نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 13 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

تمام خواهد شد قادر به رای دادن از طریق پست ؟

من رای دادند و از طریق پست طی سه یا چهار انتخابات و می خواهید برای انجام این کار در ماه نوامبر. من شروع به نگران هستند که ما ممکن است دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری برای این بسیار مهم انتخابات است.

چگونه می تواند من و دیگر ثبت نام رای دهندگان مطمئن شوید که ما می توانیم با استفاده از این مهم راه حل مشکل رفتن به پای صندوق های رای در این زمان از یک بیماری همه گیر?

مارگارت بروسارد ملبورن ایجاد کرد

ماسک مورد نیاز باید یکنواخت

در مورد ایمنی در این زمان از COVID-19: من می خواهم برای تشکر از جیم Waymer برای خود ژوئن 10 مقاله در فلوریدا امروز و دکتر پاملا Tronetti برای او در ژوئن 11 بخش سلامت.

من می خواهم بدانم که چرا ما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت را به باغ وحش, جاذبه های, رویدادهای ورزشی, ورزشگاه, بانک و غیره. آرایشگران و آرایشگران ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت, اما, رستوران, گوشت و ماهی بازار کارکنان لازم نیست به آنها را می پوشند. اگر فلوریدا مقامات می گویند ماسک های اجتماعی فاصله و بهداشت حیاتی هستند, سپس, رستوران, گوشت و ماهی بازار کارکنان باید ملزم به پوشیدن ماسک ،

برخی از مردم می گویند ماسک ناراحت کننده است من فکر می کنم این ماسک راحت تر از دستگاه تنفس مصنوعی.

پل بارکر جزیره مریت

باز کردن اولیه انتخابات برای همه

اوه: من تماس shenanigans.

اجازه دهید من این را دریافت مستقیم. مامان سابق فلوریدا در کنگره RItch کارگر دومی از آنها در حال حاضر مدیر امور جامعه به صورت منطقه 3 کمیسر جان Tobia که برای انتخابات مجدد تغییر آدرس خود ژوئن 1 روز قبل از دوره مقدماتی به پایان می رسد و تصمیم می گیرد او می خواهد به “شیب پا خود را” به عرصه سیاسی است.

این تبدیل منطقه 3 کمیساریای انتخابات به یک بسته رای گیری به جای باز انتخابات می آید و آن را به عنوان یک “سورپرایز” برای همه درگیر. Shenanigans دوباره. این اولین بار نیست که این تاکتیک استفاده شده است توسط بروارد حزب جمهوری خواه.

من تجربه زیادی در سیاست یا, اما چیزی که من نمی دانم است, Tobia مواجه است بسیار قوی رقیب از خود کتی, میهن بسیار محبوب دو دوره عضو شورای عالی و دو دوره ملبورن شهردار. نگه داشتن انتخابات “بسته” است که یک راه بسیار خوبی برای جلوگیری از برخی از ساکنان در منطقه 3 از رای گیری.

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از کسانی که حذف شدند رای دهندگان دیدن خانم میهان به عنوان یک خوش آمدید رهایی از نگرش ها و تاکتیک های آقای Tobia تبدیل شده در ارتباط با. یک بار دیگر ما هرگز نمی دانیم.

این تاکتیک استفاده شده توسط هر دو طرف در هر کشور است که “بسته” شرکت کنند ، وقت آن است برای باز کردن هر انتخابات مقدماتی به همه رای دهندگان هر حزب و یا هیچ حزب به طوری که هر صدای شنیده است.

Jay پست Indialantic

Defunding پلیس یک ایده احمقانه’

من امیدوارم نامه من کاملا غیر ضروری اما در پی به مرگ وحشتناک از جورج فلوید من احساس موظف به آدرس ضد شورش پلیس. افسران درگیر در Floyd مرگ دستگیر شده اند متهم هستند و در انتظار محاکمه با حضور هیئت منصفه. این است که چگونه سیستم قضایی ما کار می کند. هنوز شورش و ضد پلیس نفرت همچنان ادامه دارد.

من مانند ماموران اجرای قانون (لئوس). LEOs چسب است که دارای یک تمدن با هم بدون آنها ما هرج و مرج. مگر اینکه شما در یک غار شما را دیدم لجام گسیخته و هرج و مرج. نادان سیاستمداران و سیاسی اپورتونيست رفته اند تا آنجا که خواستار آن است که ما پال خواستار قطع بودجه دولت ،

Defunding پلیس کاملا ایده احمقانه بنابراین اجازه دهید قرار دادن همه چیز در آینده نگر. ما را دیده اند بد ان, مربیان, معلمان, سیاستمداران, بازیگران, کارفرمایان و لیست در می رود. به عنوان شنیع که این عمل ممکن است هیچ کس پیشنهاد کرد که هر کس در این حرفه بود defunded ممنوع و یا طرد شده توسط مردم است. چرا ؟ ساده; منطق به ما می گوید که هر کس در یک شغل خاص است و نه گناه برای اعمال دیگران است.

ما تا به حال متعدد برای تظاهرات در اینجا در فضای ساحل و در عین حال من به یاد نمی هر گونه گزارش از یک شورش حمله یا صدمه به اموال. من این را تحسین همه هموطنان Space Coast ساکنان برای داشتن حس مشترک به نابود کردن همسایگان خود را اموال. آن زمان برای قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و کار برای حل مشکلات است.

Jack Ward, ملبورن

تصور کنید پایان دادن به نژاد پرستی

نژادپرستی یک مسئله مشکل ساز در سراسر جهان چیزی نیست که منحصر به فرد به ایالات متحده است.

بیگانه ستیزی می رود راه فراتر از مردم از رنگ اما سیاه و سفید آمریکایی ها تجربه نژادپرستی بیشتر آشکارا نسبت به دیگر اقلیت ها. برای بیشتر قسمت ها, نژادپرستی جمعیتی تأثیر افراد مختلف نسبت به قومیت یک منطقه داده می شود. لاتینی, اسپانیایی, مکزیکی, سکس با اعراب و مسلمانان بومی آمریکایی, همجنس باز, یهودیان و به میزان کمتر ایتالیایی ها روس ها و ایرلندی و کاتولیک ها را تجربه کرده اند تعصب در یک فرم و یا دیگری.

شرم آور اسارت از آمریکایی های آفریقایی تبار, توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم و جابجایی از آمریکایی های بومی از طریق آشکار سرنوشت یک لکه در تاریخ این ملت بزرگ هنوز به طور کامل حل و فصل شود.

عدم پیشرفت در پذیرش همه مردم باید تغییر اگر ما به یک ملت با حقوق برابر برای همه به عنوان است که به وضوح اظهار داشت: در قانون اساسی ما است. ما از یک نژاد به نژاد بشر است و باید ما برادران پاسداران.

جان لنون ثبت دو بزرگ و الهام بخش آهنگ ها: “به صلح یک شانس” (1969) و “تصور” در سال 1971. اگر او زنده بود امروز من مطمئنم که او می تواند بسیار غمگین در چه کمی تغییر کرده است.

Gregory W. Hewitt, ملبورن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>