رفتن به نوشته‌ها

نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 28 ژوئن 2020

نظر

امریکا امروز نه آنچه پدران موسس تصور

پدران موسس قابل درک است که سیستم ما از دولت خواهد منجر به یک مبارزه بین نیروهای آزادی و عدالت است. از آغاز احزاب سیاسی باید به انتظارنشسته بودند تا در امتداد آن خطوط و امروز به اصطلاح محافظه کاران همچنان به مبارزه برای آزادی در حالی که به اصطلاح لیبرالها مبارزه برای عدالت است.

آنچه پدران موسس درک و آنچه ما را فراموش کرده ام امروز دو طرف بودند نه به معنای زندگی در تعارض آنها به معنای زندگی در تعادل است. این امریکا است. ما نمی خواهید به قربانی کردن آزادی های ما برای رسیدن به عدالت و ما نمی خواهیم معکوس. ما آن را می خواهم. و برای بیش از 200 سال ما از آن ساخته شده کار می کنند. فشار و کشش میان این دو نیرو تولید قدرتمند ترین کشور بر روی زمین است.

ایران نشان داده است آنها را قرار داده و خود را بالاتر از منافع کشور را به منافع هر زمان تنها. در ضمن برای دموکرات ها مبارزه برای ظهور عدالت (با نام مستعار صحت سیاسی) است پیشی گیرد و مبارزه برای عدالت خود را. هیچ کس در حال مبارزه برای آزادی های ما.

وقت آن است که به درک ما بیشتر است که ما را متصل به هم از معافیت های ما را از هم جدا و ما دیگر نمی خواهد اجازه دهید احزاب سیاسی سود از ما اختلافات. گرفتن پول به طور کامل از سیاست گام اول است به طوری که دیگر وجود دارد میلیون ها نفر به نگه داشتن ما در گلو یکدیگر. ما نیاز به مقابله با gerrymandering و موانع دیگر به رایگان منصفانه و باز در انتخابات است.

Scott Thomas, ماهواره, ساحل

تغییر نام پایگاه نظامی پس از اتحادیه قهرمانان

هنگامی که مقاله نویس لایحه میک درک نمی کند یک مسئله او را مقصر می داند صحت سیاسی. (“تغییر پایگاه نظامی نام” ژوئن 15). تماس به تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال ارتش است و نه حتی به لحاظ سیاسی درست است.

این مردان بودند که بخشی از یک شورش مسلحانه علیه ایالات متحده است. به عنوان وست پوینت فارغ التحصیلان آنها نیز در زمان سوگند به دفاع از U. S. اساسی است. خود خیانت هزینه بیش از 700 ، 000 زندگی می کند و هنوز هم در جلوگیری از ادغام آمریکایی های آفریقایی تبار به جامعه ما است. برای قرار دادن آن را به سادگی به آنها خائن به کشور آنها قسم می خورد به دفاع و نباید جشن گرفت. تمام پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه مردان باید تغییر نام داد و با نام قهرمانان از ارتش اتحادیه.

جری هریس کیپ کاناورال

با پوشیدن یک ماسک درست میهن پرستی

با تمام مجادله بین سیاستمداران در مورد پیشنهاد حمایت صفحه نمایش آتش بازی در ملبورن به نظر می رسد که مهم ترین مفهوم است که نادیده گرفته شده است. من با اشاره به میهن پرستی.

به نوعی دولت تشکر. شیدا خوب است متهم ملبورن عضو شورای تیم توماس بودن میهنی چون توماس احساس یک چهارم جولای جشن را جذب جمعیت از مردم با پوشیدن ماسک یا احترام اجتماعی فاصله موجب افزایش شانس COVID-19 گسترش یافته است. خوب مشاهده توسط توماس.

بیش از حد بسیاری از مردم هنوز هم آن را دریافت نمی. قرار دادن در یک نمایش آتش بازی و یا رعایت یک قانون میهن پرستی. بهترین تعریف من شنیده ام از میهن پرستی است که کسی که باعث می شود یک قربانی برای کشور است. آن را مرتب کردن بر اساس مانند پوشیدن ماسک ، آن ممکن است کمی ناراحت کننده یا ناخوشایند اما که “قربانی” است که با بهره گیری دیگران است.

Les فرستر ملبورن

Coronavirus ویران می تواند در افراد جوان

من یک مشکل درک رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ عقلانی برای تلاش به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. او معتقد است که تا زمانی که ما به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش آن همه درست است. او می گوید: افراد جوان در حال گرفتن آن در حال حاضر اما علائم خفیف هستند و آنها می توانید آن را به هر حال.

فرماندار باید درک نیست که چگونه این کروناویروس جدید تاثیر می گذارد و حتی به افراد جوان است. درست است که وجود ندارد بسیاری از مرگ و میر در گروه های سنی جوانتر اما آنچه در مورد این پس از تحت تاثیر قرار از ویروس ؟ آن را ثابت شده است که این بیماری نقش ویران در سراسر بدن اگر شما یکی از آنهایی که بد بخت. یک فرد می تواند تا پایان با معلولیت های شدید شاید برای زندگی در زن در 20s خود را که به پایان رسید تا نیاز به دریافت یک پیوند ریه پس از “درمان” و یا مرد میانسال که در حال حاضر نمی تواند راه رفتن بسیار دور و نمی توانند کار کنند. DeSantis نیاز به خواندن و تحقیق و نگه دارید تا با مشکلاتی که مردم متحمل می شوند و پس از گرفتن ویروس. و او واقعا باید گوش دادن به کارشناسان خود را.

آنا لین Wagner, کاکائو, ساحل

درخواست خود را به پست الکترونیکی رای گیری اولیه

این نامه در پاسخ به کسی که در مورد دریافت یک رای-با-ایمیل های رای در انتخابات آینده است. آن است که خیلی زود به برنامه ریزی برای این.

اولیه انتخابات برگزار خواهد شد و در اوت. 18 و ملی انتخابات در نوامبر. 3. شما می توانید درخواست رای از طریق پست رای گیری برای هر دو از این انتخابات در حال حاضر از ناظر انتخابات حاضر در www.votebrevard.com تماس بگیرید و یا دفتر خود را در 321-290-8683.

آخرین توصیه می شود تاریخ به درخواست رای خود را توسط پست الکترونیکی رای گیری برای اوت اولیه است و یا قبل از 20 ژوئیه. آخرین توصیه های تاریخ خود را تکمیل و امضا رای گیری در پست الکترونیکی و یا قبل از اوت. 10 تا اطمینان دهم که آن را دریافت کرده است و توسط سرپرست دفتر انتخابات روز انتخابات. آخرین توصیه شده در روز برای درخواست رای خود را از طریق پست رای گیری برای انتخابات است و یا قبل از اکتبر. 9 و آخرین توصیه ایمیل با تاریخ است و یا قبل از اکتبر. 26. دیگر منبع بسیار خوبی از اطلاعات در مورد رای گیری ثبت نام رای, توسط, پست, انتخابات, تاریخ, نامزد, انجمن ها و دیگر اطلاعات مربوط به انتخابات است که اتحادیه زنان رای دهندگان وب سایت www.lwv-spacecoast.org.

دایان K. Callier کیپ کاناورال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

منتشر شده در فلوریدا تودی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول