نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 2 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

من می خواهم به فروشگاه محلی دوباره اما …

نامه ای سرگشاده به بروارد کسب و کار: من می خواهم به بازگشت به فروشگاه خود را برای کسب و کار خود را به عنوان شما بازگشایی شده است. من همیشه در انتخاب محلی بیش از یک زنجیره و یا آنلاین اگر من می توانم. برخی از شما را انتخاب کرده اند به پوشیدن ماسک و باید کارکنان خود را انجام دهید تا برخی از شما را نداشته باشند. من واقعا می خواهم به سرپرستی کسب و کارهای محلی بار دیگر — اما مگر اینکه شما و کارکنان خود را در حال پوشیدن ماسک, من فقط نمی تواند.

من در اینجا به استدلال می کنند سیاست های ماسک — من فقط به شما می گویم آنچه من و بسیاری از همسایه ها انجام می دهند به طوری که شاید شما را درک چرا ما خود را در فروشگاه ها و رستوران ها و کسب و کار.

سی و پنج درصد از بروارد ساکنان در “در گروه در معرض خطر” — یک چهارم بیش از سن 65 سالگی و اجازه دهید اضافه کردن یکی دیگر از 10 ٪ برای دیابت و بیماری های قلبی آسم و سرطان و غیره.

آن را سخت به پوشیدن یک ماسک و این نشان می دهد که به شما احترام بگذارند و در مورد مراقبت از مشتریان خود را. بروارد COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش و نه در مارس 23, پنج بیشتر در مارس 24 و بیشتر از آنجا همراه با 13 و مرگ و میر در ژوئن 1. من صحبت کردن در مورد یک نیاز است که مشتریان خود را ماسک می پوشند. من واقعا می خواهم به سرپرستی مغازه های محلی و رستوران ها و کسب و کار دوباره به جای فروشگاه آنلاین. همه ما انجام دهد. اما بدون کارکنان با پوشیدن ماسک, بسیاری از ما به سادگی نمی تواند. لطفا نظر مشتریان خود را. با تشکر از شما.

استیسی تیز کیپ کاناورال

“ما هنوز هم زندگی در یک کشور آزاد’

من نوشتن در پاسخ به نامه اخیر با عنوان “چه کسی فکر می کردم این یک ایده خوب است ؟” در مورد این عکس نشان دادن جمعیت در A. Max آبجو پل پس از 27 ماه مه راه اندازی شد پاک.

نویسنده متحده “من نمی توانستم باور چشمان من وقتی که من نگاه در مه 28 مقاله به صفحه 1, عکس از دریا بشریت ناودان در برابر هر یک از دیگر گونه های گونه در مکس آبجو پل.” نویسنده در ادامه به دولت “فردی من مقصر خود ما است کلانتر.”

در حالی که مقامات دولت محلی و اجرای قانون می تواند به انجام کارهای متفاوت آنهایی که مسئول هستند و این خود مردم هستند که تصمیم به جمع آوری در این راه است. ما هنوز هم زندگی در یک جامعه آزاد و مردم می توانند انتخاب کنید برای انجام این کار است.

من مخالف با سرزنش کلانتر در این مورد.

کن Webb, ملبورن

سیاست گروه وظایف حیاتی هستند

با توجه به کاهش نقش بروارد سیاست های گروه به نام به عمل هنگامی که وجود دارد یک شهرستان اعلام وضعیت اضطراری در, من فکر می کنم مقامات و بسیاری از شهروندان نمی فهمم چرا مدیریت اضطراری طراحی شده توسط FEMA به تابع با یک گروه ویژه در شارژ و نمی توان با سیاستمداران است.

مقامات منتخب هستند (یک) با انگیزه های سیاسی و به دنبال انتخاب مجدد و در معرض خطر از گردش مالی; و (ب) نیست و کارشناسان در زمینه های قابل استفاده و آشنایی با بخش های متنوع که فعال هستند در مواقع اضطراری و باید محکم و هماهنگ عمل برای ما ایمنی است.

FEMA طراحی یک برنامه ملی است که توسط هر شهرستان در امریکا, بنابراین من متوقف کرد که چرا به مردمی فکر می کنم از بین بردن این ساختار باعث افزایش عملکرد و ایمنی.

اگر ما تا به حال آمار مانند سان فرانسیسکو یا نیویورک آیا شما فکر می کنم کمیسیون خواهد بود بهترین راه حل برای پاسخ ؟ انجام کمی تحقیق در اینترنت در “اورژانس شهرستان مدیریت و برنامه ریزی” و شما خواهید دید که *هیچ کس* آن را که راه و دلیل بسیار خوب است.

