نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: ژوئیه 3 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

آموزش مجازی و دسترسی

ژوئن 15, سرمقاله “پدر و مادر نگران در مورد چگونه کودکان خواهد شد یادگیری” به بحث در مورد جوانب مثبت و منفی از آموزش مجازی. آن اعلام شد که 1 ٪ تا 3 ٪ از بچه ها هرگز وارد شده به این سیستم عامل آموزش الکترونیکی. من پیشنهاد می کنم که دلیل این امر این است که این دانش آموزان لازم نیست که یک کامپیوتر در خانه خود را. پس از حدود 50 درصد از دانش آموزان در بروارد مدارس ابتدایی بخشی رایگان و کاهش ناهار برنامه آن می ایستد به همین دلیل است که داشتن یک کامپیوتر می تواند یک اولویت بالا در خانواده خود را. و پس از آن وجود دارد نیاز به دسترسی به اینترنت. طیف AT&T, Comcast و Connect2compete پا کرده اند تا بشقاب و ارائه حداقل قیمت خدمات اینترنتی به آن دسته از خانواده هایی که واجد شرایط.

رژیم صهیونیستی. DeSantis توصیه است که مدارس راه اندازی “تابستان بازیابی” برنامه برای کودکان و نوجوانان که به آنها نیاز دارید. دوباره, هیچ, کامپیوتر, بدون, تکمیل درس.

آنچه یک دانش آموز را به انجام ؟ خوب در شهرستان Brevard وجود دارد این است که یک سازمان به نام کامپیوتر پیشبرد آموزش و پرورش, Inc. کامپیوتر پیشبرد آموزش و پرورش است 501(C)(3) گروهی از داوطلبان که جمع آوری استفاده می شود کامپیوتر, بازسازی, به روز رسانی آنها و سپس آنها را کمک مالی به دانش آموزان مدارس و معلمان و هر کسی که در صدد است به بهتر خود را از طریق آموزش و پرورش.

هر کسی که نیاز به یک کامپیوتر می توانید درخواست آنلاین در ComputersAdvancingEducation.org. از یک دوست بخواهید با یک کامپیوتر به کمک و یا رفتن به کتابخانه های عمومی و استفاده از یک کامپیوتر است. لطفا به ما کمک کلمه.

بابی Lasher کاکائو

این تصویر در پورت سنت جان

دیگر شهرهای فلوریدا با کلمه “پورت” در نام خود را بزرگتر و بیشتر پارکینگ در رمپ قایق و یا پارک در آب است. من اعتقاد دارم که پورت سنت جان نیاز به حداقل یک نشانه است که در آن گردشگران می توانید یک عکس را. خلاق و نشانه ای خواهد بود در یک توقف همراه U. S. 1 که در آن مسافران می تواند نشان می دهد دیگران از طریق تلفن همراه عکس, جایی که آنها در حال سفر است. و اگر یک موشک پرتاب شد رفتن پشت نشانه ای حتی بهتر است.

پاتریک شرودر پورت سنت جان

لطفا ماسک اجباری

نامه سرگشاده ای به رژیم صهیونیستی است. DeSantis و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن:

هنگامی که این موضوع از نصب کمربند ایمنی در اتومبیل برای اولین بار آمد, Lee Iacocca که به کمک طراحی فورد موستانگ و رئیس کرایسلر بود و به شدت مخالف: مردم نمی رفتن برای کمربند ایمنی; آنها را هزینه ماشین سنگین; آنها را دور راننده استقلال.

در سال 1995 تصویب شد ساخت کمربند ایمنی اجباری در خودروهای سواری — و همه در یک بار Iacocca اعلام کرد که او شده است می خواهم به نفع آنها تمام وقت است.

در حال حاضر در سال 2020 در حال حاضر برای ما COVID-19 ایمنی لطفا آن را اجباری برای همه به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله. شما دو آقایان سپس می توانید اعتبار برای صرفه جویی در زندگی — شاید زندگی بیشتر از ذخیره شده توسط کمربند ایمنی.

ماسک باید بیشتر اختیاری از کمانش تا قبل از رانندگی است.

باربارا Bayley, ملبورن

مغلوب ساختن پیشی جستن را به خوبی انجام می دهند توسط اقلیت

در پاسخ به Duane Graff نامه اخیر همه را به انجام بهترین آنها می توانند در این محیط جدید. من شما را درک تلخی خشم و سرخوردگی. شما قرار داده ایم ایمان خود را در یک مهمانی است که ترویج نفرت نژاد-طعمه و بی اعتمادی عمومی در حالی که این ادعا از آن طرف دیگر که متنفر است.

نگاهی دیگر نامه خود را از آن exudes نفرت و حسادت. رئیس جمهور ما انجام داده است و بیشتر برای اقلیت ها بیش از هر رئیس جمهور در 35 سال است. قبل از COVID-19 اقلیت به حال سابقه اشتغال او تصویب اولین مرحله عمل در برابر صدور حکم ، وی افزود: 25 درصد افزایش در بودجه به تاریخی سیاه و سفید کالج ها (HBCU) ایجاد غرامت از طریق آموزش و پرورش است که تنها راه واقعی برای ایجاد یک محیط را قادر می سازد که اقلیت به جلو و اقامت جلوتر. اینها فقط دو نمونه است.

بله ما نیاز به پلیس اصلاحات — و نه پلیس defunding. اگر شما می خواهید باندهای مصرف بیش از فقط در ادامه با آن است. پلیس بیشتر حوزه در حال حاضر خود-تصویب تغییرات است که صحیح بسیاری از مشکلات موجود و بی عدالتی. من از همه می خواهیم برای جلوگیری از گوش دادن به regurgitated دروغ گفت و در واقع نگاه اجرایی سفارشات تهمت تصویب شده است. آن را بیش از حد بد نمی تونیم از خانه برای کار با بقیه کنگره اما این اتفاق نمی افتد پس پلوسی فرماندهی خانه با پروکسی رای گیری.

اولین رئیس جمهور سیاه پوست را عملا چیزی برای اقلیت جز آنها احساس قربانیان. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع کمک به هر کسی که می خواهد یک زندگی بهتر و او ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول مدت است.

رابین Ricker, تیتوسویل

این POTUS و روسیه

من کاملا مبهوت در خبری که هوش ما جامعه یافت می شود که پوتین ارائه شده (و پرداخت) نعمت به طالبان وابسته به داعش و کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. این گزارش می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد این خبر در مارس سال 2020 همراه با گزینه های مختلف از اقدامات.

این اقدامات از جمله شامل تحریم ها علیه روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش شده است به انجام مطلقا هیچ چیز. اوه او درخواست که روسیه اجازه داده می شود برای پیوستن G-7. یا شاید روسیه به پاداش برای داشتن سربازان آمریکایی کشته شده توسط ما خروج بسیاری از نیروهای ما از آلمان است. بسیاری از جمهوری خواهان به طور کامل درک کنند که این یک هدیه به روسیه است.

ما می دانیم که تهمت کاهش بودجه به COVID-19 تست برای حفظ اعداد پایین. آیا آزمایش مردم را بیمار می کند ؟

این نوامبر لطفا رای با آمریکا و نه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

سوزان Termini, جزیره مریت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>