نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: Feb. 16, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

ACLU چوب بروارد با پرداخت

من peeved. انگلی ACLU باعث شده است که دیگر بزرگ پرداخت به وکلا و به اصطلاح “قربانیان” در 1st اصلاح طرح دعوی در دادگاه در برابر Brevard County کمیسیون و مالیات دهندگان.

من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها نمی دانند چه افتضاحی این کشور با آن رو به رشد تجارت کسری. چرا این ظروف سرباز یا مسافر ؟ ما نمی توانیم رقابت در تجارت جهانی با هر محصول است که نیاز به مقدار نیروی کار از آنجا که ما بیش از حد چند تولید ثروت و بیش از حد بسیاری از زندگی کردن ثروت ایجاد شده توسط تولید کنندگان. (برای کسانی که نادان هستند اقتصاد 101 تولید کنندگان درگیر در تولید, کشاورزی, معدن, و غیره.) من می تواند 10 ، 000 کلمه در مورد انگل اما وکلا صنعت مراقبت های بهداشتی و بی فایده دولت هزینه ها در بالای لیست.

من می توانم نوشتن چند هزار کلمه فقط در مورد محاکمه وکلا و چگونه آنها افزایش هزینه های زندگی — هزینه های بیمه مسئولیت, مراقبت های بهداشتی, ترین, محصولات, و در این مورد مالیات.

درایو را به یک پارکینگ خارج شده و شما تحت گران مسئولیت چتر. وارد فروشگاه, فروشگاه, خرید و هزینه های مسئولیت است که تاثیر خود را در قیمت خرید. به عبارت دیگر: محاکمه وکلا جمع آوری همه هزینه های زندگی.

زیرا از 250 کلمه محدود من با این بیانیه: ما باید دین را از همه مالیات دهندگان بودجه حوادث در تمام سطوح دولت. این $430,000 به پوشش انگل و دادخواهی هزینه های مالیات دهندگان و شرکت بیمه مقدار زیادی و هزینه بیمه مسئولیت در ادامه به افزایش است.

K. D. “همین” ویلیامز پالم بای

آیا کمیسیون تا کنون در نظر گرفتن مالیات دهندگان ؟

انجام بروارد کمیسیون واقعا در مورد مراقبت از مالیات پول ؟ فکر می کنم در مورد:

1. طرح دعوی در دادگاه بیش از نیایش در جلسات کمیسیون: 50.000 دلار برای معافیت بیمه; هزینه وکیل برای همین $76,961.

2. زباله هزینه تا 39 درصد در unincorporated بروارد. مدیریت زباله می خواستم 43 درصد است اما ما مذاکره را پایین 4 درصد. کار بزرگ است. آیا شما فکر می کنم ما می تواند رفته اند به 33 درصد یا کمتر ؟

3. چقدر در انتظار طرح دعوی در دادگاه بین کمیسیون و منشی دادگاه هزینه مالیات دهندگان ؟

4. هنگامی که با استفاده از بیش از حد مالیات های توریستی برای کمک به صندوق تعمیرات جاده مورد بحث قرار گرفت, یک کمیسر گفت: افزایش مالیات سوخت. هتل اپراتورهای احساس آنها در حال انجام ما نفع آوردن در بسیاری از توریست ” شاید ما باید بازپرداخت نفع بالا بردن تجاری مالیات 39 درصد.

هر کس باید به فکر می کنم قبل از آنها رأی کمیسیون. تعداد بسیار کمی نشان داده اند هر گونه نگرانی واقعی در مورد مالیات دهندگان: آن را تنها به بدتر اگر مردم نمی ایستادگی و مبارزه با آنها.

کوین Roryswish, جزیره مریت

بلومبرگ ممکن است در مسیر درست

اولین انتخاب من برای رئیس جمهور است Elizabeth Warren, اما از آنجایی که ما به نظر می رسد نمی تواند آماده برای یک زن در عین حال من می گویم بیایید با پول است. از آنجایی که ما شده ایم زین با شهروندان آمریکا توسط دیوان عالی کشور و مردم می توانند با اهدای پول تا آنجا که آنها می خواهند به PACS ما ممکن است به عنوان به خوبی مبارزه با پول با پول است.

همه من می شنوم این است که اقتصاد در حال رفتن به نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن ، بلومبرگ به نظر می رسد واقعا در زیر پوست خود را چرا که او همه چیز را که تهمت و ادعا بود و نیست. من باور نمی کنم در انتخاب یک میلیاردر اما این یکی و تام Steyer نیز انجام می دهند واقعا خوب کار با بخت و اقبال خود را. همچنین این واقعیت است که بلومبرگ مایل به استفاده از ثروت خود برای کمک به دیگر نامزد برنده اگر او نامزد به من می گوید که او می تواند خوب جمهور. من نمی می توانید ببینید تهمت قادر به تمسخر او راه او می کند هر کس دیگری. و سپس بعد از این انتخابات شاید ما می تواند خلاص شدن از شهروندان آمریکا و دریافت پول از سیاست است.

اموزش Ceike Meier, ملبورن

بیایید ایستادگی برای آزادی مذهبی

یکی از نامزدهای دموکرات گفت: رای دهندگان می خواهید یک پیشرو جمهور. اگر این بدان معناست که تحت پیگرد کسی برای امتناع از ایجاد یک کیک عروسی و یا شرکت در مراسم ازدواج هم جنس, گرفتن تهدید به مرگ و از دست دادن شغل خود را اگر شما ایستادن برای خود اعتقادات من فکر نمی کنم مردم می خواهم که.

اگر من اعتقاد متفاوت از شماست نه با من تماس تروریستی است. آنچه اتفاق افتاده به آزادی بیان? من شنیده ام نیست هر نامزدها خواسته که آنها ایستاده آزادی مذهبی. بیش از حد دولت برای من است.

جکی Elmore تیتوسویل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>