لیزا Packard, Indialantic

اگر کلانتر آگهی EMD نقش باید تعریف شود

آن را دشوار است برای من به این باور هر کسی که می خواهید به کار اضافی وظایف بدون افزایش پرداخت از مواردی است که ممکن است در خیابان برای درآمد برای حمایت از دیگر تعهد که یکی در حال حاضر در حال برگزاری است.

کلانتر Ivey داوطلب شده است خدمات خود را به عنوان رئیس اورژانس مدیریت بخش دیگری خواستار حجم کار در این خوب بنده Brevard County است. در زمان, من می توانید ببینید که در آن یکی می تواند توجیه استفاده از مدیریت اضطراری بودجه برای Brevard County Sheriff را به اینترنت متصل می شود را نیاز دارد مانند معاون پرداخت اضافه کاری.

این Brevard County کمیسیون که به نظر می رسد به نفع انتصاب کلانتر برای این مسئولیت بیشتری باید تصریح می کند که بودجه دست نخورده باقی خواهد ماند و تغییر نمی در سراسر خطوط اگر کلانتر Ivey یا هر کس دیگری طول می کشد که صندلی — و که در پایان هر بودجه, جلسه تمام مازاد خواهد بود بازگشت به این صندوق به طور کلی.

Charles J Adams, تیتوسویل

فلوریدا شایسته پاسخ در COVID-19

رژیم صهیونیستی. DeSantis بسته فلوریدا خیلی دیر و باز هم زود است.

در ماه مه وجود دارد بیش از 22,000 نفر از coronavirus و تقریبا 1200 مرگ و میر بیشتر در فلوریدا. در یک ماه آن را تقریبا نیمی از تمام مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در طول ماه به طور متوسط تعداد موارد بر اساس هفت روز به طور متوسط استفاده می شود اپیدیولوژی نه کاهش و در واقع در پایان ممکن است وجود دارد مطلب جدید روزانه موارد coronavirus از پایان ماه آوریل است. وضعیت بهبود یافته است اما بدتر شده در مارس و قطعا وجود دارد هیچ توجیهی برای فرمانداری victory lap.

غم نتیجه گیری بر اساس اطلاعات رسمی ارائه شده توسط وزارت فلوریدا سلامت. از آنجا که بهداشت عمومی و آمار به تازگی دستکاری شده توسط گروه مقامات فلوریدا ممکن است کمی ایمان حتی در دقت از آن افسرده اعداد.

سوال بزرگ این است که آیا فرماندار آگاه بود doctored آمار و زودرس و متعاقب تصمیم گیری برای بازگشایی دولت مبتنی بر زیردستان خود’ ناسالم گزارش شده است. همه شهروندان فلوریدا اعتقاد شفافیت دموکراسی ما سزاوار پاسخ.

Renata M. Charminski هندی هاربر بیچ

مرز توقف لازم نیست در این زمان

در 29 مه من بازگشت به فلوریدا در I-95 و مجبور به توقف در ایستگاه بازرسی در وزن ایستگاه درست در جنوب دولت خط. از من خواسته شد که تنها “که در آن شما در حال آمدن است؟” پاسخ این بود گرجستان و که به اندازه کافی برای رفتن را از طریق. هر کس که از گرجستان حتی اگر آنها به حال سرچشمه در نیویورک و یا نیوجرسی.

چه زباله های زیادی از پول از فرماندار به بازگشایی همه چیز و جمعیت زیادی اینجا بودند برای راه اندازی. این توقف واقعا هنوز هم لازم است ؟

اسکات معنی ملبورن

‘خشونت اراذل و اوباش در مقابل تظاهرات مسالمت آمیز

من به طور کامل در توافق با کسانی که درگیر در یک صلح آمیز نمایش اعتراض و وحدت است. اما به عنوان به زودی به عنوان اولین سنگ انداخته است و یا آتش سوزی مجموعه همان کسانی که تظاهرات مسالمت آمیز باید بلافاصله حذف خود از صحنه است. سپس آن را کاملا آشکار است که این مشکل هستند. به نظر می رسد وجود دارد مردم در هر تظاهرات که فقط منتظر یک فرصت برای سوزاندن و غارت. این مشکل را به معنای واقعی از تظاهرات دور و تبدیل آن به یک خشونت اراذل و اوباش. این عاملان خشونت باید در برخورد با مطابق با قانون است. هر معنی لازم باید مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از اعمال خود.

شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد از مجموع نافرمانی مدنی ناشی از چه آغاز شده به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز. بیش از حد بسیاری از مردم بی گناه و کسب و کار صدمه شده اند با اقدامات این اوباش از جنایتکاران. این نقطه مقابل این گردهمایی مسالمت آمیز در اعتراض کاهد و از علت افرادی که واقعا حق دارند و دلیل به وجود دارد.

