نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 18 ژوئیه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

اشتباه زمان را به خارجی ها در اینجا

در یک روز صبح اخیر من در بحث ایمنی از حذف کردن یک بسته در یک فروشگاه یو پی اس. سپس من تو را دیدم فلوریدا امروز تیتر بیان “مسابقه آینده به فضا ساحل.”

آن را به یک بسکتبال مسابقات در اصل برنامه ریزی شده بود در کانکون, مکزیک, اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس خیلی بد بود در کانکون یک سوئیچ ساخته شده بود به آمریکا و Brevard County انتخاب شد. Brevard County! چهار شنبه 17 جولای بود 24 روز متوالی است که فلوریدا اضافه کرده است حداقل 5000 جدید موارد مثبت این ویروس.

در این مقاله آمده است که توسعه گردشگری ورزشی کمیته اعلام کرد که مسابقات, که در آن بسیاری از دانشگاه های خارج از فلوریدا شرکت خواهد کرد نه به ذکر تعدادی از coronavirus موارد شده اند که روند رو به بالا در هر دو شهرستان Brevard و در سطح ایالت.

من امیدوار بودم که ما حاکم بر مقامات خواهد همه چیز ممکن است برای صاف و منحنی ارائه به شهروندان در شهرستان ما برخی از امید است. این به نظر نمی رسد به صورت. برای من آن است که دلسرد ناامید کننده و بله دیوانه کننده است.

جین تامپسون ملبورن

بازگشت به فاز 2 به نظر می رسد

من نمی توانم صحبت می کنند برای دیگران. قبل از همه گیر خانواده من خوردند برای صبحانه سه تا چهار بار در هفته. شام خارج شد و دیگر دو تا سه بار در هفته. ما دگرگون سه لیگ و تمرین یک یا دو بار در هر هفته. ما اختیاری پول شد و در نتیجه محلی توزیع شده است. تحت فاز 1 این متوقف شده است.

زمانی که دولت رفت و به فاز 2 ما شروع به رفتن به صبحانه دوباره و ما دوباره ما بولینگ عمل. تا زمانی که تعداد COVID-19 موارد شروع به افزایش دوباره در اینجا در بروارد. بیش از حد بسیاری از مردم انتخاب نه به پوشیدن ماسک. پس از آن ما تصمیم به بازگشت به قبل از فاز 2 دستورالعمل. این بود که تصمیم ما.

پول ما یک بار دیگر نیست صرف شده را به صورت محلی. متاسفانه تجار محلی قرار داده شده است در موقعیت unenviable توسط دولت با توجه به موقعیت آن در ماسک.

پاتریک گرنویلل ملبورن

Adkins به دنبال بهتر بروارد

داشتن زندگی در Brevard County برای بیش از 45 سال من را دیده اند بسیاری از تغییرات — برخی خوب و برخی بد.

در طول این 45 سال من شده است دستیار مدیر در وین-دیکسی دین و tri-county مدیر فروش برای Kemper سیستم های کسب و کار و در حال حاضر من کشیش کلیسا خانه در شهر پالم بای.

بد است که تغییر سیاست است. در نظر من آن متوقف بودن مسئله محور و تبدیل شدن به بیشتر از یک بی پایه و اساس ترور شخصیت. محبوبیت بیش از شخصیت خود خدمت سیاستمداران حرفه ای برای منافع شخصی و پرداخت از نفع شخصی در مقابل “مردم توسط مردم و برای مردم” به نظر می رسد به هنجار.

این سناریو را تغییر دهید.

در می آید Marcie Adkins, در حال اجرا برای منطقه 53 فلوریدا در مجلس نمایندگان.

صداقت مجرب و تحصیل کرده با یک دکترای خود را در اقتصاد و کسی که خواهد نکنید که این ترکیبات از Brevard County است.

نه در آن برای تبدیل شدن به یک سیاستمدار حرفه ای بلکه برای بهبود Brevard County است. نه در مسابقه برای منافع شخصی بلکه برای افزایش مردم از Brevard County است.

من باور دارم که او بلیط برای هدایت سیاست بازگشت به هدف اصلی خود: به حکومت با حکمت برای مقابله با این مسائل مواجه هستیم و داشتن آینده مردم شهرستان Brevard به عنوان عامل ایجاد انگیزه است که همواره تصمیم گیری.

به جهنم همسر من, بتسی, و من به طور کامل پشتیبانی Marcie Adkins ساخته شد.

برگرد. Kenneth دلگادو پالم بای

FPL: ما با شما کار خواهد کرد در قبض خود را

پیشرو در فلوریدا قدرت و نور شرکت تیم خدمات مشتری من می دانم دست اول چگونه عمیقا کارکنان ما در مورد مراقبت از مشتریان ما در خدمت است. خود را فوق العاده شفقت همچنان بر روی صفحه نمایش کامل در این کوروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

به عنوان ما همچنان به حالت تعلیق اشکالی برای عدم پرداخت هزینه, FPL کارکنان در حال همکاری نزدیک با مشتریان به ترتیب برنامه های پرداخت و صرف هزینه های اواخر برای کمک به مدیریت خود تعادل برجسته. و ما در حال اتصال مشتریان با کمک های مالی که قابل توجهی افزایش یافته و با توجه به همه گیر.

با این حال بسیاری از مشتریان ما تماس نیست ما برای کمک. لطفا می دانم که اگر شما در حال تلاش برای پرداخت خود را FPL لایحه, ما در اینجا به بحث در مورد چگونه ما می تواند کمک کند. ما سابقه ای طولانی در همکاری با مشتریان ما است. تمام طول می کشد یک تماس تلفنی.

در حالی که ما هرگز می خواهم به نوبه خود چراغ خاموش برای عدم پرداخت هزینه — به خصوص در طول این زمان دشوار است — ما باقی می ماند آگاه که عدم پرداخت صورتحساب برق هستند و در نهایت برای پرداخت تمام FPL مشتریان.

ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی ما COVID-19 سیاست های به اطمینان حاصل شود که ما در حال حمایت از مشتریان در حال تجربه مشکلات در حالی که همچنین ایجاد توازن میان نیازهای همه ما بیش از 5 میلیون مشتریان.

اگر شما نیاز به کمک دارید لطفا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم در 800-226-3545.

کریستوفر چپل جونو ساحل

یادداشت سردبیر: کلیسای فلوریدا قدرت و نور معاون رئیس جمهور از خدمات به مشتریان است.

یادداشت سردبیر در انتخابات-بر اساس حروف

نامه در حمایت از نامزدهای سیاسی اجرا خواهد شد از طریق Aug. 13-پنج روز قبل از سال 2020 اولیه انتخابات. ارسال نامه به [email protected] همه حروف باید 250 یا کمتر کلمات و باید دریافت شده توسط Aug. 11 برای انتشار در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>