نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: ژوئیه 30 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

گسترش این کلمه: این آنفولانزا

COVID-19 نیست آنفولانزا. هیچ چیز مانند آن. به نظر می رسد بیشتر از چیزی است که حمله به سیستم گردش خون و باعث محدودیت جریان خون و لخته شدن خون. این امر منجر به حملات قلبی و سکته مغزی, تشنج قطع عضو بسیاری از مسائل روانی مانند از دست دادن حافظه, آفازی و مجموع اختلال شناختی. آن را دارای عواقب طولانی مدت برای بازماندگان فیزیکی و روانی و عواقب. حتی اگر شما جوان و سالم فردی شما ممکن است در دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت به این دلیل است. ما فقط هنوز نمی دانند که اگر اینها دائم و یا موقت.

تکرار می کنم این است که یک آنفولانزا: نه در هر راه آنها قابل مقایسه است. من فقط به حال کسی به من بگویید که “خدا” ارسال خواهد آفت قبل از جهان به پایان رسید و من باید اعتماد خود را برنامه ریزی برای آینده. من درک که خدا/یک قدرت بالاتر به ما آموزش مردم از علم برای مبارزه با بیماری است. آنها مهر فلج اطفال و آبله در طول عمر من است. آنها آمده اند تا با درمان ایدز و بیماری های دیگر که وجود ندارد هنگامی که من در حال رشد بود. آنها بر روی زمین در این زمان و مکان: خدا باید آنها را در اینجا برای کمک به. من اعتماد آنها را در مقابله با این طاعون. من می خواهم این پزشکان و دانشمندان موفق به پیدا کردن درمان برای کسانی که تحت تاثیر و یک واکسن برای نگه داشتن هر کس دیگری سالم است.

Paul J. کامینز جزیره مریت

ماسک-پوشیدن است بدون از دست دادن آزادی

بسیاری از مردم احساس می کنید که آنها در حال از دست دادن آزادی خود را تا زمانی که دولت و یا کسب و کار نیاز به ماسک به دلیل coronavirus. من آرزو می کنم کسانی که مردم معترض ماسک مورد نیاز خواهد فکر می کنم از زیر قیاس. ما باید بر علیه قوانین رانندگی در حال مستی. این قوانین ساخته شد برای محافظت از هر دو راننده و جامعه است. ما نمی شکایت دارند که دولت در زمان دور ما آزادی به درایو مست. این است که چون ما می دانیم که آن را امن تر برای همه درگیر. است که چرا ماسک پوشیدن یک ایده خوب است.

لطفا فکر نمی کنم از آن را به عنوان از دست دادن آزادی. فکر می کنم از ماسک پوشیدن به عنوان حفاظت از مردم است. قوانین در حال ساخته شده زیرا مردم در حال حاضر به مطابقت بهتر خوب بدون آنها. من آرزو می کنم که مردم شورشی علیه پوشیدن ماسک در هنگام ورود به موسسات خصوصی از جمله محیط کار — حتی برخی از تهدید خشونت — آیا درک می کنم که آن را در مورد گرفتن دور خود را به آزادی است. آن را در مورد حفاظت از جامعه است. چگونه احساس می کنید اگر آزادی به رانندگی بازگردانده شد و یکی از اعضای خانواده کشته شد توسط یک راننده مست? اجازه دهید مراقبت از جامعه ما است.

باربارا Shepheard ملبورن

شبیه داستان های مختلف نتایج

این نامه محبوب است به عنوان دور به عنوان دستور کار این جریان اعتراضات اما پس از خواندن این مقاله در مورد بازداشت برای رفتن را از طریق یک علامت توقف من تا به حال برای گفتن آنچه که برای من اتفاق افتاده.

من, هم, رفت و از طریق یک علامت توقف و کشیده شد بیش از یک ملبورن افسر پلیس است. من نورد پایین پنجره من و من مجوز ثبت نام و کارت بیمه قبل از افسر رسیده ، او از من خواست برای این اسناد و من از او پرسیدم چه من. او به من گفت که من رفتم از طریق یک علامت توقف بدون توقف. من گفتم: “من می دانم که من باید متوقف متاسفم.” او از من پرسید اگر من بود. من گفتم نه. سپس از او پرسید: اگر من بر دارو و یا مواد مخدر. دوباره به من گفت هیچ. سپس از او پرسید که کجا بودم و کجا من از آینده بود.

پس از من پاسخ این پرسش را او به من داد به اسناد و مدارک من و گفت که او قرار بود به من اجازه دهید با یک هشدار در این زمان. به من گفت: متشکرم. او خود را در ماشین و سوار کردن.

تفاوت بین این دو داستان که منجر به نتایج مختلف است که برای خواننده به کشف کردن.

آرتور Kahl پالم بای

Ballou است بهترین انتخاب برای قاضی

یک نامه اخیر نویسنده توصیه می شود مایکل Bross برای قاضی است.

من ديده ام آقای Bross برای تمام زندگی خود را. صحبت به عنوان یک متخصص خبره در دادگاه های کیفری قانون که تمرین و تدریس این موضوع در بروارد بیش از سه دهه من کاملا unimpressed قانونی صلاحیت.

از سوی دیگر حریف خود را قاضی Ballou پشتیبانی در سراسر طیف — توسط وکلای دفاع دادستان و مدنی پزشکان در طول 18 مدار. قبل از صعودی به نیمکت قاضی Ballou صرف سال ها به عنوان یک دادگاه منصوب دادرس که در طی آن او نشان داد که حتی دست رفتار های مورد نیاز از یک قاضی خوب است.

در حال بازنشسته از عمل, من نمی خواهد که به نظر می رسد قبل از هر. بنابراین من هیچ علاقه ای به غیر از در که مناسب بهترین نامزد است. این است که حتی نزدیک است.

قاضی Ballou عالی شهرت در جامعه حقوقی نیز مرا تحت تاثیر قرار. او از من حمایت و رای دادن.

Gary Beatty, Sharpes

یادداشت سردبیر: بیتی است بازنشسته از 30 سال به عنوان دستیار دادستان در شهرستان Brevard

که فقط بیش از حد سر در گم پول

من می بینم که کارفرمایی پت Mahomes از Kansas City Chiefs شده است a 10-year, $450 میلیون قرارداد. که با این نسخهها کار به $865,384.62 در هر هفته به مدت 10 سال اگر شما می خواهید به آن نگاه کنید که راه. این است که تا چه NFL کمیسر می سازد.

من دیگر می خواهم به تماشای فوتبال یا تقریبا هر ورزش دیگر. کل این وضعیت واقعا کاملا پوچ است.

تیم Janecke ملبورن

یادداشت سردبیر در انتخابات-بر اساس حروف

نامه در حمایت از نامزدهای سیاسی اجرا خواهد شد از طریق Aug. 13-پنج روز قبل از سال 2020 اولیه انتخابات. ارسال نامه به [email protected] همه حروف باید 250 یا کمتر کلمات و باید دریافت شده توسط Aug. 11 برای انتشار در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>