Gary شعبه ملبورن ساحل

با تشکر تحریریه در POTUS نقایص

من می خواهم برای تشکر از فلوریدا امروز برای چاپ ایالات متحده آمریکا امروز سرمقاله در راه است که در آن POTUS شکست خورده است و ما با توجه به COVID-19. اکثر مردم در حال حاضر این را می دانست اما من خوشحال بود برای دیدن این مقاله نقطه این به نفع کسانی که آگاه نیست.

نویسنده نامه خواسته اگر جو بایدن را انجام داده اند بهتر است. به عنوان او تا به حال با موفقیت در برخورد با بیماری های همه گیر به عنوان معاون رئیس جمهور ما می دانیم که او تا به حال یک سرنخ که چگونه به مقابله با آن. ما همچنین می توانیم با اطمینان می گویند که او نمی خواهد از دست داده اند گرانبها ماه و یا به نام این ویروس یک جمهوری خواه جعل یا خبر جعلی در نتیجه اجازه می دهد به ادامه هزینه به هزاران نفر از زندگی دلیلی (به عنوان به خوبی به عنوان خسارت به ما 401Ks). علاوه بر جو بایدن ابراز صادقانه شفقت با توجه به کسانی که جان بر خلاف تهمت است که صرف وقت خود را سرزنش دیگران و شعار خود تصور دستاوردهای.

از آن زمان به صورت واقعی رهبری است. ما نیاز به کسی که می تواند کار با کنگره در هر دو طرف راهرو با دانش و تجربه مورد نیاز از جمله احترام به علم پزشکی برای شروع کار سخت از کشیدن ما از این ظروف سرباز یا مسافر.

سوزان Termini, جزیره مریت

مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای همه چیز در COVID-19

ما خیلی خسته از مردم سرزنش رئیس جمهور ما برای 100.000 مرگ و میر به علت COVID-19. ما را به حال مرگ و میر در میلیون ها اگر چپ شده بود در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعطیل چین پرواز در ماه ژانویه است. در ماه فوریه پلوسی در خیابان های چینی تشویق مردم بیش از حد پایین در آمده در حالی که شومر خواستار شد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست برای بستن آن چین پرواز کردن. اگر لیبرال ها بودند در دفتر ما هنوز هم می تواند با داشتن پروازها در از چین است. هیچ یک نژادپرست است هیچ کس مقصر مردم چین; ما را سرزنش کمونیست چین و دولت است. این وحشتناک است که چگونه برخی از پیچ و تاب و حقیقت را با توجه به دستور کار سیاسی خود را هنگامی که حقایق هستند سمت راست وجود دارد در مقابل شما.

کومو تلاش می کند به سرزنش و تهمت برای خانه سالمندان مرگ و میر زمانی که کومو معلوم بود که دنبال دستورالعمل CDC او دستور به پیروی و رسانه ها او را به یک قهرمان عزیزم.

از خواب بیدار و امریکا.

رابین Ricker, تیتوسویل

‘ما باید به حق این کشتی در سال 2020

بنابراین در اینجا ما سه سال و نیم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

ما مینه سوتا در شعله های آتش اقتصاد در قتلگاه ما وضعیت در جهان در حرکت نزولی یک بیماری همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل 102,000 مرده و 1.7 میلیون نفر آلوده از بیماری و یک رئیس جمهور است که نگران توییتر چیدن بر او.

فرسایش ما ارزش و غیر اخلاقی charechter از این رئیس جمهور است که غلبه بر او یک استعداد است که به پرتاب به عنوان بسیاری از حواس او را پرت در هوا در وسط یک بحران به عنوان امکان پذیر است. این ایده است که او می تواند آمریکایی ها صحبت کردن در مورد توییتر و تئوری های توطئه است. فکر می کنم چهار سال بیشتر از این مرد در راس کشور ما; او در حال حاضر در تلاش است به پیچ کردن روند انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنها نگرانی این است که برای مغلوب ساختن پیشی جستن. همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به حرکت تیر دروازه خورد از این همه گیر مرگ و میر و او را در حال پخش “قربانی.” حتی من نمی توانم باور کنم که او می تواند دور با آن.

باک متوقف می شود در این دوره است. ما هرگز در تاریخ ما یک رئیس جمهور که به طور کامل اردک مسئولیت به طور کامل به جز زمانی که خبر خوب وجود دارد. او تنها می تواند کشور ما بیشتر با اصطلاح دیگری. وقتی او انتخاب شد من فکر کردم ما می تواند دچار مشکل اما او به مراتب بیش از من بدترین ترس.

آمده نوامبر ما به حق این کشتی و حذف این مرد از اتاق.

مایک Vogt, ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>