نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 18 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

پایگاه های نظامی: چه چیزی در یک نام است ؟

من نوشتن برای بیان مخالفت من با آقای بیل میک نظرات خود را در ژوئن 15 “میک لحظات” ستون.

به این دلیل است که آمریکا رهبران نظامی هستند و تماس با ما پایگاه های نظامی را به دور بیندازید/تغییر پایه نام اگر اسم یک متفق در جنگ داخلی است که قطعا نه به عنوان آقای میک متحده “به دور از هر گونه ياد ما رنگ آمیزی گذشته است.” به خلاف آن بسیار مهم است برای همه ما به یاد داشته باشید و درک تاریخ آمریکا است.

همانطور که دیگران در حال حاضر اظهار داشت: این دلیل بسیار خوبی برای تغییر پایگاه نظامی نام است که این پایگاه تحت نظارت و ما ایالات متحده آمریکا دولت فدرال است. آن است که منطقی نیست یا مناسب به نام یک نهاد از این پس کسانی که قصد داشت برای سرنگونی و شکست از طریق جنگ این همان دولت است.

به یاد داشته باشید بله. افتخار با نامگذاری یک ایالات متحده دولت فدرال پایه ،

John L. Sandman, کاکائو, ساحل

سلامتی برای زنان آب و هوا اسکادران

لذت می برد اخیر خود را فلوریدا امروز مقاله بر زنان در نیروی هوایی 45 فضایی بال آب و هوا اسکادران. لازم به ذکر است که علاوه بر راه اندازی آب و هوا فراهم می کند نیروی حیاتی آب و هوا پشتیبانی از تمام فعالیت های در محدوده و فولاد خوزستان در سراسر ساعت در هفت روز هفته. پیش بینی های خود و حمایت از زمان واقعی لازم است به برنامه ریزی و رفتار امن از صدها نفر از کارهایی است که انجام می شود وجود دارد در هر هفته. آنها همیشه خواهد بود یک دارایی مهم دولت و پیمانکار تیم های که کار می کنند وجود دارد.

باب Sieck ملبورن

تنوع چیزی است که باعث می شود ملت بزرگ

در این آشفته زمان همه ما در مواجهه با هر یک از ما نیاز به منعکس کننده ارزش ها است که این ملت بزرگ است. این همیشه عالی بوده!

این تنوع است که باعث می شود این کشور به هیچ یک دوم. این که آیا شما در اینجا متولد شده اند یا نه چیزی است که ما را تعریف می کند به عنوان یک آمریکایی.

تنها واقعی آمریکایی ها بومی آمریکایی ها که پرسه می زدند این سرزمین قبل از آن کشف شد.

وقتی کسی مگس یک مؤتلفه پرچم در محله من و خواستار آن تاریخ آن را نشان از عدم آگاهی و تحقیر.

این نشان دهنده منفی در همه, آیا یکی از دموکرات مستقل و یا جمهوری خواه. آن است که انجام می شود تنها به تحریک و تقسیم.

آن را بصری ضرب و جرح حواس من هر زمان که من راه رفتن سگ من. من برای توضیح به کسی سرویس محله ما که این نیست که من هستم.

وجود دارد خیلی از ما تاریخچه ما باید افتخار کنیم و ما می توانیم از آن یاد از ما که افتخار نیست. این بخش در حال حاضر در حال تداوم توسط بالاترین پله از دولت است. آیا شما لذت می برد که به دروغ هر روز ؟ آیا شما مانند فقدان رهبری است ؟ آیا شما مانند عدم همدلی? آیا شما مانند عدم مسئولیت ؟ آیا شما می خواهم خندید که توسط بقیه جهان است ؟ هر سیاستمدار نیاز به یک موضع.

این رگرسیون باید متوقف شود. کسانی که با فرزندان و نوه و نوه بزرگ باید درگیر در ارائه بهترین آینده برای آنها. در ماه نوامبر این دیوانگی باید متوقف شود.

چارلز وانگ جزیره مریت

تخریب مجسمه ها را از بین می برد تاریخچه

من ثبت نام به هیچ وابستگی سیاسی; اما من تمایل به محافظه کار خواهد بود. که گفت:, من را از نظرات.

کسانی که که در مقایسه Confederates به هیتلر راه پایه. این Confederates نمی خواهید به از بین بردن هر کس به جز خودشان; انگیزه شد برای جدا کردن از ایالات متحده آمریکا به منظور به حکومت خود و محافظت از خود را از اقتصاد است که به اشتباه به عنوان آن را شامل میشوند. آنها مرتکب خیانت آنها به سادگی می خواستم به خارج شدن از تحت واشنگتن حکومت.

تخریب مجسمه های از بین بردن بخشی از تاریخ آمریکا است. اگر چه بخشی به افتخار آن را هنوز هم یک بخشی از میراث ما و افرادی که به عنوان بخشی از زندگی خود را اتصال به جنوب هستند و آمریکایی ها حق دارند به افتخار اجداد خود. اگر آن نیاید برخی فقط به یاد داشته باشید چیزی در خارج وجود نیاید همه.

بیلی مورفی, ماهواره, ساحل

لطفا: خود را محدود آتش بازی

به عنوان جولای 4th, سرعت روش من دوباره درخواست از مردم برای احترام همسایگان خود است. آتش بازی در محله از شمال استوایی نوین در جزیره مریت آغاز شده در ژوئن 12. من دچار به فکر می کنم آنچه در روزهای پیش رو خواهد بود.

آتش بازی بسیار مخل به سالمندان PTSD قربانیان کودکان و حیوانات است. سگ من آنقدر ناراحت و مخرب است. آنها تکان پنجه پنجه راه خود را از زیر تخت اجرا از طریق مجلس و به طور کلی فقط وحشت زده. من سعی کردم بسیاری از راه هایی برای کمک به آنها را از طریق این شب اما هیچ چیز موثر است.

لطفا برای نشان دادن احترام و حد آتش بازی واقعی روز به آنها اجازه داده و نه روز قبل و روز بعد از. ما نیاز به سفت کردن جریمه برای مجرمین و اجرای آنها و نیاز به دریافت حمایت از کلانتر, برای unincorporated Brevard — و نه فقط یک قطره از طریق چت به من گفتن آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید.

تابستان Devlin, جزیره مریت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>