نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: ژوئن 20, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

تصویری نمی توان فراموش آمده نوامبر

من شورش مقاله در صفحه اول خود ژوئن 16 مقاله در مورد “دعوت” به کاتلین ادواردز توسط کلانتر Ivey برای مشاهده این زندان نشان دادن تقابل که منجر به مرگ شوهرش.

من 77 ساله سفید است که ترس از هر چیزی. من دست تنها یک قایق بادبانی در سراسر خلیج مکزیک را به دست آورده کارشناسی ارشد با مجوز قایقرانی ضمیمه از گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و متعلق به اداره خود من قایقرانی منشور کسب و کار برای سال بوده است. من به فروش می رسد خانه نقل مکان کرد و کالاهای خانگی کوچک, کودکان و حیوانات خانگی در سراسر جهان بدون کمک از حرفه ای نظامی ،

اما این ایده از دریافت تماس خانم ادواردز دریافت به خارج آمده تنها برای پیدا کردن خودم احاطه شده توسط نمایندگان شش ماشین پلیس و پس از آن ناخوانده رویکرد از کلانتر از از سایه برای دریافت یک آغوش فراتر از درک است. من می خواهم که مرعوب و وحشت زده بود که دقیقا قصد که کل روبرو می شوند. نفرت انگیز است.

این مقاله من خواهد نکنید که هنگامی که می آید زمان برای رای کلانتر. و من به شما رای درآمده است.

من عمیق ترین همدردی به خانم ادواردز برای دلایل بیشتر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده.

Apryl C. پرستون, ملبورن

Ivey تاکتیک ها و پلیس خوب

یک سرمقاله اخیر توسط وکیل مدافع جنایی کالین Adkins DeGraff پیشنهاد تغییرات در پلیس روش.

او نام بروارد کلانتر Ivey در پنج او هفت درخواست ها و مطالبات است. اما یکی از آنها اعمال می شود به بسیاری از سازمان های اجرای قانون. این تمرکز بر Ivey نشان می دهد که هدف او این است که برای حمایت به تازگی اعلام نامزدی همکار وکیل مدافع آلتون ادواردز برای بروارد کلانتر.

او می نویسد: “همه گروه ها باید با استفاده از رسانه ها برای لکه دار کردن بروارد را داوران … Ivey … <url> … “چرخ از فراریان” و “ماهیگیری برای فراریان.” این وسیله برای درخواست شهروند کمک در دستگیری افراد تحت تعقیب به اتهام جنایی در بازداشت است. آن است که هیچ تفاوتی نسبت به هشدارهای منتشر شده توسط رسانه ها توصیف افراد مظنون به ارتکاب جنایات. رسانه ها اغلب حمل داستان در مورد حوادثی است که گاهی اوقات منجر به محاکمه به عنوان ما را دیده اند در ماه گذشته. رسانه ها حساب باید بسیار گسترده تر مخاطبان از Ivey رسانه های اجتماعی پست.

پیشنهاد دیگری: “بروارد FACDL خواستار … جامعه نظارت مربوط به نیروی جراحات تیراندازی پلیس و مرگ و میر.” این برای تلفن های موبایل مانند دادن شهروند بررسی تابلوهای برق بررسی و احتمالا توصیه عمل است. این انجمن متشکل از داوطلبان که اغلب برنامه و به ندرت آموزش در روش های پلیس و محدودیتهای قانونی.

این مقایسه با چگونه شکایت علیه وکلا به کار گرفته است. این شکایت در حال بررسی توسط وکلای دیگر. آنها فقط ساخته شده اگر در بر داشت به طور عملی. ما باید شهروند تخته بررسی به منظور بررسی شکایت علیه وکلا ؟

جیمز Beasom ملبورن ایجاد کرد

کمیسیون اقدام نمایید

چه بخشی از بحران همه گیر هستند فرماندار و Brevard County کمیسیون گم شده است ؟ بخشی که در آن موارد می رویم تا مانند یک موشک فالکون 9 عنوان برای ISS? که بخشی که در آن مردم با پوشیدن ماسک در هنگام خرید ؟ که در آن تعدادی از spinoff موارد از یک قرار گرفتن در معرض در یک نوار می یابد چهار یا پنج نفر دیگر آلوده می شود ؟

من که اقتصاد را بمکد. حدس بزنید چه ؟ در حال مرگ است. بمکد. بیشتر. فرماندار شهرستان کمیسیون نیاز به پوشیدن ماسک اجباری اگر شما در یک فروشگاه, مطب دکتر, در هر نقطه در داخل یک محیط عمومی. رسانه های خرده فروشی و رستوران ها باید به پوشیدن ماسک اجباری برای کارکنان خود را. دوره. اگر شما در حال نشسته و غذا خوردن در یک رستوران بدیهی است که شما نمی توانید یک ماسک. اما اگر شما در حال قدم زدن در این رستوران شما باید.

من فردی بسیار محافظه کار و دوست ندارم مجبور بودن به هر چیزی. این بیماری همه گیر نیاز به یک حس مشترک رویکرد است که شامل ماسک. به خاطر من و به خاطر از شهروندان خود را, لطفا با پوشیدن ماسک.

گوردون Hemphill, ماهواره, ساحل

ترک Gator Chomp بود

بحث در مورد یک واکنش افراطی به یک مشکل که وجود ندارد.

این “Gator Chomp” یک مثال نخست است. اگر شما بخواهید هر دانشجو و یا فارغ التحصیل پیشین در دوران مدرن, من مطمئن هستم شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک شکایت در مورد تشویق. که می آید تا با این نوع تفکر? چگونه بسیاری از مردم آنها مصاحبه قبل از اتخاذ این تصمیم ؟ در تماشای هر یک از Gator تیم های ورزشی در عمل یا در خانه یا در محل دیگری هر کس دیگر از مخالفان با خوشحالی نمایش در حال حاضر معروف در شعار.

هیچ نژادی مشکل در حالی که تشویق تیم خود را. حتی بازیکنان در زمین با استفاده از chomp; آن است که نمادی از موفقیت و یا ارعاب کارگردانی در تیم های دیگر است. مردی که خواب را تشویق شد و در واقع سیاه یک بازیکن فوتبال که در واقع می خواهید برای ارسال یک پیام به تیم های دیگر است. یک پیام است که به وضوح گفت: شما در خانه ما و ما می رویم جویدن شما.

تا جایی که این نژادی شیب در این عمل که هر کس حداقل فلوریدا همه طرفداران شرکت در بدون در نظر گرفتن رنگ. این است که نه نيازمند است ، فلوریدا قدرت که می شود باید اطراف بپرسید قبل از تصمیم گیری در مورد چیزی است که یک مشکل نیست حداقل نه تا زمانی که آن را به یکی.

اجازه دهید به شنیدن از همه Gator ملت است. بالا بردن صدای خود را و تشویق; این یک موضوع نژاد — هر کس دعوت به این مهمانی است.

Gary شعبه ملبورن ساحل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>