نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: Feb. 8, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

بیایید می گویند هیچ به جدید IRL ورودی

یک ورودی جدید به IRL فاجعه بار خواهد بود برای Brevard County است.

این امر از بین بردن مانع جزیره حفاظت که در جزیره مریت را فراهم می کند برای شهرها و خانه های اطراف IRL در طول طوفان است. اگر وجود داشت یک ورودی در طول طوفان ایرما آن را ایجاد کرده اند که قوی موج طوفان به IRL باعث جاری شدن سیل عمده و خیلی بیشتر خط ساحلی washouts ساختمان فرو می ریزد, راه آسیب و مارینا آسیب. آسیب است که ما دیدم تنها ناشی از باد رانده دریاچه اثرات. باد رانده دریاچه اثرات بسیار کمتر از طوفان اقیانوس ها موج است که می تواند 14 فوت بالا. که محاسبه موج طوفان به خانه من در Loxahatchee رودخانه حدود یک مایل از ورودی به اقیانوس اطلس.

جزر و مد نوسانات را ایجاد قوی جریان و در نتیجه قابل توجهی فرسایش خط ساحلی در سراسر IRL. این امر نیاز به ساخت و ساز از گران خط ساحلی حفاظت و سالانه برنامه های تعمیر و نگهداری.

آلودگی ناشی از IRL خواهد جریان را به اقیانوس اطلس و آلوده ما سواحل است. ما نباید ما گسترش آلودگی به سواحل ما آنها را نا مناسب برای شنا کردن و کشتن ماهی وجود دارد بیش از حد.

آلودگی در IRL نیاز به تمیز کردن و منابع آلودگی متوقف شد. ما باید از آلوده کردن تمام اراضی و آبهای اطراف ما.

لایحه کلاین تیتوسویل

دست و پنجه نرم کردن برای بیشتر قلدری فریب

طعنه? پس از سخنرانی رئیس جمهور در روز سه شنبه به نظر می رسد که اقتصاد در حال انجام است. آفریقایی آمریکایی جامعه است که به طور کامل به کار است و هرگز غنی تر است. غیر قانونی بیگانگان در راه خود را به که در آن از آنها آمد و سرمایه گذاران در بازار سهام (که همه از امریکا به نظر می رسد) تا آنجا که 100% غنی تر است. همه فوق العاده است ،

همانطور که برای دموکرات ها به نظر من هیچ Anglo-Saxon سفید مرد همیشه رای برای یک زن یا عضو LBGT جامعه برای رئیس جمهور. به طوری که حذف سه از پنج نامزد. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح اعلام کرد که هیچ سوسیالیستی خواهد شد و تا کنون بیش از دولت (اگر او آن را می گوید آن باید درست باشد) به طوری که حذف برنی ساندرز. این شکست با اوکراین همه اما اطمینان است که جو بایدن هرگز برنده خواهد شد به خاطر “ظاهر” فساد القا در ذهن رای دهندگان (تهمت برنده بدون اوکراین بررسی).

بنابراین من حدس می زنم ما نیاز به دست و پنجه نرم کردن برای چهار سال آینده و تحمل فریب قلدری و تحریف قانون اساسی از دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. بزرگ.

برندا J. کالاهان پالم بای

رامنی ‘یک نمونه از صداقت’

من لال هستم پس از گوش دادن به فصاحت از سن. میت رامنی دفاع از وجدان خود را. او می دانست که عواقب آن با تهمت و تهمت حامیان اما در زمان شیرجه رفتن به هر حال.

به عنوان یک دموکرات من در ترس از خود شجاعت یادآور که ما بیشترین شهدا. Joan of Arc ایستاد در برابر کلیسا که او را محکوم دیوید مغلوب به مراتب قوی تر جالوت عیسی ایستاده بود و قوی در برابر کسانی که او را به مرگ. میت رامنی در نظر گرفته خواهد شد از تاریخ به عنوان یکی از شجاع ترین, ترین های اخلاقی مردان در حافظه اخیر است. او یک مثال از یکپارچگی در این نگران کننده بار.

هلن بنت رککلدگ

دموی تغییر لحن در میت

چگونه می تواند دموکرات ها بود به طوری نشئه در مورد یکپارچگی میت رامنی پس از هجوم او را به عنوان غیر قانونی مدیر عامل شرکت “Bain کرکس سرمایه داری” و اتهام که او هرگز خود پرداخت مالیات ؟ این انتقاد بود البته توجیه این واقعیت است که او انتخاب شد او ؟

استیضاح تاکتیک متفاوت است اما هدف همان باقی می ماند.

Kenneth Bonin, ملبورن

ایمان انرژی توسط یک مرد

من یک آمریکایی است.

در فوریه. 5 که یکی از میت رامنی در سخنرانی خود دين خدا را بیشتر به انرژی ایمان من از هر چیزی که من همیشه می توانید به یاد داشته باشید.من احساس می کنم مانند کل کشور, تا به حال خوب, آرام, آرامش بخش حمام است.

جین تامپسون ملبورن

Demings در خدمت ترکیبات خوبی

فوریه. 6 نظر قطعه توسط جو Gruters رئیس فلوریدا از حزب جمهوریخواه excoriating وال Demings برای نقش خود در استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمت بود قطعا دور از انتظار نیست. اما آن را نشان می دهد خوانندگان چگونه عصبانی و مضطرب جمهوری خواهان تبدیل شده اند بیش از این از حقایق روشن است که اشاره به استیضاح.

Demings است از اورلاندو و خدمت او برای اولین بار اصطلاح در مجلس نمایندگان. یکی از خانه را برجسته استیضاح مدیران در مرکز صحنه در مناظره با حقایق و دلیل به عنوان او به دقت مشخص شده در پایان نامه. این جای تعجب نیست که حزب جمهوریخواه در فلوریدا است آشفته و مضطرب در مورد اثر او تا به حال در شنوندگان. عمق دانش خود را همراه با قدرت از او فصاحت و بلاغت ساخته شده برای توجه گوش دادن.

من با وال Demings در نقش خود به عنوان رئیس اورلاندو اداره پلیس حدود نه یا ده سال پیش. ملاقات ما در آن چیده شده بود توسط من و پسر که مشغول به کار برای Demings در آن زمان است. داشتن نزدیک شاهد حتی پس از آن او شدید و میل به خدمت به مردم از اورلاندو و به این شهر امن برای آنها من را تحت تاثیر قرار. او به خوبی آموزش دیده برای نقش خود را به عنوان رئیس و او کاملا به خوبی آموزش دیده برای ارائه بهترین نمایندگی او احتمالا می تواند برای ترکیبات خود را در اورلاندو است. من فقط آرزو می کنم او به نمایندگی از منطقه من به عنوان به خوبی.

بنابراین رئیس Gruters من فکر نمی کنم شما موفق خواهد بود در هر فلوریدا ذهن در مورد وال Demings.

Susan A. Zwieg, جزیره مریت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>