نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 24 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

کثافت می تواند مضر, مضر

وقت آن است که برای بروارد هیئت مدیره مدرسه برای حذف نژادپرستانه کثافت از مدارس ما. من در Edgewood جونیور/Sr دبیرستان و ما طلسم شده است “سرخپوستان.” گزارش کمیسیون حقوق مدنی بالاترین مقام دولتی در نوع خود با صدور یک بیانیه قوی در سال 2001 توصیه که مدارس از بین بردن هندی, تصاویر و اسامی مستعار به عنوان نمادهای ورزشی. آن را ثابت شده است که توسط انجمن روانشناسی آمریکا که چنین کثافت در واقع آسیب های بومی و غیر بومی جوانان است. ما پشت بار و در حال حاضر زمان به عقب.

چندین دانشکده در حال حاضر تغییر از خود نژادپرستانه “هند” کثافت. به عنوان مثال دانشگاه استنفورد بود و در سال 1972 کالج دارتموث در سال 1974 و در کالج ویلیام و مری در سال 1990.

من درک می کنم که آن را می توان پر هزینه برای تغییر طلسم, اما اگر ما تغییر به Edgewood, عقاب, ما می تواند نگه داشتن همه رنگ, نگه داشتن E با پر عقاب, لوگو, و, تنها حذف redface هند کلیشه آرم. دیگر ایده ما این بود که Edgewood, طوفان, پس از طوفان پرچم قرمز و سیاه و مدرسه را رنگ.

کشور ما در حال حاضر در حال تغییر بسیاری از نژادی غیر حساس برندها مانند عمه Jemina عمو بن را خانم Buttersworth و بسیاری دیگر. بنابراین در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی را برای ما هیئت مدیره مدرسه را به مطمئن شوید که همه دانش آموزان ما احساس خوش آمدید.

در آینده زمانی که ما به عقب نگاه در مدرسه ما سالنامه ما نمی خواهیم شرمنده در مورد نشان دادن مدرسه ما عکس به دلیل کاریکاتوری روی جلد.

اتان Whiting رککلدگ است 10-گریدر در Edgewood جونیور/Sr دبیرستان.

‘ما به خوبی پشت بار’

من در Edgewood جونیور/Sr دبیرستان و وقت آن است که برای ما طلسم را تغییر دهید. فعلی ما طلسم شده است “سرخپوستان” را به تصویر کشیده به عنوان یک کلیشه قرمز رو در مراسم لباس. من می خواهم به اشاره به اصطلاح “سرخپوستان” است که از تاریخ و نادرست است. بر خلاف Seminoles از FSU ما مدرسه است نه تایید شده توسط هر قبیله; در واقع قبیله است که زندگی در زمین — Ais — دیگر وجود داشته باشد. ما حتی یک گروه از Edgewood دانش آموزانی که اشاره به خود را به عنوان “واقعی Edgewood سرخپوستان” از آنجا که آنها تگرگ از هند است.

گروه های بومی آمریکا درخواست شده است که حذف این کثافت. برای مثال ورنون Bellecourt یک بومی آمریکایی است رئیس ائتلاف ملی بر نژادپرستی و ورزشی و رسانه ها – که در برابر لابی آمریکایی, هندی, mascots در سراسر کشور است. به عنوان Bellecourt یک بار گفت: “ما انسان هستیم; ما نه کثافت.” انجمن روانشناسی آمریکا و حتی ثابت شده است که چنین کثافت در واقع آسیب بومی و غیر بومی جوانان است.

در مدرسه روح, روز, دانش آموزان خواهد شد و رنگ چهره خود را در سیاه و سفید و قرمز الگوهای – از جمله یکی که به نظر می رسد مانند “warpaint”. در طول یک روح رالی من با حضور من تو را دیدم یک رهبر دانشجویی با پوشیدن یک روسری که دارای اهمیت مذهبی و نباید های فرسوده به عنوان یک صحنه و لباس.

برخی بسیار مورد توجه دانشگاه است که در حال حاضر خود را تغییر کثافت عبارتند از کالج دارتموث در سال 1970; استنفورد, 1972; و ویلیام و مری در 1990s.

ما به خوبی پشت بار با این و آن است که زمان برای تغییر ما طلسم.

لیلی Whiting رککلدگ یک هشتم کلاس در Edgewood جونیور/Sr دبیرستان.

ملاقات محدودیت باید پایان یابد

هیچ ملاقات?

آن را بی رحمانه و غیر معمول مجازات برای منع اعضای خانواده به دیدار با عزیزان خود را زمانی که آنها بسیار بیمار و در بیمارستان مرکز مراقبت طولانی مدت, خانه سالمندان و غیره. یک بار در در حالی که اعضای خانواده است که به اندازه کافی خوش شانس بود در طبقه همکف اتاق با یک پنجره. اگر اعضای خانواده ممکن است قادر به موج به بیمار خود عضو را از طریق یک پنجره جلوگیری از هر گونه مشکلات دیگر است.

در حال حاضر بیمارستان ها نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان حتی اگر آنها را فراهم شخصی خود تجهیزات حفاظتی. منطق آنها این است که اگر به آنها اجازه دهید یک بازدید کننده در آنها باید اجازه دهید هر کس در. آنها می گویند که آنها به دنبال دستورالعمل CDC. CDC غیر منتخب سازمان دولتی که می گوید شهروندان آمریکایی آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد. آن را له قلب به آوردن همه چیز را به یک بیمار و اعضای خانواده و سپس به حرام را فقط چند قدم بیشتر به دیدن و نشان دادن عشق ما و پشتیبانی از آنها.

ما در حال دادن دور بیش از حد بسیاری از ما خدا داده حقوق — بیش از حد به راحتی. ما باید شروع به فکر کردن مانند آمریکایی ها دوباره. ما می توانید تماس با ما نمایندگان ما

فرماندار شهرستان و مسئولان شهرستان و تقاضا است که یک برنامه پیشرفته برای نگه داشتن ما را امن و بدون انکار بستگان حق بازدید و به حمایت از ما محبوب اعضای خانواده. ما می دانیم که این می تواند انجام شود و انجام این کار چیزی کمتر از سوء استفاده.

سیلویا شارپ, داگ شارپ و پائولا Estridge اعضای بروارد جمهوریخواه کمیته اجرایی.

وست پوینت فارغ التحصیلی الهام

پس از تماشای دو هفته از امریکا آینده (?) اعتراض و در بسیاری از موارد شورش, غارت wandalizing اشغال و مبارزه در خیابان دیدم امید: وست پوینت را به لحاظ اجتماعی فاصله 2020 مراسم فارغ التحصیلی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف برخی از سالهای اخیر آغاز, بلندگو, به, نشاط بخشی, چشم انداز امید چالش ها و دستاوردهای. وی یادآور شد فارغ التحصیلان امریکا قدردانی به کسانی که در خدمت خود و خانواده خود را. او به آنها یادآوری قبلی نظامی وست پوینت فارغ التحصیلان و موفقیت ها و سختی های آنها را تحمل برای آزادی ما امروز لذت ببرید. من اضافه کردن حتی آزادی معترضان لذت ببرید.

او همچنین ابراز خوش بینی در ما رهبر جدید توانایی به نگه داشتن امریکا امن و رایگان در دهه های آینده. این 1,107 فارغ التحصیلان به نمایندگی از تمام کشورهای 50 زن و مرد و تمامی نژادها و ادیان. وجود دارد بخشندگان و داوطلبان در زندگی و آن را با طراوت برای دیدن 1,107 بخشندگان انتقال به سفر خود را از خدمات و فداکاری برای کشور بزرگ ما.

پاتریک آبهای Viera

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>