نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: ژوئیه 26 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

آن را بیش از حد به زودی برای باز کردن درب مدرسه

سه هفته پیش تنها یک شهرستان کمیسر فکر کردم لازم بود به دستور ماسک در بروارد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس. به جای یک قطعنامه به تصویب رسید نشان می دهد که مردم پوشش چهره خود را زمانی که در اختیار خود را دارند. حفاظت از سلامت مردم است و بدل به یک بازی سیاسی است.

در حال حاضر این بازی مطرح شده به یک سطح بالاتر که در آن ما خود فرماندار است امتناع حفاظت از کودکان و معلمان از فلوریدا. او با جسارت به قلدری و تهدید تخته مدرسه با خودداری از بودجه اگر آنها حاضر به بازگشایی آجر و ملات مدارس در ماه اوت است. هرگز به ذهن است که ما شاهد چندین روز از شکستن رکورد COVID-19 موارد در دولت است و ما در میان نقاط داغ در جهان است. وجود دارد گزینه های دیگر در دسترس است اما Ron DeSantis اصرار دارد که آجر و ملات گزینه بخشی از هر مدرسه منطقه طرح بدون در نظر گرفتن عواقب آن.

هیچ بودجه هیچ دستورالعمل مناسب و یا حتی یک استراتژی خروج باید این ویروس همچنان به گسترش در مدارس. ما عفونت اعداد بالاتر از در ماه مارس زمانی که فرماندار تعطیل دولت است. فلوریدا مثبت نرخ بالای 18% جولای 23 و در عین حال رهبری ما این است که حمایت از بازگشایی مدارس که کارشناسان بهداشت و درمان در حال صدور هشدار دادند.

هیچ گزینه مناسب وجود دارد اما قطعا وجود دارد یک شکست قابل پیش بینی در افق ما. آن است که بیش از حد به زودی و بروارد نیاز به فشار به عقب و انتخاب امن ترین دستورالعمل برای باز کردن مدارس در زمان مناسب.

جوآن مجید جزیره مریت

یادداشت سردبیر: مجید است یک نامزد برای فلوریدا خانه Dist. 51.

ما باید آگاهانه نظرات به محافظت از کودکان و نوجوانان

فلوریدا وزارت بهداشت حاضر به ارائه راهنمایی به مدرسه تخته هر یک شهرستان در ایالت فلوریدا که به آب و یا نه آن را بی خطر است برای فرستادن بچه ها به مدرسه است. نیست که بخشی از کار وزارت بهداشت? چرا آنها را ترک که تا به مدرسه تخته برای تعیین? که باید با اقتدار در این زمینه ؟

من به عنوان خوانده شده در فلوریدا امروز: “فلوریدا وزارت بهداشت در Brevard County, همراه با ادارات بهداشت محلی در جاهای دیگر در کشور کاهش یافته است به توصیه های ایمنی از بازگشایی مدارس ترک مدرسه مدیره را قضاوت صریح و روشن و بدون راهنمایی از محلی کارشناسان بهداشت عمومی.” من باید بپرسید: چرا ؟ آنها ترس را به تماس بگیرید, بنابراین به عنوان به نه توهین فرماندار? من ترجیح می دهم که ما دریافت بیشتر مطلع نظرات ما می توانیم. به طوری که علم و سیاست در تصمیم گیری سرنوشت فرزندان ما. آنها آینده کشور بزرگ ما است و نباید به عنوان خوکچه هندی.

کارل Sieglitz, جزیره مریت

در اینجا بر روی زمین …

برای سال علم فرض وجود موازی یا جایگزین میکنند. در حال حاضر, وجود دارد, اثبات وجود خود را در فرم از رژیم صهیونیستی است. DeSantis’ اظهارات در فلوریدا coronavirus بیماری همه گیر.

در مطبوعات روزانه, حوادث شهروندان در حال درمان به اظهارات مانند “ما به وضوح تثبیت شده با موارد جدید” و “ما قطعا روند در جهت بهتر است” که تنها می تواند مشاهدات از کسی که تجربه یک جایگزین جهان.

متاسفانه بقیه از ما گیر با واقعیت های این جهان.

داگلاس Spahr کاکائو

نامزد ‘می بیند همه طرف از هر موردی’

مهم ترین تاریخ برای انتخابات محلی است Aug.18. که تاریخ ما انتخاب قضات و سیستم قضایی ما در بحران است. قضات تنها خویشتن داری پلیس و دادستان در یک سیستم که در آن بسیاری از متهمان ناتوان هستند. اما بیش از حد بسیاری از قضات فقط با مهر لاستیکی مهر کردن خواسته های دادستان و ادعای پلیس. قضات پرداخت می شود در خارج از دادگاه هزینه های جمع آوری شده از کسانی که آنها پیدا کردن مقصر. بیشتر اعتقادات پول بیشتر. آن را به نام “صندوق عدالت” را ترک کرده است و ما با بیشتر زندانیان بیش از هر کشور دیگری در روی زمین است.

یک نامزد مایکل Bross به ما کمک خواهد کرد بازگشت به سلامت عقل. او 34 سال از آزمون تجربه در هر رده از قانون می بیند و همه طرف از هر مورد. او به خوبی می داند مصیبت های وابستگی به مواد مخدر و حبس است که گریبانگیر بسیاری از خانواده ها در جامعه ما و او را در زمان به عنوان اگر توسط نیروی مطلق را کشیده قربانیان خود را از ورطه و بازگشت آنها را به مولد شهروندی است.

باور نکردنی, حریف خود در این انتخابات, مناظره هرگز انتخاب شده است و در واقع “بی حد و حصر” توسط دولت قضایی پانل مشاوره. در عین حال سیاسی رئیس overrode پانل به پاداش دوستان خود را با یک دفتر که قدرت مرگ و زندگی است. این است که فساد ساده و ساده است. ما نیاز به قضات که تجربه واقعی در دادگاه و انگیزه میل به عدالت برای همه نه فقط برای قدرتمند است. ما نیاز مایکل Bross.

دانیل Woodard, جزیره مریت

Oregeon در مقابل فدرال

من لذت می برد و داستان در مورد اورگان دادستان کل تلاش برای دریافت یک سفارش محدود در برابر دولت فدرال است. شاید جنوب باید تلاش کرده اند که در سال 1861. ما ممکن است یک کشور متفاوت امروز.

ویلیام Redman ملبورن

این سخت است نه به درک

اخیر فلوریدا امروز تیتر: “چه رفت در فلوریدا.” آن را بسیار ساده است. فلوریدا در ادامه به انتخاب مردم است که در درمان علوم به عنوان افسانه و اسطوره به عنوان علم است.

گرگوری پیرس Cooca

یادداشت سردبیر در انتخابات-بر اساس حروف

نامه در حمایت از نامزدهای سیاسی اجرا خواهد شد از طریق Aug. 13-پنج روز قبل از سال 2020 اولیه انتخابات. ارسال نامه به [email protected] همه حروف باید 250 یا کمتر کلمات و باید دریافت شده توسط Aug. 11 برای انتشار در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>