترام به دیگران کمک به خود و خانواده و همسایگان. حتی برخی از آنان در حال ساخت ماسک و تجهیزات دیگر. پس از آن افرادی که خود را اولین و در حال جمع اوری چیزهایی که در غیر این صورت نمی تواند در تامین کوتاه مدت. شما می دانید که شما می شوند و البته شما می ترسم. نیست ما همه ؟

کسی یک بار گفت: تفاوت بین یک قهرمان و یک ترسو است جهت آنها را انتخاب کنید: یکی به سوی خطر و دور از آن است. اگر شما در حال جمع اوری چیزهایی که افراد دیگر نیاز به خودتان بپرسید: که یک عمل قهرمانی?

Robert A. جزئی میمس

قربانی در زمان بحران

با تمام شرکت های انحراف از خود را کسب و کار عادی در دست ساخت ماسک صورت, چهره, سپر حفاظتی شخصی دنده و…. آنها باید تحسین وفاداری خود را به کشور خود را در تلاش برای کمک به آنهایی که در خط مقدم.

کنگره را تصویب بسته محرک برای کمک به میلیون ها نفر که شغل خود را از دست و منبع درآمد. این محرک پولی خواهد بود یک کوسن های کوچک برای کمک به خرید اما نه به اندازه کافی برای تکمیل و پرداخت آنها از دست دادن. میلیون ها نفر در حال استفاده از بیکاری به طوری که آنها می توانید پرداخت خود را برای مواد غذایی, پزشکی, آب و برق و سوخت و غیره صورتحساب. رستوران مجبور به بستن درهای خود را و توسل به takeout روش اما تمام کارکنان بسیاری از بودن سرور که مجبور به تکیه بر راهنمایی برای امرار معاش خود در حال حاضر به صدمه زدن به.

آنچه که من می خواهم برای دیدن است که همه ما در کنگره مقامات نمایندگان و سناتورها را از 35 درصد به 50 درصد کاهش در پرداخت های خود را به تنظیم و مثال برای همه موکلین خود و نشان دادن حسن نیت در این گیر و اهدای این پول برای کمک به خرید لوازم مورد نیاز برای مبارزه با بیماری همه گیر در مناطق خود. آنها می توانید استطاعت آن است.

من همچنین می خواهم برای دیدن همه ی مدیران و روسای جمهور از بیمارستان شرکت اهدای بخشی از حقوق خود را برای کمک به خرید تجهیزات مورد نیاز است که در نیاز مبرم برای خود خاص بيمارستان و خود را نشان می دهد کارکنان بیمارستان که آنها در مبارزه با آنها.

بروس Mochwart ملبورن

POTUS با اشاره انگشتان دست

رئیس جمهور در حال حاضر با اشاره انگشتان دست در سازمان بهداشت جهانی: “آنها واقعا آن را منفجر,” او گفت: با اشاره به گزارش خود از این ویروس در چین است. او ممکن است حتی توقف کمک های مالی او را بسیار ناراحت به نظر می رسد.

اما همه این است که فقط برای منحرف کردن اذهان از خود فقیر دست زدن به این بیماری همه گیر.

چین کاهش میزان گسترش نگه داشتن اطلاعات از کسانی که اعلام کرد “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” در Jan. 30.

در Jan. 29 تجارت مشاور پیتر ناوارو پیشنهاد ما ممکن است به صورت یک بیماری همه گیر است و ما در حال حاضر ما چند مورد اما قربانی مغلوب ساختن پیشی جستن عدم عمل می کنند. چگونه ما اوایل آگاهی منجر به مرگ و میر بیشتر از چین ؟

ما هرگز نمی تواند باور روزانه خود را در بخش اخبار به هر حال به عنوان او گفت بسیاری از دروغ و تناقض خود و کارشناسان در بسیاری از مواقع.

برایان دین ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>