نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: Feb. 19, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

عوارض ‘تنها راه مناسب’ به صندوق جاده ها

آن را به اشتباه به هتل گردشگران پرداخت برای جاده ها در شهرستان Brevard. جمع آوری عوارض تنها راه مناسب برای صندوق جاده های ما. هر جامعه دردار باید یک غرفه تلفن مجموعه سایت برای کسانی که از ورود بر روی جاده است. هر عبور راه آهن در جاده های ما باید جمع آوری مالیات بر خودرو در این گذرگاه. این نوع از جمع آوری مالیات پشتیبانی شده توسط جمهوری خواهان به عنوان یک ایده عالی به عنوان اقصر طرق کاربران می توانند گواهی دهند.

متاسفانه فلوریدا انجام نمی دهد این همه در سراسر دولت است. ما نیاز کاربران را به پرداخت هزینه برای استفاده از آنها در حال حاضر رایگان دریافت کنید. “هیچ ناهار رایگان” است که ایران با شعار و فقط نگاه دبیرستان پارکینگ — باید وجود داشته باشد عوارض جمع آوری شده برای هر خودرو ورود و یا خروج هر مدرسه و پس از آن ما می تواند پرداخت معلمان بیشتر است.

توقف کمیسیون از تغییر توریستی بودجه و توقف تلاش های خود را برای استفاده از تالاب مالیات به صندوق چیزهای رایگان برای تحولات و حیوان خانگی خود پروژه.

Louis C. Freeman, جزیره مریت

جایی که پدران در پیشنهاد سقط جنین ،

وجود دارد خودنمایی شکاف در قوانین سقط جنین است که وجود دارد و کسانی که قانون گذاران فلوریدا در حال پیشنهاد من فرض کنیم باید آن را با توجه به عدم آموزش مسائل جنسی. آیا آنها نمی دانند که یک اهداکننده اسپرم لازم برای تولید یک کودک ؟ که در آن قوانین تعریف وظایف دهنده اسپرم?

عادلانه و منصفانه است. اگر مادر به اطلاع پدر و مادر او را پدر باید شناسایی شود او باید به اطلاع پدر و مادر خود و اجازه آنها برای سقط جنین.

پدر باید خود را برای هر مورد نیاز ویدئو را در سقط جنین که مادر است به سازمان دیده بان.

پدر باید سهم هزینه سقط جنین.

اگر آن است که یک مورد از محارم متهم باید با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

اگر مادر دارای هزینه های درمانی مربوط به بارداری پدر باید سهم هزینه. اگر او قادر به کار کردن است او باید او را حمایت.

پدر باید پرداخت حمایت از کودکان تا زمانی که خود را فرزند 18 و کمک به متوسطه آموزش و پرورش است.

لطفا قانونگذاران: گام به گام تا تصویب قوانین فقط قرار دادن دندان در آنها و اجرای آنها.

ان Coburn, کاکائو

نویسنده مهمان بود 1 واقع در کل ستون

وجود دارد تنها یک واقعیت — رامنی رای به استیضاح — در اخیر مهمان ستون توسط Stacy پاتل صندلی از Brevard County دموکرات کمیته اجرایی. باقی مانده است لجوج داستان و حزبی نفرت از جمهوری خواهان مجلس سنا.

ستون اساسا می گوید: “اوباما مقصر شکست تاریخی تست به عنوان یک ملت است.”

خانم پاتل باعث می شود هیچ اشاره ای به دموکرات ها’ راز حساس compartmented اطلاعات تسهیلات که در آن پنهان دادرسی انجام شده توسط آمریکا در زیرزمین پایتخت ایالات متحده به گیلاس انتخاب شاهدان برای استیضاح. هیچ جمهوریخواه شاهدان اجازه داده شد در SCIF. تنها پس از دموکرات های انتخابی در بر داشت شاهد است که خدمت خود را در دستور کار آنها ادامه با استیضاح. گیلاس برداشت به اصطلاح “شهود” شهادت بیشتر شایعات.

دموکراتیک شهود نمی تواند آمد تا با شواهد مستقیم; یکی از دموکرات کنگره مایک Quigley رفت تا آنجا که توهین به شعور همه آمریکایی ها با بیان “شایعات می تواند بهتر از شواهد مستقیم.”

زیر نیست-غیر منتظره غم انگیز و نگران کننده کلمات توسط خانم پاتل: “ترسو” با استفاده از شش بار در مورد اوباما. “شاه” دو بار استفاده شود و “دولت استبدادی.” “تف” و “سم” در موهن در مورد حس جمهوری خواهان و کمی کمتر سمی, “سوزش سر دل و “زخم معده است.”

آمریکا در حال درست “بزدل,” تبلیغ استیضاح جعل.

سناتور. ریک اسکات در یک Feb. 15 فلوریدا امروز ستون به روشنی توضیح می دهد که آسیب های انجام شده توسط دموکرات ها را به ملت ما توسط خود trivialized حزبی استیضاح.

شصت و سه میلیون آمریکایی را قبول نمی کند ما 2016 آرا از هم جدا مانند دیگر سند رسمی بود کشید پاره های مجلس نانسی پلوسی.

جان بل جزیره مریت

فقط می گویند رای

رئیس جمهور ما هرگز ناامید. فقط زمانی که شما فکر می کنم او می تواند در هر روز عمیق تر به قطره قطره شدن او عمیق تر می شود. و دوستان ما روبیو اسکات و Posey نشستن در سکوت به او از بین می برد و کشور ما موسسات در یک زمان.

رای مردم رای بدهند.

جو Tierno ملبورن

احساس عشق از کمیسیون

مرسی. چگونه خوش شانس و سپاسگزار من احساس شگفت انگیزی مدیریت کار شهرستان ما در کمیسیون در حال انجام برای همه ما است.

اجازه دهید را ببینید. آنها شگفت انگیزی قرار دادن دلار های مالیاتی ما در معرض خطر با ادامه پرتوی پس از تهدید توسط درنده ملحدان آمریکایی آمریکا برای جدایی کلیسا و دولت است. آن را احمقانه در بهترین حالت به بی اعتنایی به وکیل و ادامه این عمل است. هزینه: $490,000 پرداخت بیمه و 50000 دلار از جیب ما.

پس از آن وجود دارد در حال رشد تعداد عمدی کار افزودنیها به منشور کلاه که محدود مقدار از پول است که می تواند مطرح شود از مالیات بر املاک به 3 درصد به صندوق کلانتر Ivey را همیشه در حال رشد نیاز مالی با توجه به فراری رشد در این شهرستان است. اگر چه من نه دعوا کلانتر نیاز به افزایش بودجه راه آن انجام شد و تایید شده توسط هیئت مدیره عمدی بود کار به دور از 3% کلاه. کمیسیون راه می رفت دور از امانتی مسئولیت اعطا اضطراری پیاده روی برای کلانتر بودجه نیاز به جای کار بودجه شامل نیاز دارید. چه خوب من احساس می کنم خیلی خوش شانس.

البته وجود این نیم درصد افزایش مالیات بر فروش به مدت شش سال به صندوق مدرسه زیرساخت نیاز دارد که باید تامین مالی به درستی در تمام طول.

و آخرین, چگونه در مورد 39 درصد افزایش در سطل زباله حذف قرارداد ؟ اما صبر کنید که به عنوان یک هزینه کردن مالیات خود مالیات است.

OK مالیات دهندگان: دیدن روند ؟

Gary نف ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>