نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 26 ژوئن 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

در مقایسه با پزشکان به افسران پلیس

در روز شنبه نامه استفان بلیت در مورد “آبی آنفولانزا” من شگفت زده شد خود را مهربان و متکبر مقایسه حرفه ای خود به عنوان یک پزشک به افسران پلیس. من یک بازنشسته پزشکی حرفه ای و همچنین من می توانم به شما بگویم که من صرف صدها هزار دلار از جیب من برای ادامه آموزش و پرورش, بیمه مسئولیت حرفه ای و تکراری دولت مجوز و صدور گواهینامه های ملی تمدید بر اساس چندین مدرک دانشگاهی.

اگر او فکر می کند که افسران پلیس باید از این فرصت و پول برای جمع آوری و پرداخت برای این نوع از “آموزش” و نوع “شخصی” حفاظت از او کسی است که نیاز به “آن را خورد آلاله” و دانستن حقایق. افسران پلیس نمی تواند به انتخاب مردم آنها را به عنوان مردم نمی آیند به دفتر خود را در خواهد شد. افسران پلیس ” حقوق در حال پرداخت مالیات وضع اشخاص و متفاوت بوده و به شدت از شهرهای بزرگ به شهرهای کوچک. افسران پلیس معمولا لازم نیست چندین مدرک دانشگاهی. شهرستان و یا دولت به آنها خدمت می کنند بسیاری از متغیرهای جمعیت و اندازه و تنوع و متاسفانه احزاب سیاسی و افراد.

من خدمت در شورای شهر در تگزاس و دیدم چگونه آنها و شهرستان در تلاش برای حفظ پرسنل پرداخت دستمزد زندگی می کنند و تماشای آنها را به صورت ناشناخته خطر روزانه. متاسفانه ما تا به حال برای اولین بار کد مامور اجرای اعدام در تگزاس در حالی که من در شورا با ما افسر مصرف هشت گلوله از تکراری کد تخلف در حالی که خانه او در خیابان فقط در تلاش برای گرفتن عکس. این افراد چهره ناشناخته خطرات هر روز و برای شما به آنها را نسبت به خودتان است —من می خواهم با استفاده از کلمه خنده دار, اما این است که قطعا یک کلمه مناسب برای این موضوع — بی وجدانی.

کی Sanders, جزیره مریت

مغلوب ساختن پیشی جستن رژه

داشتن زندگی در جنوب گرمسیری نوین در جزیره مریت 29 سال گذشته من دیده می شود سهم عادلانه من از سالانه کریسمس قایق رژه می روند. اما من باید بگویم که شرکت در اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن ناوگان دور از سایه همه که من دیده ام.

دبی Healy, جزیره مریت

مغلوب ساختن پیشی جستن کشتی در حال غرق شدن است

آن سخت است برای من به تصور بیشتر شوم رویداد دیگری که صورت گرفت روز شنبه در تولسا. برای کسانی از شما که ممکن است از دست رفته آن رئیس جمهور ایالات متحده که در مواجهه با بی چون و چرای علم است که می گوید ملت است در این میان یک جریان همه گیر تصمیم به افشای هزاران نفر از مردم به یک قاتل ویروس بنابراین او می تواند به آنها بگویید که چرا او نمی تواند به راحتی و بدون کمک راه رفتن از یک سطح شیب دار در وست پوینت در اوایل این ماه.

او البته به آنها بگویید چیزهای دیگر بسیاری از آنها رنگ و لعاب با نفرت اذهان عمومی و معمول دروغ در مورد مظنونین. که در گذشته به عنوان یک فرد که هرگز خریداری رئیس جمهور شعارهای آن را همچنان به پازل من چگونه حامیان او در ادامه به دفاع از او.

آنها را به اعتراف است که او کمتر از قانونی که او نهفته است; که او یک مرد زن پرست; که او کمتر از یک اخلاقی تاجر است كه ضد مهاجرت است و اگر با توجه به انتخاب آنها را توصیه او را به عنوان یک مدل نقش است. در عین حال آنها همچنان به حمایت از او بدون توجه به تجاوزات خود. ما نمایندگان جمهوری خواه سکوت توانمندسازها ترس از بودن در توییتی به مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, من فکر می کنم گرفته است کاخ سفید به یک درجه هنوزم دیوانگی است که نادیده حقایق; به تمسخر کنگره طول می کشد شهروندان ما را به نادان پرورش نفرت pandering به همه بدترین غرایز در انسانیت ما است و بی شرمانه غیر قانونی.

اما به عنوان شنبه نشان می دهد مهم نیست که چقدر او ضربه خود را ماچ پر از قفسه سینه خود را از کشتی در حال غرق شدن است و موش ها به زودی کویر آن است.

جو Tierno ملبورن ساحل

کلانتر سفر مشکل

من شوکه شده بود این گزارش در فلوریدا امروز از “کلانتر Ivey می سازد” ناراحت کننده ” سفر به بیوه گرگوری ادواردز.”

این بود آشکار عمل تهدید. این دیدار آغاز شد و در 7:16 ب. ظ روز یکشنبه هنگامی که کلانتر Ivey و نیم دوجین نمایندگان وارد کاتلین ادواردز’ خانه با تظاهر به ساخت یک سلامتی تماس بگیرید. داشتن هرگز ملاقات ادواردز کلانتر Ivey جلو آمد و او را در آغوش گرفت و پیشنهاد برای او به ارمغان بیاورد و یک نفر دیگر به نمایش تصویری از درگیری بین او و نمایندگان در Brevard County Jail.

وجود دارد بسیاری از مشکلات با این دیدار است. برای کلانتر و معاونان او برای رسیدن سرزده در یکشنبه شب به وضوح حادثه به یک زن که در حال حاضر به شدت رنج می برد. این است جدی و حساس و مهم است. مشاهده ویدئو باید هماهنگ از طریق و از جمله Edwards’ وکیل. ادواردز نیاز به قادر به نمایش تصویری با وکیل در صورت برنامه ریزی شده. خوشبختانه او نمی تواند با کلانتر و به حمایت از خانواده و دوستان است.

هیچ یک از اقدامات کلانتر Ivey نشان دادن حسن نیت و تمایل به حل و فصل مسائل پیرامون مرگ گریگوری ادواردز. کلانتر Ivey نیاز به کار با ادواردز و وکیل او به برنامه مناسب برای مشاهده ویدئو.

دایان ولش Indialantic

پلیس نباید اجازه بروکس راه دور

این است که در پاسخ به پالم بیچ پست op-ed پرسیدن چرا Rashard بروکس بود دست به دستبند, پس از پیدا مست در آتلانتا وندی درایو-از طریق. Op-ed قطعه می پرسد که چرا او اجازه نداشتم فقط با راه رفتن به او خواهر کسی او را انتخاب کنید تا و یا پلیس رانندگی او را به خانه. دلیل او بازداشت شد که در پشت چرخ از یک ماشین در حالی که مست است در برابر قانون و یک arrestable جرم.

اگر او اجازه داده شده بود به ترک اما برگشتم هنوز مست سوار ماشین خود و کشته شدن یک فرد بی گناه? پلیس خواهد بود مقصر است فرد بی گناه از مرگ از آنجا که آنها اجازه کسی که باید دستگیر شود به سادگی راه رفتن به دور.

ران Voll, تیتوسویل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>