نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: Aug. 2, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

اول ایمنی به عنوان بچه ها رفتن به مدرسه

به عنوان من را دیده اند بیش از یک بار در اخبار, کودکان, گرفتن اتوبوس مدرسه در چین باید خود را در دماهای گرفته شده است. به همین دلیل نمی توانید از این روش ساده و بی خطر و ارزان روش اجرا شود در اینجا در فلوریدا و کل کشور ؟ این می تواند انجام شود به کودکان آماده برای رفتن اگر مدرسه درب. آن می تواند به تکرار در ناهار و یا زنگ تفریح به عنوان مورد نیاز است.

چرا قدرت که می شود تلاش برای اختراع دوباره چرخ است ؟ پاسخ این است که به ما خیره در چهره.

من هشدار داده اند به هیئت مدیره مدرسه و دیگر دولت فدرال و نمایندگان دفاتر. من سعی کردم دفتر فرماندار, اما خطوط تلفن سبب شیوع. شاید فلوریدا امروز می توانید این پیشنهاد را به مردم است.

گابریل Defosse, ماهواره, ساحل

فلوریدا و نیویورک با شماره

ژوئیه 27 مقاله توسط جان Pacenti توصیف انتقاد از رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

این شامل یک نقل قول برایان کراولی (شناخته شده به عنوان یک تحلیلگر سیاسی): “فرماندار باید به دنبال رهبری رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.”

ویروس مرگ کل نیویورک 32,608 با بزرگتر از 6,400 مرگ و میر در خانه های پرستاری و امکانات مراقبت طولانی مدت (7/8/20 نیویورک پست) در مقایسه با 5,854 مجموع مرگ و میر در فلوریدا. فلوریدا جمعیت است که حدود 10 درصد بیشتر از نیویورک به طوری که اعداد قابل مقایسه هستند. ارشد مرگ و میر در نیویورک است که به دلیل در بخشی به کومو را (در حال حاضر لغو) سیاست نیاز به خانه های سالمندان به قبول بازیابی ویروس بیماران بدون عبور از یک ویروس تست.

من می خواهم را انتخاب کنید فلوریدا نتیجه به نیویورک.

جیمز Beasom ملبورن ایجاد کرد

نشانه ای که زمان آن رسیده است: ماسک خدمات

هر آنچه که اتفاق افتاده است به این نشانه آن است که استفاده می شود را در مقابل بسیاری از رستوران ها? من مطمئن هستم که همه شما اطاعت بدون حتی یک پلک زدن. آن را بخوانید “بدون کفش بدون پیراهن هیچ است.” گمان می کنم که برای مقاصد بهداشت و یا شاید آن می تواند این باشد که در رستوران می خواستم به مردم نگاه شسته و رفته و خوب لباس پوشیدن است.

در حال حاضر آنچه در مورد ماسک? ماسک ها استفاده می شود برای محافظت از خود و برای محافظت از دیگران با آنها به شما می آیند در تماس است. بنابراین من می گویم را نشانه بازگشت. آنها خواهند گفت: “بدون کفش بدون شرت و بدون سانسور, بدون خدمات.”

سوزان ون Vonno Eau Gallie

ماسک حکم و منطق غلط

وجود غلط منطق معادل یک ماسک دستور با کمربند ایمنی و قوانین DUI. پوشیدن کمربند ایمنی خود را نمی نگه داشتن شما را از گرفتن آمار در حالی که رانندگی. زندگی یک مصالحه بین تحمل خطر و واقعی ایمنی. چگونه می توانم شما واقعا خودتان محافظت در برابر هر گونه خطر در جاده ها ؟ آیا رفتن در جاده ها است. تا کنون. چگونه می توانم شما واقعا خودتان محافظت در برابر COVID-19? آیا بیرون رفتن و یا اجازه دهید هر کسی در. تا کنون. در واقع شما نمی توانید انجام دهید که.

بنابراین در حال حاضر شما در سازش در منطقه است. شما نیاز به انجام آنچه شما باید انجام دهید برای محافظت از خودتان. کسانی که خواستار یک ماسک دستور اساسا گفتن مردم که آنها را مجبور به انجام چیزی است که آنها نمی خواهند به انجام به طوری که شما راحت خواهد بود در این تصور اشتباه است که شما امن هستند. غلط منطق است. این از دست دادن آزادی, اما, کمی. کمی بیش از یک دوره پایدار نتایج در از دست دادن بزرگ. رودخانه کلرادو در زمان میلیون ها سال به قطع گراند کانیون. کمی در یک زمان.

هنگامی که شما از دست دادن آن را نیز در مورد تحمل. من ظاهرا از این نظر به تحمل کمتر از دست دادن شما هستند. من را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ماسک زمانی که من نیاز به نزدیک شدن به افراد ناشناخته و اگر یک کسب و کار به من می گوید آنها می خواهند مرا به پوشیدن ماسک ، انتخاب من به دنبال کسب و کار که خواسته و یا انجام کسب و کار وجود دارد. وجود دارد حق ندارد به من کیک و خوردن آن نیز می باشد. انتظار می رود که راست خواهد بود نادرست منطق است.

