نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 22, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

مسدود پارکینگ بد برای کسب و کار

امروز, مارس 19 گانت رهبری ارسال به تمام آن خانواده روزنامه های طولانی دادخواستی به ادامه تشویق کسب و کارهای محلی.

در مورد ” زمان ظهر من رانندگی شرق در تاریخی ملبورن با هدف بهره گیری از یک چیزبرگر در برگر جای من رای خود را برای بهترین که در مورد در شهرستان Brevard. آن زمان من به فروشگاه من متوجه مخروط قرار داده شده در فضاهای پارکینگ در مکان های مختلف در سمت جنوب از خیابان و در برخی از خیابان های جانبی.

من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از طنز بودن تشویق به سرپرستی رستوران در همان روز هنگامی که فضاهای پارکینگ در حال حاضر بسیار کمیاب در این منطقه در زمان عادی بودند از حذف استفاده کنید.

اگر وجود دارد یک دلیل خوب برای مسدود کردن کسانی که فضاهای آن را قطعا یکی که مشتریان را تشویق می کند به درایو را به صرف پول خود را در یک رستوران.

Francis J. کلیفورد Suntree

سرمایه گذاری در تحقیقات واکسن

من برای پیدا کردن آن شگفت انگیز است که با وجود میلیاردها دلار و یا شاید هزاران میلیارد دلار ما صرف “بهداشت و درمان” ما به عنوان یک انسان نژاد هنوز هم در معرض میکروارگانیسم است که شاید می تواند پاک کردن وجود انسان در این سیاره است.

دولت ایالات متحده به تنهایی است پمپاژ $1 تریلیون دلار به اقتصاد به دلیل اثرات COVID-19. شاید ما باید به سرمایه گذاری و پول به اطمینان حاصل شود که ما درک می کنیم چگونه coronaviruses حمله سیستم ایمنی بدن انسان و مطمئن شوید که ما می تواند به توسعه یک واکسن در روز به جای ماه آینده سویه های ویروس. به اعتقاد من ROI خواهد بود که ارزش آن.

جیم Witte پالم بای

بله: مجازات کسانی که قیمت gougers

برای اولین بار در سال های بسیاری از خواندن نامه به سردبیر, من در نهایت با توافق نامه ای از Ilene دیویس. او اظهار داشت که قیمت gougers باید مجازات شود, به خصوص در طول این مدت تلاش ارجاع دست عفونی و غیره. من از صمیم قلب به توافق برسند.

اما چرا توقف وجود دارد ؟ چرا باید شرکت های دارویی قادر به هزینه صدها دلار برای $5 ارزش انسولین? بیماران دیابتی به طور منظم به مرگ در امریکا به دلیل آنها نمی تواند انسولین خود را. نیست که حداقل غفلت قتل نفس? Ilene, بیایید با هم کار کنید و سعی کنید برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در مورد همکار ما آمریکایی ها در حال مرگ بود به طوری که شرکت های دارویی می توانید سود.

تیم هیز ملبورن

FDR و ترس و ترس و سپس و در حال حاضر

در نه چندان اخیر رئیس جمهور خطاب به ترس ملت با کلمات است که آنها تا به حال “هیچ چیز به ترس, اما ترس خود را.” و ترس وجود داشته است: ترس از کمبود, از اختلال در فعالیت های روزمره و انقطاع از حقوق طولانی نیست قبل از تلقی مسلم. ملت گوش و امروز ما می دانیم که آنها را به عنوان ما بزرگترین نسل.

کمی مقایسه بین وجود دارد که وقایع سال های 1940 و کسانی که از امروز اما در نظر گرفتن این شباهت از ترس. در حالی که ما ممکن است هرگز به عنوان یک نسل بزرگ ما در واکنش به ترس های ما و غذای مشاوره که رئیس جمهور ممکن است یک گام در مسیر درست است.

جورج توپ, ملبورن, ساحل

Don’t fear the boogeyman

در همه جا شما بروید هر ایستگاه تلویزیونی و بیش از همه facebook, زندگی در حال حاضر به نظر می رسد همه چیز در مورد کوروناویروس/COVID-19. ما شنیده داستان از خالی کردن قفسه های سوپر مارکت و “آن” در حال حاضر در اینجا در بسیار خود ما county است. خوب مردمی “آن” ممکن است boogeyman. چرا که “آن” نیست خیلی در مورد این بیماری اما در مورد ترس از ناشناخته ها. ناشناخته مورف به هیستری. و نشان می دهد که زشت طرف درباره ما.

رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت معروف گفت: “تنها چیزی که ما باید بترسیم.” من می خواهم هموطنان آمریکایی در سال 2020 به توقف و یک نفس عمیق بکشید. همه ما می رویم به دریافت COVID-19. و هر کسی که دریافت آن را در حال رفتن برای مردن. در واقع “آن” در حال حاضر شروع به عقب رفتن در چین است.

ما بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی و بهترین مردم در جهان است. بنابراین شما مردمی که تسلیم به هیستری فقط متوقف شود. توقف تخلیه فروشگاه کاغذ توالت و disenfectants. خرید آنچه شما نیاز دارید و بقیه را برای همسایه خود را. محتاطانه. اما با متوقف جهان در حال آمدن است-به-یک-پایان هیستری.

عیسی یک بار گفت که هیچ مردی تا به حال اضافه شده حتی یک دقیقه به زندگی خود را با نگرانی. باید اضافه کنم “نگران است مانند نشستن در یک صندلی گهواره ای. آن را به شما می دهد چیزی برای انجام. اما آن را دریافت نمی کند شما در هر نقطه.”

اجازه دهید ما شروع به دعا و مراقبت از یکدیگر و فراموش نکنید در مورد boogeyman.

کورتیس اسمیت ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>