نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 8 ژوئیه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

جنکینز است این معلم رای

به عنوان یک بسیار مورد احترام معلم با 15 سال تجربه من می خواهم یک لحظه به توضیح دهد که چرا جنیفر جنکینز است رای من برای Brevard County, مدرسه, مدیره, District 3. تابستان گذشته بود که یک زمان دشوار به عنوان یک معلم. در ماه ژوئن سال گذشته وقت عضو هیئت مدیره رای دادند در برابر معلم را بالا می برد. فقط در دو ماه پس از آن جلسه 224 بسیار با تجربه معلمان چپ بروارد. در حال حاضر زمان برای تغییر است.

بروارد نیازهای یک مدرسه عضو هیئت مدیره مانند جنیفر جنکینز که درس و تجربه است. منطقه ما ساخته شده است برخی از دستاوردهای چهار سال گذشته اما اجازه بدهید اعتباری که در آن اعتباری است که به علت. این تغییرات مثبت اتفاق می افتد به دلیل از افرادی که در مدارس ما هر روز است. به این دلیل است که اختصاص داده شده به معلمان و کارمندان و مدیران زحمتکش و دانش آموزان مشغول به پدر و مادر است. آن را به دلیل از مردم می خواهم جنیفر جنکینز شده است که یک معلم در بروارد برای شش سال گذشته.

شما را به شنیدن این زمان عضو هیئت مدیره بحث در مورد تجربه او در عین حال تجربه واقعی ما باید در بروارد است که در سطح مدرسه و نه به عنوان یک سیاستمدار. جنیفر جنکینز نمایندگی ما سزاوار است. او واقعا می داند که حرفه ما به دلیل آن است که او حرفه ای است. در نهایت جنیفر جنکینز است رای من به دلیل untainted وکالت برای مدارس ما. او در این به بهبود آینده Brevard County schools, نه برای خود آینده در سیاست است. در اوت. 18, من از شما می خواهم به رای جنیفر جنکینز برای Brevard County, مدرسه, مدیره, District 3.

Arehzo Poirier, ملبورن

Kaepernick زانو حلقه صحت از همیشه

چهار سال پیش khezri اعمال حق خود را از آزادی بیان با در نظر گرفتن یک زانو به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. او به عنوان یک دانشمند توسط رئیس جمهور که هم متنبه NFL و صاحبان اجازه می دهد بیشتر اتفاقات.

این مایه تاسف است که آن را در زمان یک جهانی همه گیر و مرگ جورج فلوید به ماده ای به کالین پیام. برعکس با توجه به این دست-در-دست رخدادهای امریکا و جهان به عنوان یک نتیجه از گیر بودن در خانه قادر به نمایش زمان واقعی در پشت استدلال خود را برای اعتراض. آن است که حتی بیشتر مایه تاسف است که در آن طول می کشد تظاهرات اغلب در نتیجه شورش به دریافت این پیام در سراسر.

در حال حاضر زمان به درک که آمریکا ساخته شده بود توسط آفریقایی ها, سکس با اروپایی ها اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی و بعد از آن برای مبارزه با این گروه است. به این منظور قوانین باید اعمال می شود به همان اندازه برای همه نه فقط ممتاز.

من همه را تشویق می خواند که این نامه را برای چند دقیقه و انجام یک جستجو برای کلیسای جامع ملی واشنگتن در https://cathedral.org یا در یوتیوب; کلیک کنید و سپس در ژوئن 21, خطبه تحویل داده بسیار Rev. رندولف مارشال Hollerith رئیس کلیسای جامع. آن است که من امیدوارم که خوانندگان را گسترش پیام خود را و است که همه مسیحیان و غیر مؤمنان را به پیام خود را به قلب است.

اجازه دهید کلمات “یک ملت; تفکیک; آزادی و عدالت برای همه” واقعا به معنی چیزی است که.

چارلز Stradford غرب ملبورن

دموی دوباره سعی کنید برای لکه دار کردن POTUS

با توجه به این که تا کنون اثبات نشده و اتهامات که روس ها قرار می گیرد فضل در ارتش آمریکا زندگی می کند با طالبان من اشتباه که چرا این چنین یک معامله بزرگ است.

ما فراموش کنیم حمایت ما از افغانستان مبارزان که در آن ما عرضه آنها با استینگر موشک اجازه می دهد آنها را به شلیک کردن هلیکوپتر روسی? به جای فضل ما فقط ارائه ابزار برای کشتن سربازان روسی تا شاید که بهتر است.

همچنین ما فراموش کنیم دولت ایالات متحده ارائه 25 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به صدام را ضبط و یا کمک به تایید مرگ او و ارائه 15 میلیون دلار برای اطلاعات مشابه در هر یک از رئیس جمهور سابق عراق را دو پسران ؟ نکته من این است که اگر یک بار دیگر دموکرات ها در حال تلاش برای لکه دار کردن رئیس جمهور با برخی از مرتب کردن بر اساس از کیفری و یا خائن عمل آن برای من روشن نیست از چه “زمین بالاتر” او می تواند سرزنش پوتین یا روسها حتی اگر این اتهام از نعمت درست است. بر خلاف دیگران و ریا نمی آید به راحتی به مرد.

جنگ یک کسب و کار کثیف بنابراین آنچه که او انجام شده است تلاش برای خلاص امریکا از دخالت در متعدد “اقدامات پلیس” است که ما هزینه های آمریکایی خون و زندگی می کند.

لری فیتزجرالد, جزیره مریت

POTUS’ 4h پیام راه کردن آهنگ

در چهارم جولای آدرس جمهور تهمت متهم معلمان تضعیف ما نهادهای فرهنگی indoctrinating دانش آموزان به نفرت خود را از کشور و تحریف تاریخ آمریکا با آموزش است که مردان و زنان ساخته شده است که امریکا نمی شد اما خائنانی. رئیس جمهور در ادامه به دولت است که فرزندان ما آموزش داده شد رادیکال مشاهده از تاریخ آمریکا پر از دروغ و تحریف حقایق است که بخشی از یک کمپین برای پاک کردن تاریخچه و حمله به میراث از واشنگتن و جفرسون و لینکلن. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت.

بنابراین رئیس جمهور تهمت, من می خواهم به مجموعه ای از رکورد مستقیم. صحبت من با اقتدار حرفه بازنشسته مطالعات اجتماعی مربی با مدرک کارشناسی ارشد و 36 سال تجربه.

در کلاس های درس در سراسر کشور ما معلمان آماده سازی دانش آموزان برای کالج, فرصت های شغلی و زندگی مدنی. ما آموزش دانش آموزان برای دسترسی به تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری از طیف گسترده ای از رسانه ها و چاپ منابع است. ما را تشویق دانش آموزان ما خود را به استفاده از پژوهش و تحقیق مهارت به تجزیه و تحلیل تاریخ آمریکا هر دو با استفاده از منابع اولیه و ثانویه هستند. این دنیای واقعی را قادر می سازد آنها را آگاهانه عمل بر اساس توانایی خود را برای ارزیابی همزمان از منابع.

ما یک گروه متنوع از دانش آموزان از هر نژاد و مذهب و پس زمینه های قومی در کلاس های درس ما. ما کوچک از جامعه آمریکا و از جمله ” آزادی بیان مطبوعات و بیان را فراهم می کند یک بازار ایده ها را از طریق صدای فراگیر. ما به دانش آموزان ما چگونه به فکر می کنم نه به چه فکر کنم.

آیلین Schapp, Indialantic

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>