هیچ به دولت ماسک حکم.

مایکل Marcontell, جزیره مریت

انصراف از کنوانسیون اما باز مدارس ؟

چگونه بسیاری از کودکان و مرگ و میر قابل قبول ؟

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos فکر نمی کند که بسیاری از کودکان می میرند چرا که او فکر نمی کند که بچه ها COVID-19. من چهار نوه — کدام یک از کسانی که بتسی که شما می میرند ؟ هر یک از آنها می تواند یک قربانی است. من برای یک, نمی خواهید که کسی اگر آن را می توانید در همه اجتناب شود; و این می تواند اجتناب شود: آیا قرار دادن بچه ها به مدرسه تا همه اقدامات در محل هستند. پول باید صرف و یک طرح واقعی به تاسیس شود.

جمهوریخواهان نمی خواهد اجرای کنوانسیون در جکسنویل اما آنها می توانند جمعیت 22 بچه ها در کلاس درس برای تمام روز با به جای A/C سیستم ؟ فکر می کنم از نوه های خود و یا فرزندان و یا بچه همسایه. که یکی از شما مایل به قربانی کردن به طوری که مدارس می توانند باز ؟

وجود دارد به یک راه بهتر است. هیچ کس را باید قربانی — این امریکا است.

لورا Petruska ملبورن

Posey در مقابل کین: Hmm …

یادآور 2016 ریاست جمهوری رای دهندگان در حال رفتن به کشف کردن که “کمتر از دو evils” است که با لایحه Posey و اسکات Caine.

یکی از چیزهایی که به من زده سخت است که آقای کین است شعار وفاداری خود را به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که من مطرح شده دست راست من و سوگند وفاداری من بر جلب و سپس re-بهره گرفتن سه بار دیگر آن را به قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است. به برخی از سوم رای واقعیت تلویزیون ستاره که افتخار و صداقت و اخلاق را به طور کامل از دست رفته است. من 20 سال در هلند زندگی حرفه ای من متوجه یک دوره ای روند از افسران ارشد بودند که بیشتر در رابطه با مشت بلیط های خود را و ترویج سپس گرفتن ماموریت انجام می شود. ما به طور معمول اشاره به آنها به عنوان “سیاستمداران است.”

من بسیار خوش شانس است که در طول سال 1990-91 در حالی که من در عربستان سعودی که منحنی حال چرخش به دور از سیاستمدار و جنگجو در هزینه است. من می بینم که آن را به چرخش دیگر راه در حال حاضر.

برای ثبت من نمی خواهم آقای Posey یا نه. من می خواهم برای دیدن معتبر میانه رو جمهوری خواه برای اجرا در شهرستان Brevard برای تغییر است. این electability آزمون است نه وفاداری به دفتر آن است که در قانون اساسی است.

گوردون Hemphill, ماهواره, ساحل

چه هدف از این جلسه?

به عنوان من تماشا اولین جلسه کمیته قضایی مجلس با دادستان کل بر, من تو را دیدم یک ناخالص زباله از ما مالیات دلار است. شرم بر آنها. بیش از حد آشکار است که کسانی که شرکت با استفاده از تئاتر به را, نقطهنظرات خود را در نظرات و برنامه های, پرسش و امتناع از اجازه دادستان کل بار برای پاسخ به.

شد این جلسه برای تعیین اینکه آیا آقای Barr است واجد شرایط را در موقعیت یا این یک پلت فرم برای پخش شکایت علیه رئیس جمهور ؟ نمی توانید صبر کنید برای دیدن تفاسیر در این یکی. تجلیل از آقای Barr برای قرار دادن تا با این همه.

پت Harmon, ملبورن

از آن زمان به منتخب جدید POTUS

من فکر می کنم بسیاری از مردم خسته از ثابت هرج و مرج و اختلال ایجاد شده توسط رئیس جمهور. فکر چهار سال دیگر از این کار خسته کننده است.

او را استخدام و اخراج روسای ادارات دادگستری, دولت, امنیت, سازمان سیا, و وزرای دفاع, ارتش, نیروی دریایی و نیروی هوایی و مشاوران امنیت ملی و ستاد. سپس او آنها را در میان چیزهای دیگر, تنبل و احمق. اینها به اصطلاح عمیق دولت به فعالان آنها مردم خود او به ارمغان آورد به دولت است. هر هفته او حمله خود انتصاب بستگان رهبران متفقین دولت مانند آلمان, فرانسه و بریتانیا; بهداشت ملی آژانس سران و بسیاری دیگر آن را سخت به نگه دارید تا. که حتی شامل حمله به سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد.

