نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 17 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

چه holdup در فیلم آزادی ؟

با توجه به ژوئن 14 مقاله “کلانتر Ivey شفافیت ادعای مشکوک” کلانتر Ivey می گوید که همه فیلم ها به طور مستقیم کنترل می شود را به جز یکی منتشر شده است.

به عنوان یک بروارد resident که مالیات پرداخت کلانتر و معاونان و کارکنان اداری حقوق اداری هزینه های تجهیزات و…. من احترام سوال این است: چرا این یکی تصویری منتشر شده است? ممکن است یک دلیل مشروع; آنچه در آن است ؟

این مقاله در ادامه می گویند که این ویدئو شامل “غوغا بین ادواردز و به عنوان بسیاری از (هفت) نمایندگان … ادواردز بود tased دار … و سمت چپ به تنهایی در سلول خود و بدون توجه پزشکی … پس از 16 دقیقه ادواردز داشت بی توجه.” و او مرده روز بعد.

در 10 ژوئن سال 2020 کلانتر Ivey تصریح کرد امتناع خود را برای آزادی از زندان به ویدئو.

نه اینکه یک وکیل و هرگز مشغول به کار در اجرای قانون ممکن است ملاحظات ناشناخته به من. من یکی از بسیاری از بروارد ساکنان که می خواهند به درک کلانتر امتناع از انتشار این فیلم. لطفا آدرس این BCSO.

مریم Deffebach, Indialantic

پت منینگ: یک زن از ماده

با تشکر فراوان ماریا Sonnenberg و دوستان که ادای احترام به دکتر پت منینگ در خانم Sonnenberg ژوئن 13 مقاله در مورد پت گذشت. آنها اسیر جوهر واقعی از پت در یک شیوه ای است که باید خوشحال این عضو ویژه از جامعه ما است. از اوایل آغاز در مزرعه مرغ به تعهد خود به حقوق بشر و مدنی پت هرگز موفق به تحت تاثیر قرار دادن و به ما یادآوری مسئولیت ما به یکدیگر است. من از همه می خواهیم به خواندن مقاله.

یک نقش بسیار مهم ذکر نشده بود و خدمات خود را در شهرستان Brevard هیئت مدیره مدرسه. منتخب در سال 1990 در یک countywide انتخابات نه districtwide به عنوان در حال حاضر مورد پت در خدمت یک دوره چهار ساله و پس از آن او تصمیم به قطع سیاسی کلاه و همچنان خدمات خود را به معشوق خود را Brevard County, در راه های متعدد.

در حالی که در هیئت مدیره مدرسه پت هرگز او را فراموش کرده روز تدریس در بروارد کلاس های درس. او جلب کرد در تجارب خواستار همه ما به تمرکز بر روی دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر. او کمک کرد تا طلیعه چیزی بودن در یک دوره روشنگری حمایت از بازسازی برای بهبود مدرسه کمیته از معلمان و مدیران به نمایندگی از کودکان است.

پت و من تا به حال فرصت برای دیدار و سپس رئیس جمهور هربرت واکر بوش امتیاز از نور مدارس در مینه سوتا که در آن پت تحت تاثیر قرار دیگر مربیان از سراسر کشور با تخصص و دوستی است.

میراث او الهام بخش همه ما به همکاری با یکدیگر برای بهتر فردا.

Fran Baer تیتوسویل

اسکات است که به سادگی واقعا خوب در کار

خانم لری اسکات, Brevard ناظر در انتخابات است unopposed برای یک دلیل خوب. او لعنتی خوب است. من یک دموکرات و دریغ که به حمایت از او بیش از هر کسی در حال اجرا در برابر او از هر دو حزب.

خانم اسکات از سال ها پیش نهاد اروپایی به سبک دیجیتال “چک در” سیستم در دفاتر محلی ایجاد بهره وری آن را فاقد است. در آن زمان من به قلم یک ایمیل شخصی به او افتخار او در چنین. او بخش آنلاین پورتال است که یک مدل برای بهره وری نیز (هر کسی در DEO گوش دادن؟).

او سزاوار گرفتن از صرف داشتن پول به انتخاب مجدد.

Walter F. Zoller, تیتوسویل

رسانه ها و نهادی نفاق’

لایحه Cotterell بازدید روزنه در نظر او ستون است که به نظر می رسد در ژوئن 13 نسخه قابل چاپ.

در نهایت کسی که فراتر از مرزهای Brevard County دهکدهای به نام به سمت گزارش از خانه در نیویورک تایمز.

وقتی ارجمند کاغذ رکورد نمی خواهم چیزی در این صحنه ملی از طریق صدای آن خبرنگاران وجود دارد یک شورش داخلی (چاپ و نشر دیابت ایران در مورد استقرار گارد ملی در خیابانهای).

اما زمانی که این مقاله اقدام نشسته و با خبرنگار کارکنان (مطلوب هزینه برای تبلیغات MoveOn.org) وجود دارد سکوت پر سر و صدا.

من فقط این نام برای این نوع از ابهام — نهادی نفاق.

ما شده ایم از دیدن بسیاری از است که برای چند سال گذشته از رسانه ملی.

Francis J. کلیفورد Suntree

میک نمی کند ‘کاملا درک’

لایحه میک: با توجه خود را به ستون های اخیر شما را کاملا درک می کنم. کشتن جورج فلوید بود فقط یکی از مهمترین و آشکار بسیاری که در نهایت به ارمغان آورد و عمومی کردن خیال خود. این قتل شده اند اتفاق می افتد در سراسر کشور برای سال و بیشتر از من بیشتر عصبانی من.

تصور کنید اگر شما خواهد شد تمام قتل اقلیت های که صورت گرفته است در طول سال برخی بدون شک توسط پلیس, بدون بهره گیری از یک ویدیو شاهد. بنابراین برای دیدن پلیس در واقع انجام آن من مطمئن هستم که می فرستد برخی برای قصاص — صورت در حال حاضر دارای یک نام و صادقانه پلیس نیز یک قربانی است.

چند مشکل استفاده از تظاهرات. صلح آمیز معترضان را به دنبال حکومت و رها کردن خود را هنگامی که سنگ یا بطری شروع به پرواز. هر چند گناه آنها فقط آن را مشکل تر برای پلیس برای پاسخ به این جنایتکاران و اضافه کردن به ظاهر بی مناسبتی از تمام شما نیز بر روی دوربین.

آنچه شما نوشت: اشاره به “سرزنش همه برای اقدامات یک اشتباه است.” نیز به معترضان.

من فکر می کنم این پیام است که شنیده می شود و خواهیم دید بهتر, آموزش و بررسی آینده نگر افسران.

برایان دین ملبورن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>