نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 9 ژوئیه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

جایی که محلی ایران را پوشش صورت?

فلوریدا امروز به تازگی زد یک داستان در مورد “جمهوری خواه اجاق قلنبه” اسپانسر شده از طرف جمهوری خواه آزادی حزبی مرکزی شرق فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه بروارد و شمال بروارد جمهوری خواه باشگاه. در عکس نشان دادن حدود 30 نفر تنها دو یا سه نفر از آنها با پوشیدن ماسک صورت با وجود توصیه های مکرر از پیشرو بیماری کارشناسان از جمله جهان هیت Organization (WHO) در ایالات متحده آمریکا مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و برجسته کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci اخیر در جدید روزانه ثبت موارد جدید COVID-19 در شهرستان Brevard و فلوریدا.

این باور نکردنی است: همه افراد در تصویر هستند یا پیشرو نامزدهای جمهوری خواه برای دفتر محلی یا حامیان آنها. ظاهرا همه آنها به دنبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن (خود اعلام کرد متخصص در همه چیز از جمله اپیدمیولوژی) مثال از پوشیدن ماسک زمانی که در تماس نزدیک با دیگران و در داخل خانه. این رفتار است که به سادگی توضیح داد: آنها تهمت lemmings.

هیچ یک از این نامزدها به نظر می رسید برای نشان دادن هر گونه نظر علم و نه آنها را به هر گونه تلاش برای حتی محافظت از هر یک از دیگر (و همسران و فرزندان و پدر و مادر و دوستان که ممکن است در معرض بعد) از این ویروس خطرناک است. آنها به نظر می رسد بیشتر علاقه مند در خود ارتقاء درست مثل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ یک از این نامزدها به ارزش هر دولتی پس از آنها موفق به نشان دادن هر گونه تلاش برای همکاری با کارشناس علمی توصیه ها برای کمک به نگه داشتن خود, خانواده خود و آنها مایل به خدمت حفاظت از گسترش بیشتر COVID-19.

جوئل McGinley, جزیره مریت

بیایید امیدوار باشیم ‘خواب’ مردمی جست و خیز Space Coast

ما به تازگی غرق شده اند حمله به مجسمه توسط “بیدار” توده ها. به ما گفته شده است که این مجسمه نشان داده شده برای حمایت از برده داری. اما اگر درست است که چرا کسانی که از اطناب مانند آبراهام لینکلن و فردریک داگلاس آسیب دیده? آن جهل از بیدار اراذل و اوباش و یا برخی دیگر شوم انگیزه?

همه از این مجسمه ها نشان داده یک قطعه از تاریخ را خوب یا بد است. این مهم است که ما به یاد داشته باشید ما گذشته زگیل و تمام. برای مثال در پایان جنگ جهانی دوم ژنرال آیزنهاور دستور داد که نازی ها در اردوگاه های کار اجباری و اتاق های گاز حفظ شود. در سفر به آمریکای جنوبی رفت و یک موزه است. شیطانی روشهای شکنجه شدند وحشتناک. بدون شواهد بصری از اتاق های گاز و یا ابزار شکنجه جوانان ما نمی تواند تصور کنید که از شر یک گروه از انسان ها می تواند تحمیل بر دیگران.

در حال حاضر بیدار اراذل و اوباش است که به دنبال نابود کردن مجسمه ها و بناهای تاریخی از همه بنیانگذاران ما. بنیانگذاران متوجه شدم که آنها کامل نیست اما می خواستم به “فرم کامل تر اتحادیه.” ما در قانون اساسی جمهوری اجازه می دهد تا ما را به انتخاب قانونگذاران به نیاز به بهبود. هنوز اوباش تصمیم گرفته اند مسیر خود را برای تخریب. متاسفانه بزرگ بازنده هستند کسب و کارهای کوچک خانواده و محله. این بیدار اوباش خواهد غلتیدن و ترک تخریب در پی خود. اگر این بیمار مطلع متخلفان سرمایه گذاری بر روی Space Coast, من می خواهم امیدوارم که شهروندان می خواهیم آنها را به ترک بلافاصله.

Jack Ward, ملبورن

اگر کارولینای شمالی می توانید تا …

من فقط از یک هفته در کارولینای شمالی که در آن با پوشیدن ماسک در فروشگاه ها مورد نیاز است برای کارکنان و مشتریان است. فروشگاه ها باید دستور نوشته شده بر روی درب و اضافی نشانه ای حاکی از این است که ماسک مورد نیاز است.

برای کسانی که تعجب می کنم که چگونه چنین قانونی می تواند اجرا شود در نظر بگیرید آن را خود پلیس. آن را می دهد کسب و کار یک پا برای ایستادن در زیر قوانین. من شخصا آن را در بر داشت, آرامش به فروشگاه در کارولینای شمالی.

لیندا Miller, ملبورن

مغلوب ساختن پیشی جستن به پرچم و سرود

نویسنده نامه ان پترسون اظهار تاسف در چهارم جولای در مورد “نی که پشت شتر را شکست” گفت: او در نهایت آن را با مردم بی احترامی به پرچم و سرود ملی.

من حدس می زنم خانم پترسون خوب بود با تهمت و بی احترامی به پرچم و سرود زمانی که دلقک فرمانده آن در سوپر باول پارتی (فیلم به راحتی بر روی اینترنت) تظاهر به انجام این موسیقی در حالی که سرود بود و بازی و…. و پسرش و مهاجر همسر ایستاده بود با دست بر روی قلب در احترام به پرچم و سرود. فقط اجازه ندهید که مشترک انسان آن را انجام دهد. تمام جهان ممکن است مشاهده.,و خنده مانند آنها را هر زمان که ما منافق POTUS دهان باز می کند.

مایکل اموزش ماهواره, ساحل

‘پیدا کردن صدای خود را و صحبت کردن

چقدر دیگر اکثریت خاموش رفتن به قبول (چشم پوشی) و فعال (abet) بزدل قربانی بی گناه در این سرزمین که در آن ما (همه ما) باید از این حق مسلم برای زندگی, آزادی و فرصت را به دنبال شادی ؟

متاسفانه سکوت ما اجازه داده است ما آمریکا آرمان موسسات آداب و رسوم و سنت به حمله و یا پاک و بی گناه (شامل آن دسته از کودکان به مرگ بیش از روز یادبود و چهارم جولای weekens) به قربانی (یعنی نوجوانی سرقت غارت تجاوز معیوب کشته و به قتل و یا ترس و وحشت, و غیره.) در خانه ما جوامع و همچنین در خیابان ها و بزرگراه ها.

به طور خلاصه: دو نوع وجود دارد از مردم بزدل و شجاع و آنها در نتیجه دو نوع دیگر از مردم — victimizers و قربانیان. پیدا کردن صدای خود و جلوگیری از نامردی و قربانیان.

تونی Gentry ملبورن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>