نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 4 ژوئیه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

نگاهی به زانو در مکان مناسب و زمان

شما ممکن است شنیده ام از عبارت “نی که پشت شتر را شکست.” من در نهایت آن را با کسانی که بر این باورند که آنها در حال بی احترامی به پرچم و سرود از کشور بزرگ ما زمانی که آنها “به زانو” در یک رویداد ورزشی. برای برخی از دلیل آنها فکر می کنم آنها می توانند به زانو در برابر “نژادی و بی عدالتی” و “خشونت پلیس” بدون بی احترامی به نمادهای کشور خود. این یک انتخاب نادرست در نظر من است. علت این است که فقط اما جایی که آنها را انتخاب کنید و به آن اعتراض نشده است.

من احترام حق خود را در اعتراض به, اما من اعتقاد دارم که آنها را به احترام و حمایت از همه آمریکایی ها اگر آنها آن را در راه است که نه بی احترامی به پرچم و سرود.

نگاهی به زانو در مقابل یک ایستگاه پلیس با مطبوعات در آن حضور داشتند. نگاهی به زانو در مقابل کنگره یا کاخ سفید کرسی های قدرت است. نگاهی به زانو در ورزشی یک کنفرانس مطبوعاتی. آنها همیشه وجود دارد.

نگاهی به زانو در جایی که نقطه خود را در سراسر بدون رفتن در برابر احترام به همه رنگ و نژادها و جنس و غیره. که افتخار و فوت کرده اند برای پرچم ایالات متحده آمریکا است.

ان پترسون Viera

فراموش antimaskers در مورد مراقبت از امنیت ؟

من شگفت زده برای دیدن مردمی که اعتراض داشتن به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به محافظت از دیگران است. نه تنها آنها نمی مراقبت در مورد ساخت دیگر افراد بیمار بدیهی است که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد نگه داشتن خود را امن به عنوان به خوبی.

هر زمان من در اطراف افراد دیگر من این ماسک صورت در, بنابراین من می تواند نسبتا مطمئن شوید که اگر آنها بیمار آن را نمی خواهد به خاطر من. من فکر می کنم که تنها حس مشترک است اما ظاهرا برخی از افراد نمی دانند که در مورد حس مشترک. من آنها را در جمعیت بدون ماسک صورت و در اکثر موارد آنها به نظر نمی رسد به مراقبت که آیا فرزندان کوچک مریض یا نه.

من می توانم درک اگر کمیسیون شهرستان است مردد به حکم پوشیدن ماسک صورت, اما کسب و کار باید به آنها نیاز حداقل برای ایمنی کارکنان خود را. آنها همچنین باید بدانید که وجود دارد یک کل بسیاری از ما که نمی خواهد متوقف کردن و یا فروشگاه در کسب و کار خود را اگر آنها نمی, نیاز, ماسک صورت از مشتریان خود را به عنوان به خوبی.

مامان همیشه می گفت: “شما می توانید ثابت نادان اما شما نمی توانید ثابت احمقانه است.” این مردمی زندگی می کنند که اثبات آن درست است.

مایکل Bohannon, ملبورن

قایق عکس رژه هشدار دهنده

اختلاف از وجدان اجتماعی در شهرستان ما بود و هشدار دهنده به شاهد در هنگام مشاهده دو عکس در صفحه اول ژوئن 21 نسخه از فلوریدا امروز.

آن را تکان دهنده و هشدار دهنده برای دیدن بسیاری از مردم در قایق رژه جشن پوچ جمهور با متظاهر سرزندگی و امتیاز و مردم تا چند راهپیمایی در حمایت از حقوق برابر و عدالت برای همه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پرهیاهو خود خدمت. او تحمیل باریک خود فکر کرد و نفرت پر سولفات بیشتر به تقسیم این کشور است. این است که میهن پرستی. او مدعی برتری خود را با تلاش برای سرکوب حقوق و آزادی های دیگران است. این فاشیسم است.

پل و Juneteenth مارس من با حضور امیدوار و فراگیر. مردم در این گردهمایی مسالمت آمیز همه وجود دارد در یادآوری وحدت برای به اشتراک گذاشتن در نا امیدی است که نابرابری هنوز هم وجود دارد در جامعه ما و کشور ما است.

ایالات متحده, اعلامیه استقلال ایالات ” … همه انسانها برابر خلق شده اند و در حال وقف توسط خالق خود را unalienable حقوق است که در این میان زندگی, آزادی و پیگیری خوشبختی است.”

این حقوق نه لذت می برد توسط هر کس. آنها باید است و به همین دلیل “سیاه زندگی” موضوع مهم است. آن را باید مهم برای همه است. من امیدوارم که روزی آن خواهد شد.

“تا زمانی که ما همه ما هیچ یک از ما رایگان است.” — Emma Lazarus

شادی DeBusk غرب ملبورن

اعلام این است که ” توهین به همه ما

این Brevard County کمیسیون امتناع به دستور ماسک پوشیدن جمله کسانی که در جمعیت در معرض خطر دستگیری به خانه.

کشور ما پر کرده است بیش از دو بار به عنوان بسیاری از کیسه های بدن با COVID-19 قربانیان را در این جنگ در ویتنام. صحبت از ویتنام, مرگ و میر, از COVID-19 شده اند وجود دارد بسیار اندک است. همین کار را برای کره جنوبی و تایوان است. چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ اجباری ماسک می پوشند شد بخش قابل توجهی از آن است. که از دست دادن آزادی های فردی انجام دو چیز است: نگه اقتصاد خود و محافظت از مردم خود را. رویکرد ما به کشته شدن بیش از 120,000 قرار داده و بسیاری از کار فلج اقتصاد ما قرار داده و آن دسته از ما در معرض خطر ابتلا به این بیماری در بازداشت خانگی است.

آیا ما می خواهیم به ادامه زندگی و کار و یا رایگان به پوشیدن یک ماسک و شست بینی ما در سکوت قاتل ؟ اگر شما به تماشای یک دوست و یا یک دوست مرگ به عنوان ریه های خود را پر از مایع دیده و نگاه وحشت را در چشمان خود را به عنوان آنها غرق نگه دارید طفره رفتن از وظایف رهبری خود را و شما خواهد شد.

غیر الزام آور اعلام ماسک است که توهین به همه ما است. آن را فراهم می کند هیچ ایمنی به هیچ پشتیبانی برای صاحبان کسب و کار و به هیچ وجه از اجرای. کمیسیون Tobia, Isnardi, Pritchett و اسمیت شما باید از دست من رای دادن. من به اصرار دیگران که تحت بازداشت خانگی به دلیل خود را عدم شجاعت برای انجام همان.

جان Carley Indialantic

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>