اما او را دوست دارد پوتین و دیکتاتوری به سبک رهبران در مکان هایی مانند برزیل و ترکیه و کره شمالی و فیلیپین. و در حال حاضر او تکان دهنده گلدان در پورتلند و تهدید شیکاگو و دیگر دموکراتیک شهرستانها با پلیس فدرال مداخله دادن فدرال اجرای قانون یک حزبی و تاب است.

پس از حملات مغرضانه در اسپانیایی نژادهای مختلف, اسیایی, زنان و دیگران, من فکر می کنم او را نابود شانس خود را از گرفتن دوباره انتخاب شود. به یاد داشته باشید در آخرین انتخابات او فقط فشرده با کمتر از 100 ، 000 رای در سراسر پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین. حتی رای دهندگان سرکوب نمی خواهد کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر با اقتصاد پایین لوله و COVID-19 پر رونق آن زمان برای پایان دادن به این بی معنی است.

رابرت زواتاو کیپ کاناورال

به قرض گرفتن یک عبارت از دیلن توماس …

در ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری گذشته نظر سنجی نشان داد هیلاری کلینتون پیشرو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به اطمینان حاصل شود که وجود خواهد داشت مشکل اگر کلینتون برنده, برگ برنده به طور مداوم با چکش بر روی عبارت “تقلب انتخابات.” در این سال انتخابات در حال نشان دادن جو بایدن پیشرو جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن — فقط در مورد نظر سنجی اثبات صحیح —مغلوب ساختن پیشی جستن کرده احیا او تاکتیک شستشوی مغزی خود را پایه ثابت گریه می کند از رای دهندگان تقلب.

او نمی خواهد رفتن به آرامی به آن خداحافظی.

ان Coburn, کاکائو

زندگی, آزادی و زندگی دیگران بیش از حد

در طول سال من را خوانده ایالات متحده قانون اساسی و اعلامیه استقلال به درک و من تعیین موضع در مورد مسائل جنوبی کشور عزیزمان است. من حدس می زنم من جان سخت وکیل.

همانطور که همه ما می دانیم که مراکز کنترل بیماری ها توصیه می شود با پوشیدن ماسک. حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که پوشیدن آنها خواهد بود میهنی. اعلامیه استقلال و قانون اساسی کرده اند که اغلب ذکر شده با زبان های موجود در آن توسط تمام شاخه های دولت است. یکی از مفاد آن ارائه برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی.

بدیهی است که حمایت از مفهوم آزادی است. این بوده است که شالوده ما جامعه دموکراتیک. اما به نظر من ما باید حداقل در نظر گرفتن کلمه “زندگی” در بیان “آزادی.” با یک واکسن بسیاری از ماه و زیرساخت های لازم برای کمک به توزیع آن ممکن است متاسفانه قریب به اتفاق در این میان است.

ما آزادی در این غیر معمول و فاجعه بار دوره بهتر از زندگی برای همه ما ؟ لطفا با پوشیدن ماسک.

ارنست M. Dichele کیپ کاناورال

دستیابی به عدالت اجتماعی برای همه

چقدر مناسب است که گری بیتی (نظر جولای 25) یافت می شود که برگ برنده دادگاه عالی منصوب عدالت Gorsuch نوشت: از نظر حمایت از نهر حقوق ملت در آن زمین. من از صمیم قلب معتقدند که عدالت اجتماعی در این مورد غالب مردم بودند که بسیار مورد آزار و اذیت و بدخیم. شما ببینید چهار قضات حمایت از نظر منصوب شد دموکرات ها. چهار مخالف قضات بودند جمهوریخواه انتصاب.

حال اگر ما فقط می تواند در دستیابی به عدالت اجتماعی برای زنان آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها که قانون محلی و سفارشی به مدت طولانی جریمه. بسیاری از نگه داشته شده است از شغل خوب و مسکن مانع از رای گیری یا رنج می برد بیش از حد زندان و آزار و اذیت پلیس.

عدالت اجتماعی اشاره به حق هر مرد و زنان به برابری در قانون و جرم اعتراض به نظر می رسد تنها راه برای دریافت توجه از دولت ما. حتی اعتراضات پارک تیراندازی در فلوریدای جنوبی در حالی که انجام برخی از جدید کنترل اسلحه اقدامات منجر به یک ولرم پاسخ دولت.

پس بهترین را تغییر دهید با انتخاب مردم شما می خواهید در هزینه خود دولت است. اجازه را نمی شود فریب خورده دوباره.

برایان دین ملبورن

یادداشت سردبیر در انتخابات-بر اساس حروف

نامه در حمایت از نامزدهای سیاسی اجرا خواهد شد از طریق Aug. 13-پنج روز قبل از سال 2020 اولیه انتخابات. ارسال نامه به [email protected] همه حروف باید 250 یا کمتر کلمات و باید دریافت شده توسط Aug. 11 برای انتشار در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>